Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

arabeska
13. apr 2008

verul, ty si tiez bola v kuse dolamana? 😀 ja tiez,moja mama mi furt vravi ze radsej mala mat 10 xalanov ako jednu mna 😀 😀 ja som bola uplny fiskus ale zlatym zubom som sa vyhla,ale je pravda ze som vybila zuby mojej spoluziacke,ale to nextiac 😅 😅

eji,jeej to ste mali super den 😵

eros
13. apr 2008

ar no pekne teda si sa tu s verulkou prediedla 😀 😀

ja som bola kludne dieta az raz sme sice len podpalili maminej segre koberec v kuchyni,ale neviem ci sme sa ako deti dochriamali na dacom ja si daco pamatam ako som sa sankovala v cechach na schodoch v dome a to ze som vypustila byka nekomentujem 😀 😀

arabeska
13. apr 2008

eros 😀 😀 ja som vypustila prasata 😀 😀

arabeska
13. apr 2008

jahodka no ja mam tak podobne stareho maleho ale my uz zial v petrzke nebyvame

eros
13. apr 2008

no ako vidim kazdy sme nieco urobili pre svoje krasne detstvo 😀 😀 som zvedava co nam budu deti paradit 😀 😀

eros
13. apr 2008

paratit preklad est jeden vyparatit 😉

eji
13. apr 2008

hehe, atk to som bola len ja slusne dieta??sice som bola postrach, bo som chodila kade tade a nevidela nebezpecenstvo, ale zase anjel strazny bol pri mne 😅

kili
13. apr 2008

eros, prepáč, že sa k tomu vrátim a tiež prepáč, že si to tak pochopila, ja len, že je prirodzené, že sa človek už potom tak nesústredí, to je ako telefonovanie za volantom 😉

arabeska
13. apr 2008

eros ja sa na to uz tesim 😀 vcera sme boli u mojho uja a on davidkovi vravi ze nema mu behat tam za domom lebo tam ma zasadene a za 10 minut iba z okna vidim ako sa mu hlava trase a uz aj bezi za dom mu to presadit 😀 😀 ale zatial je to iba cajovy odvar odomna 😀 😀

eros
13. apr 2008

killi sme na materskej mame cas a vracaj sa kolko chces

ar no este ze to neocikal 😀 😀 😀

eros
13. apr 2008

no a od telefonovania to ma daleko killi

arabeska
13. apr 2008

eros 😀 😀 no neocikal ale presadil😀

eros
13. apr 2008

no bo by mu nic nevyrasilo keby ocikal 😀 😀
alebo skor rychlejsie narastlo???a co maly branus???

arabeska
13. apr 2008

ten spi,aleluja ale zlaty je furt sa smeje a vyprava 🙂 ale jest mi furt nexce takze iba kojim uz budem jak ty 😅

eros
13. apr 2008

ar mozno ani nie sam nato dojde ze ciciki su lepsie od inej 😀 😀 nez od vlastnej 😀

arabeska
13. apr 2008

jasne 😀 😀 😀 ale uz by mohol dojst na to ze aj zeleninka je super nielen tie mamine cecky sak moj povodny plan bol kojit do roka 😅 😲 😀 😀

eros
13. apr 2008

sak este nema rok 😀 😀 neboj on nato dojde ja musim malu krmit furt pri pesnickach 😀 😀
alebo neuvazovala si o odstaveni mlieka???ale ak mas mliecka dost len davej davej a budes potom ako ja ked budes kojit do 4r musis ma predbehnut 😀 😀

arabeska
13. apr 2008

erosku uz som uvazovala ze ho odstavim prave preto aby zacal jest aj ine ,ale kua ja na to nemam srdce 😔 ale ak nezacne do 10 mesiacov nic ine jest budem musiet odstavit...jezis ze do 4r 😲 😲 neblazniii 😀 😀

eros
13. apr 2008

no ja som do 3kojila cisto tak ty musis este ten rok potiahnut 😀 😀
ono potom su aj tie homeopatika co si sa nimi furt predavkovala aj na odstavenie ak by si chcela skusit teda.ale vsak sama vies ako co chces 😀

arabeska
13. apr 2008

erosku neviem 😀 😀 ale uz je pri kojeni zly ma skrabe a boxuje no potvorak ale na druhej strane na mna kukne tym jeho pohladom a povie ze mamamam tak byx ho kojila aj do 20 😀 😀

eros
13. apr 2008

neboj mozno ho aj budes kojit tolko nikdy nevies 😀 😀 ale bolo by to krasne keby ti povedal pri obrade mama didi 😀 😀

arabeska
13. apr 2008

inak moja kamoska koji uz 3,5 roka 😀 😀 tak dufam ju nebudem nasledovat 😀 😀 a ziadne mama daj didi nebude 😀

eros
13. apr 2008

no alebo vnuca mi nakoj mami 😀 😀 alebo vnucku to by bolo fuk nie???
a to cisto koji ci zje aj daco ine

verulka
14. apr 2008

cafte, tak ar, no teeeeda, estez mne ich vybil jeden chalan pri pade- to sme bi v skole v prirode...iank by som ta obvinila 😀
Eji, no to je ajn, ze nie je vidno...ale predne jednotky horne su umele 😉
dnes sme boli na utz, odhadna vaha je 3,5kg...myslim, ze to staci, je nacase sa rozdvojit 😀

eros
14. apr 2008

verul nevies orientaciu 😀 😀 ze bi 😀 😀 sa nezdas
tak sup sup na konika verul 😀 😀 ci sal paku 😀

jahodka11
14. apr 2008

ahojte maminy, aj sa pravidelne stretavate? rada by som sa sem tam pridala,ak by nevadilo....niekedy je mi smutno 😒

eros
14. apr 2008

jahudka odkial si presne s peeeeetrzalky 😀 😀

jahodka11
14. apr 2008

byvam na svabinskeho ul, blizko pri panonskej, take tiche prostredie 🙂

eros
14. apr 2008

jeeejda to je dialka 😀 😀 to je teda tiche 😀
stretavame sa,ale dakonam to nevychadza bude jedna nedojde potom druha,ale vzdy sa dohodneme na stretku 😀 😀

jahodka11
14. apr 2008

a ty kde? asi uplne niekde inde v petrzalke, ze?