Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

arabeska
12. mar 2008

takze ja uz v petrzke nebyvam tak navrhnite vy miesto a ja navrhujem utorok okolo 14:00 moze byt?

eros
12. mar 2008

ar asi tazko bo moja len vtedy bude asi vstavat 😀 😀 😀 ,ale sak mozet aj bezomna ist ja potom prist 😅

arabeska
12. mar 2008

tak o 15:00 moze byt?

eros
13. mar 2008

ar ked sa stihne napapat tak ano 😀 😀 😀 sak neh povedia kde aby sme s astorkou nemuseli behat busom 😀 😀 😀

eji
13. mar 2008

maly moj je chory, tak my nejdeme...
krava jedna si dovliekla na tvorive dielne choreho synatora do budatka

eros
13. mar 2008

eji s takymi vecami by si mala ratat.a v skolke obzvlast

arabeska
13. mar 2008

eji,to si este uzijes ked nastupi do skolky 1 rok budete xory nonstop ☹ 😠
eros,astor tak si vy povedzte ja sa dotrepem vsade ozaj verulka ides aj ty?

eji
13. mar 2008

ja nehovorim o tom, ze je chory, ale predsa, ked mam chore decko, tak nebudem ho brat do kolektivu 😠 a bude tam kaslat na vsetky strany...
ajsne, ez bude v skolke chory, to je samoska....ale to je nieco ine

eros
13. mar 2008

eji odla mna je to to iste 😅

eji
13. mar 2008

vies, mamicka na materskej ma vela moznosti, napr.zostat doma s chorym deckom a nebrat ho na kruzky....

eros
13. mar 2008

pozri niektore dr nedavaju ani atb deitatom ked su chore niektore aj len ked zakasle a este chodia aj so soplikmi na plavanie ci hoc kde a moja mala s nikym nebola vo vstyku vnutri a dostala ten obojstranny zapal pluc.jedna ucitelka mi hovorila ze kazda jej dcer abola na inej strane SR a brali atb.

eji
13. mar 2008

ale ja tu nehovorim o atb, ale o zlom pristupe matky a ze maly moj teraz tym trpi....
ale vsak to je jedno, nebudem sa hadat

eros
13. mar 2008

eji ani ja ale co narobis???zabijes??

arabeska
14. mar 2008

eji,naozaj sio zvykaj lebo do slkolky rodiacia bezne davaju xore deti,hadam s nimi nebudu doma nie? 🙄 😠 😠
je jasne ze je to vrxolne nezodpovedne ale zial je to tak 🙄
ja si myslim ze ked je dieta xore tak musi to doma vylezat a to nielen preto aby nenakazilo ostatne deti ale aj preto aby to jemu neublizilo,ale v dnesnej dobe je praca prednejsia pred detmi 😠 🙄

eros
14. mar 2008

ar,ale musis aj mamicky chapat,ze dojdu o pracu ak budu dlhsie a tie co su same nic im neostava a ked nemaju nikoho kdo by jej pomohol.bo ja viem,ze moj muz by nemohol ostat s detmi keby boli chore.udel matiek 😔 a stale si hladat pracu v dnesnej dobe je tazke.ani ja neviem co mna caka si musim hladat pracu bo zo straej ma vyhodili ako mi skoncila materska pri adkovi a dlasiu pracu mi hladat nebudu. 😔

verulka
14. mar 2008

erosku, fotili sme 😀 tak kuk 😉

eji
14. mar 2008

ale ta matka si mohla zatvorit ten obchod, lebo to robi casto a mala tam jednu pomocnicku v obchode....takze ho tam zobrala schvalne, aby sa pohral s detmi....
koniec

eji
14. mar 2008

verulik, mas zlatucky baloncek....
uz si aj na materskej?alebo ta to este
len caka??
a mas zbalenu tasku?

arabeska
14. mar 2008

verulka brusenko je krasne a deturence tiez 😵

erosku,je mi jesne ze vela ludi si nemoze vziat volno len tak ale moj nazor na danu vec je taky ze pokial by sa kazdy rodic k tomu staval zodpovedne a dieta doma preliecil a nedavali sa do skoliek xore deti hend by bolo o problem menej,jasne ze deti by byvali xore ale ovela menej.
a moja matka je slobodna mamina,ale vzdy ked som bola xora tak ma preliecila,aj ked aj ona sa musela najskor popalit a az potom poxopila ze radsej ma poriadne prelieci az potom ma bude davat medzi deti...lebo ak dieta neni uplne fit tak je automaticky jeho organizmus naxylny aj na ine xoroby a potom to dieta moze dopadnut este horsie...

verulka
15. mar 2008

Caf, eji uz som na MD, makam na diplomovke 😝
Baby, ja si tiez myslim, ze chore dieta jedine doma a to tvrdo. OCR sa cerpat da vzdy...urcite vas nevyhodia. Ide o to, te prechodena choroba sa vrati s ovela tazsim priebehom a to trva dlhsie a ptoom sa to uz riesit musi..
erosku, neboj robotku si najdes, vid mna 😀

eros
15. mar 2008

verul no mas balon ako svet 😀 😀 no neviem ci si najdem ked neviem ci maly bude chodit na daky sport a ci mu pojde skola 😠 😅 😅

ale mozno to aj tak beru,ze si konecne po 3rokoch nonstopovania aspon tak oddychnu v praci 😀 😀 😀

dajte inu temu 😀

dann
16. mar 2008

ahojte, poradte mi, prosim, ak mate nejaku dobru pediatricku. byvam teraz v petrzalke, a na nete maju vsetci uzasne stranky a sluzby, ale skusenosti by mi pomohli pri rozhodovani viac🙂 dik

eji
16. mar 2008

dann, a kde by to malo cca byt??
ja som spokojna s mojou pediatrickou Mudr.Hlavacikova Helena na Znievskej

eros
16. mar 2008

ja so svojou na sustekovej 😀 😀

dann
16. mar 2008

byvam pri pekarni na lietavskej, kamaratka tiez spominala Hlavacikovu, teraz tam nahlasovala syna, co sa jej narodil v stredu, ona k nej chodila ako mala a podla obvodu tam parti a sustekovu mam hned kusok od domu, tam nas eros aku lekarku? pozerala som http://www.gibalova.zzz.sk/?, je tam 100 vymozenosti, ze sa da aj objednat, zavolat jej kedykolvek, pride aj domov, samozrejme za poplatok, ale dobre sluzby...

dann
16. mar 2008

nie sustekovu ale strecniansku mam pri dome🙂

eros
16. mar 2008

dann je s mojou nemam problem ked ju stretnem na ulici vzdy si ma vypocuje ked dco potrebujem vediet i ked sa mi zda,ze jej to asi lezie na nervy,ale ma strpenie 😀 😀 mna pozna odmalicka aj brata aj segru takze nemam problem 😀 😀

verulka
16. mar 2008

erosku, neboj najdes 😉 tu sa to da..netreba na vec pozerat cerne 😉
dann, my mame nasu na fedinke 😉

eros
16. mar 2008

verul bodaj by si mala pravdu len kde by mna chceli 😀 😀

arabeska
17. mar 2008

erosku neboj niekto sa urcite najde kto to s tebou vydrzi😀😀
co mate noveho kocky?