Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eros
27. sep 2007

a co robil preboha??????nedaval pozor ci nepozna znacky pravidla pravej ruky?????

eji
27. sep 2007

ako keby ste nemali kam davat peniaze, radsej ich mne supnite do vrecka

eros
27. sep 2007

eji pojdeme pul na pul si ta niekde najdem a bum klep 😀 😀
aky mate novy zubok a co moj kubko fesacik????

eji
27. sep 2007

uz sa nam tlaci posledna 5ka..ktora ma chodit po 2 rokoch..heheh
uz to ma zdurene poriadne, len to neni prerezane

eros
27. sep 2007

no parada tak uz to budete mat za sebou 😉

arabeska
27. sep 2007

takze auto rozbil sluzobne nie nase,on sa totiz vracal zo sluzobky z krtisa,zle osvetlena cesta a on nevytocil zakrutu a zobral zvodidla,preplati to pisotka.len ma vybity mobil .ale uz su tam fizli tak snad sa domov dostane

eros
27. sep 2007

arabes ale ako sa hovori hlavna vec ze jemu sa nic nestalo

arabeska
27. sep 2007

pisotka=poistka😀

arabeska
27. sep 2007

eros jasne to je hlavne sak ja som stastna ze on je v poriadku.
ja som to tusila ze sa nieco stane☹

eros
27. sep 2007

si bosorka pocuvaj ma.
piotka sme pochopili neboj sa
mozno bude aj 3 babo 😀 😀

arabeska
27. sep 2007

eros u teba?u nas tazko 😔

eros
27. sep 2007

u nas neviem arabeska vsak moj sa brani zubami nechatmi,ale aj keby tak jedine za 5rokov koli cisaraku aj ked mi jedna povedala ze by som sla znova ☹

arabeska
27. sep 2007

ax jaaj to je den

eros
27. sep 2007

moja co moj davidko????co ste mu kupili na narodky?maly granko uz spinka????mliekaren funguje ze???

arabeska
27. sep 2007

davidko okrem toho ze je xory tak tu este pobehuje a spat sa mu nexce 😅 na narodky dostal strasne moc veci od kolobezky cez oblecko az po spidermansku rukavicu 😅
granko spinka ale neviem ako dlho este aj bude,jasne mliekare4n funguje 🙂

eros
27. sep 2007

a ten gravimilk pomaha?
a co takeho mam kupit mojmu ja uz neviem ☹ 😒

arabeska
27. sep 2007

no neviem ci pomaha ale tak asi je na nieco dobry 😅
u nas si davidko darcek vybral sam,to ta spidermanska rukavica 😀

eros
27. sep 2007

to mu chce moja segra kupit co som zakazala bo tie naplne su neviem ci drahe ale mina sa to moc ryhclo 😅 asi sa ho oyptam bo toru si vybral sam

eros
27. sep 2007

bru nocku deticky moje 😀 😀

arabeska
27. sep 2007

eros my mame taku na vodu,tie naplne su fakt brutal drahe

eji
28. sep 2007

ach baby, tak som nasr.ta, ze az :twisted:
najprv to zacalo tym, ze jakubko od 1 v noci vyvadzal, asi sa mu nieco snivalo, alebo co...straaaaaaaaaasny rev, ako keby sa bal, alebo sa mu nieco snivalo, nechcel ist ani do postele, nic, tak som asi tristvrte hodinu chodila so 14kilovym chlapakom :roll: az ma brucho bolelo :oops:
potom sme ako tak konecne lahli do postele, ale to bol tiez ukrutny plac, tak lezal na mne...vse ma bolelo, ale hlavne zebol ticho

medzitym ako som sa s nim inac prechadzala, som si vsmla, ze nam tu nesvieti ani jedno svetlo pri ceste :evil:
(v noci vzdy niekto kukne von oknom)
ted isiel otec do auta, ze ide prec a kuka, ze niektomu chceli nejake k...y ukradnut auto, ale kedze mame imobilizer, tak nevedeli nastartovat..ale skrinka je poskodena(pred 4 mes.kupoval to auto), takze dalsie peniaze :twisted: :twisted:
ako tolko vela krat sa stalo, ze som kricala von z okna na zlodejov, ale toto :twisted:

takze paradicka.... :twisted: :twisted:

eros
28. sep 2007

eji to je petrzalka ja som raz zavolala oca ustrazil si auto a to sme kricali z 10posch a 2x uz sa nepodarilo.mojmu aj ukradli kufrik z auta su proste sikovny a najma fetaci.

eji s malym am to mrzi hadam to prejde coskoro neboj upravi sa to.
mala by si tam dat dake zbrane do auta 😀 😀

eji
28. sep 2007

kde ste kto??

eros
28. sep 2007

eji tu sme aspon ja 😀 😀

eji
28. sep 2007

no super, co st ednes robili?

eros
28. sep 2007

nepytaj sa.rano prsalo tak som sla varti potom nam nesli vytahy bo niekdo bol dobry a ukradol cievky dake na oboch vytahoch.a vies ake su tu katakomby na Nam.hranicku tak som pockala kamosku mi pomohla po schodoch dole a sli sme na chvilku von.no a asi ho tak skoro neopravia 😠 😠 😠 a nechce sa mi trepat samej po schodoch kocikom tak mala asi bude hajat na balkone do nedele 😎 😎 ☹
ty sa pochval?co auto?uz je to ok?

eji
28. sep 2007

t ykoki, tak ste mali veselo a na kolkatom to vlastne byvas???
afto....hmm, dosli policajti ,kukli, povedali, ze ked uvidime vyrazene svetla, ze vtedy sa kradne, my ze fasa
auto je cele zablokovane, imobilizer nadstavia novy az o 2 zyzdne a tatko sa vlastne zivi autom, takze hmmmmm
a oprava???9000sk imobilizer plus robota v znackovom servise

eros
28. sep 2007

no byvam sice na 7posch,ale ked zlezes 1posch tak mozes prejst tou chodbickou k inemu vytahu,ale sama ho nechcem vlacit aj ked som skoro 7mes po cisaraku.
no to potesi taka oprava a to si origos polisi by som tu vedela napisat co su zac 😀 😀

astora
28. sep 2007

ahoj babyy 🙂

eros
28. sep 2007

ahoj astorka 😀