Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eji
29. máj 2008

my mozme medzi deti od pondelka, ale pre istotu, nech na mna nikto nic nezvali, tak od stredy 😉

inac baby, budete si mysliet, ze som sa zblaznila, ale viete, co som si kupila???topanky na koliesku 😅 , ja to brutus haluz, sa vytesujem a ziham 608 😉
pretekam sa s detmi, ale parada

eros
29. máj 2008

eji myslis heelys?????

eji
29. máj 2008

ano myslim presne tie 😅
chces vyskusat? 😀

eros
29. máj 2008

eji nie dik ma ich moja segra a strasne vela ludi sak by som si hubu natrhla,ale moze to byt zaujmave.radsej miniem na daco ine 😀 😀 😀

eji
29. máj 2008

noooo, tu co som kukala na nete, tie moje stoja 3200sk a ja som ich kupila za 35librier, cca 1200sk

eros
29. máj 2008

nemohla si povedat ze ides prec????

no ja som ich kupila za 2100sk

eji
29. máj 2008

nejak som nestihackovala 😖
no teda, ty si ale loooovata segra...

apropo, moja sestricka si dnes robila tehu testik a vyzera to na cokoladovy prirastok do rodiny 😀

eros
29. máj 2008

no ja som zaplatila a babka dala peniazky 😀 😀 bo to som musela cez MMB teda IB

kolko ma sestricka????aj ja chceeeeeeeeem

eji
29. máj 2008

moja segra je uz stara raspla, ma 28rokov 😉
noooo, tak snad jej to vyjde, sa uz rok snazila a jak som bola v anglicku, tak mi vravela, ze si mysli, ze je neplodna, asi som jej priniesla nejake tie spermie ako darecek 😅

eros
29. máj 2008

eji nehovor vsak to sebe by si mala tiez doniest a dnes som videla jedno babatko co ma maesiac a narodilo sa v aprili po mojom suhlase 😀 😀

eji
29. máj 2008

ale erosik, daj pokoj, ja take nepotrebujem...
ja radsej chodim k susedom mojkat
sesterka mi prave lezi na antolskej, by mala rodit pomalicky 9.juna ma termin a ma vysoky tlak, takze som zvedava, kedy sa to vykluje, ja len obzeram

eros
29. máj 2008

no teda teba to tusim obieha.ale uvidime za rok ci nebudes bruchata

eji
29. máj 2008

daj mi prosim pokoj, nikomu som brucho nechytala 😅 😅 (raz sa mi to stalo osudnym a odvtedy radsej celibat 😅 )
co ste inac dnes robili?

arabeska
29. máj 2008

ja som xytala brusko verulke ale isto som nenaxytala lebo naxyta iba te kto xce 😝 😝 😀 😀 😀 😀

eros
29. máj 2008

ar nehovor este neni koniec ono sa to hovori do roka tusim 😀 😀 ,ale u mna je to za 3r

eji skrabala som si ju v auparku v obchodoch 😀 😀

viete koho som tam stretla????

arabeska
29. máj 2008

koho? 😀

eros
29. máj 2008

ar citaj vyssie a hadaj 😀 😀

eji
29. máj 2008

ar si tam stretla?priznaj sa....
noo, ja som necela a shytala, ale vinu hadzem na muzika 😀

eros
29. máj 2008

nie neni to ar

arabeska
29. máj 2008

ar bola v senci dnes takze mna asi tazko😀
verulku si stretla?

eros
29. máj 2008

ar bingoooo vyhrala si pozdrav odomna a ajmaleho ronusika som videla.ale len tak letmo bo som musela pani ING vykat ci ony???

idem deturence hajovat tak sa tu zatial majte moc nepopiste papapapapapa a cmuk dajte si blue private 😀 😀

verulka
29. máj 2008

erosku, vsak priste to bude na dlho...len moj drahy uz penil, krpec sa poserinkal a v aute sme kojili...
Aji, paradna dovca...
ar, my sme ready temer vzdy- na bud. tyzden nemozem len v utorok, lebo ajka ma prijimacky

eros
30. máj 2008

verul videla som aky bol penivy.moj tiez bo neznasa obchody 😀 😀

arabeska
1. jún 2008

kocky tak to dame na stvrtok?

eros
1. jún 2008

verul krasne fotky

ar neviem ci vo stvrtok daco nebudem mat 😀

verulka
2. jún 2008

erosku diky..ja vo stvrtok mozem 😉

eji
2. jún 2008

a o kolkej sa chystate vo stvrtok?

eros
3. jún 2008

eji nikdo nevie skus dat cas alebo tebe to moze byt jedno.maly uz je ok???

ar napis cas
no my chodime hajat okolo 12 niekedy az 13 ak by som mala navarene nei problemos.a ak date tipos co navarit a nic tazke adko asi bude v skolke bo mesiac nechodil tak ho tam neham

eji
3. jún 2008

maly od nedele neni infekcny, takze pohodicka....
nooo, kubo vstava tak vseliak, ale co tak to dat na 3-4??vsak ked tak, tak si zavolame, ked niekto bude meskat

eji
3. jún 2008

Inac, dne sa mi na antolskej narodila neterka, Simonka, ma 3200g 49cm.....youpiiiiiiii