Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eros
14. apr 2008

ja na zaciatku ako je pristavny most ci to neni daleko??? 😀 😀

jahodka11
14. apr 2008

haha, nooo, je to trosku dalej 🙂))

eros
14. apr 2008

no vidis,ale ked mas auto neni to daleko 😉

jahodka11
14. apr 2008

no, mam, ale nemam vodicak....:( sa bojim soferovat...:( a kde sa stretavate, ak vam to vyjde? napr bus c.88 je nizkopodlazny, takze donho mozem nastupit sama s kocikom 🙂

eros
14. apr 2008

jahodka ako sa dohodneme.staci povedat termin a kazda si povie svoje ci ma cas alebo nie a potom sa mozno do mesiaca zhodneme na jednom

tak ja teraz 23nemozem a potom uvidim este ako s malym 😀 dopredu hlasim moje stanovisko

jahodka11
14. apr 2008

jaaaj, tak ja nemozem tuto stredu a stvrtok, inac kedykolvek 🙂

eros
14. apr 2008

chodis na plavanie s malym????

jahodka11
14. apr 2008

nemozeme, maly ma trochu ekzem, tak nam to nedoporucili :(

eros
14. apr 2008

aha dost blbe.an dovolenku sa nechystate k moru niekam????

jahodka11
14. apr 2008

aj chystame, aj nechystame....nevieme sa rozhodnut....stale ho schovavat pred slnkom a neviem, ci ho vobec dostaneme do vody, ked tam su vlny.... ale ja osobne by som rada isla, lebo minuly rok sme neboli, ked som bola tehotna....tak mi more veelmi chyba, a vy?

eros
14. apr 2008

no ja by som sla len uvidime ako to pojde,ale na ekzemy to malo pomoct to more.mojmu tusim aj zmizli,ale nemaval ich vela.tak chcem skusit aj tento rok bo my se boli tusim len pred 2rokmi k moru.pisem sice ako madar,ale asi to precitas

jahodka11
14. apr 2008

haha, ja tomu rozumiem 🙂 a do mesta nechodis? alebo niekam?

eros
14. apr 2008

nie nemam ako ale obcas zajdem do auparku.mam to na skok 😀 😀 bo neznasam vela ludi a viem ako to bolo pri malom co vacsie deti nedavali na mensie pozor tak radsej sa mestu vyhybam.

ty chodis niekam?

jahodka11
14. apr 2008

tak ja to mam tiez do auparku na skok.... cca 30 min pesi....a ak uz bude naozaj dobre pocasie a naucim maleho poriadne papat prikrmy, tak planujem chodit na cele dni...napr do sadu janka krala...🙂

eros
14. apr 2008

jahodka mojej hippky moc nechutia inac by som isla ja ja,ale jedine poobede na dlhsie co uz je tam vela deticiek 😒 😖

eros
14. apr 2008

ja to mam tusim za polovicu prejdene ak idem ryhclym tempom 😀 slimacim mozno ako ty

jahodka11
14. apr 2008

tak ti napisem, ked pojdeme.... ja sa prisposobim, len by som si tak predstavovala, ze budeme v lete cele dni vonku a nie len tu medzi panelakmi.....

eros
14. apr 2008

no ja este uvidim bo maleho mam v nemocnici,ale ak budem moct tak vybehneme aspon nachvilku len jasit by sa asi nemal.ale inac mi je to aj jedno kedy.daj vediet kedy by si sla a ja ti poviem ci mozem a potom s isto pridaju aj ine.
ZE VERUL???? 😀

jahodka11
14. apr 2008

ok, dohodnute, napisem a uvidime, dufam, ze sa niekto prida 🙂 a chudacik, co je malemu?

eros
14. apr 2008

spadol s bicykla vybil si zub a mal opuch mozgu to je v skratke

a zabudla som pre ine napisat ze asi pojde zajtra domenko 😉

jahodka11
14. apr 2008

preboha, chudacik, no aspon, ze uz zajtra pojde mozno domov 🙂 to nas to este len caka....

eros
14. apr 2008

jahodka neboj mozno necaka len prilbu treba mat a opakovat co sa moze stat.mojmu to sice nepomohlo,ale uz to neriesim len neh uz je domenko

eros
14. apr 2008

idem spinkat bru nocku deti moje 😀 😀

verulka
15. apr 2008

erosku, ja s apridam, ale teraz mam krpatu doma, nejako prechorela, ale uz nema tepltoy iba kvantum sopla...
jahodka, pravdepodobne chodis denne okolo mna 😉 ale ja mam pred sebou perny mesiac, no potom sa mozeme pekne stretnut 😉
Erosku, sa tesim ,ez pojde domkov- ako to zvladal? bol tam v noci sam? A ten zub- no super, ze bol mliecny 😅

arabeska
15. apr 2008

aj my sa prideme stretnut ale tento tyzden ma byt skaredo 😖

verul😀 teba uz rozdvojenu iba uvidime 🙂 ozaj ta kocka co cakala dvojky uz ma asi potom nie?a ako nakoniec rodila?

eros
15. apr 2008

verul sam tam nebol ani cez noc ani cez den.sa tam striedali moji rodicia s hrosikom,ale uz sa tesi domenko.uz mu aj papat chuti tak musim daco dobreho vymysliet na obed

verulka
15. apr 2008

ar, porodila normlane super vsetko, od vcera su doma 😉 akoze fakt klobuk dole, vcera so mju bola mrknut- malicki boli nadherni 😵
erosku, tak to je super, ze vas pri nom nechali...

arabeska
15. apr 2008

ty kokos to sa len tak nevidi normis porod pri dvojkax,supis 😵

erosku tesim sa ze adko uz ide domov 😵 😵

a obed prave vymyslam aj ja a zatial ma nic nenapadlo tak asi budeme hladny 😀

verulka
15. apr 2008

my sme vytiahli parene buchty z mrazaku 😀

eros
15. apr 2008

uz sme domenko a uz len kricim co nemoze bo vsetko robi to co nemoze.ma slehne,ale nevadi asponze uz je doma a v pohodicke 😉