Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

astora
2. sep 2007

caute baby 🙂

arabeska
2. sep 2007

cau cau 🙂

astora
2. sep 2007

no hura aspon niekto sa ozval už nemam moc času tu vysedavať. A ostatok je kde ?

arabeska
2. sep 2007

asi cumakuju na superstar😀 aj ja cumakujem😀

ozaj aka bola dovcaaa?

astora
2. sep 2007

no dalo sa to celkom vyslo pocasko aj v bazene sme si zaplavali a hlavne oddychli sme si

arabeska
2. sep 2007

tak to je potom super🙂 a xalani to ako zvladali?

astora
2. sep 2007

no tešili sa lebo cely den behali po vonku vieš tam super vzduch žiadne autá bolo tam ticho

arabeska
2. sep 2007

no ved to muselo byt uplne super 🙂 a kde ste to boli?nex zavidim este viac 😎

astora
2. sep 2007

boli sme v hokovciach to je pri dudinciach bol to total zapadakov ale my sme mali dom s bazenom proste uplne super

arabeska
2. sep 2007

a okolie bolo ake???vies xodili ste na vylety a taak?

astora
2. sep 2007

nie tam sa moc nedalo chodit to bolo tak panu bohu za chrbtom viac menej sme lenosili v zahrade a v bazene

eji
2. sep 2007

prisla som skontrolovat, ci je arabeska este cela, alebo ci mame uz utekat s kyticou do porodnice

eros
2. sep 2007

eji ja uz budem stat ked bude tlacit 😀 😀
ale nie by ma tam nechcela urcite.
pockaj si na zajtra.hadam posle smsm aj MMS 😎

eji
2. sep 2007

to som zvedava, ci aj nam posle sms, ci si spomenie, dufam ze hej
hehe, inac, antolsku mame celkom blizko 😉

eros
2. sep 2007

no ja od ruky,ale tiez mozem dojst 😉 😎

eji
2. sep 2007

tak sa tam natlacime vsetky, az nebude mat kde rodit 😅
ja sice antolsku velmi velmi moc nemusim, ale co by osm nespravila pre maleho branka 😀

eros
2. sep 2007

no alebo si pomylsia ze ideme aj my rodit 😀 😀
a beriem si susulku miesto 😉

eji
2. sep 2007

sice mam na to brucho, ale jedine ze by ma tam sterilizovali, ti odhodlani lekari, vsak ked im taha, co by neeeeeeeeeee
ok, idem sa pritulit k mojmu chrapajucemu staremu a prdkajucemu hroznovemu krpcovi(esteze to z plienky pomaly unika)

eros
2. sep 2007

no ja cakam kym maly zaspi a pojdem aj ja daka mi je kosa bru noc 😉 😎

arabeska
2. sep 2007

hehehe poslem sms aj mms 😀 😀 takze tolko navstev budeme mat?jeej to aj darcekov budeme mat urcite kopec zeee? 😀 😀 😀 😀

eros
3. sep 2007

arabeska nefandi si ja ti dam pusu a moje ponozky 😀 😀

tinakul
3. sep 2007

ahojte baby 😉
Riusík - tak aj tvoj malý je šikovnučký 😉 a to je super že všetkému rozumie... 😉 My sme bývali blízko Pečnianskej - tam sme patrili aj pod tú poštu, ale mali sme tam malý bytík - teraz sme vo vačšom na Mlynarovičovej 😉 😉
erosko to už je poriadne velká 😅 No pekne - že vraj 6.mesiačikov??? Wau, super... 😉 A malý dnes išiel do školky,???? Alebo ešte nechodí, teraz si nespomínam 😕
Arabes má dnes velký den D teda, že??? A rodí cisarákom??? 😕 😕

eji
3. sep 2007

arabeska a este si 2in1???

eji
3. sep 2007

uz niekto dostal sms od arabesky, ze co je s nimi?

eros
3. sep 2007

eji este nikdo nic kukaj septembrovky 😉

riusik
3. sep 2007

tinakul, aky bol vikendik?? dufam, ze ste si uzili 🙂
my sme zasa byvali v malom bytiku na dlhych dieloch a tu sme kupili vacsi a hlavne je tu lepsie byvanie ako tam - zrazu mame vsade nejak blizsie 😵

tinakul
3. sep 2007

Ahojček riusik. No práve - poznám tú lokalitu - aj nám sa tam dobre bývalo, ale tu sme si už zvykli tiež - a je nám tu super - už by sme nemenili 😉
No vieš víkend bol super až na to , že na vidieku bolo strááášne vela komárov a čo čert nechcel malú v noci poštípali iba na tváričke ale asi sedem štipancov a teraz vyzerá ako muchotrávka moja malinká ☹ ale už sa to naštastie upravuje... a vy ako??? Aký bol víkend??? 😕

riusik
3. sep 2007

ahoj tinakul, o komaroch vieme svoje 😠 otec oslavoval minuly tyzden narodeniny - grilovalo sa na zahrade, tomasko bol kompletne dostipany ☹ ale hrdinsky to prezil, neskriabal sa, takze to rychlo preslo.
a vdaka, vikend bol celkom fajn, v sobotu navsteva kamaratky a nedela taka nasa 😵 😵

eros
3. sep 2007

tinakul zabudla som ti odpisat no uz je velka a pribratejsia maly nesiel do skolky bo sa stazoval ze ho boli dasienko.takze mozno ani zajtra neojde uvidime este.
ja sa uz lucim len som odpisala bru nocku 🙂

tinakul
3. sep 2007

Tak vidím, že aj vy s tými beštiami už máte skúsenosti 😒 ... Vieš ale čo je zaujímavé?, že malá sa tiež vôbec neškriabe 😉 aspon to...návštevy sú super - aj my stále ideme cez víkendy niekam .... no a tento víkend ide sama malá k našim 😉
No pekné od teba erosko 😉 Brú aj tebe 🙂 A s tým dasienkom ma to mrzí, snád sa mu to zlepší 😒