Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

arabeska
22. jún 2008

a skoro som zabudla to oznamko je bombove 😵

eros
22. jún 2008

no ty si chodis castejsie.len teraz mavame aj teplotky tak som moc nechcela vyvadzat.no raz zacas moze postrazit moja mamus a neskor uz dame hrosikovi.ale uz mi odpucha 😀 😀

mozno sa aj v piatok nachvilku stratim z domu,ale to este uvazujem kamoska ma pozyva na narodky lenze ona chce ist zt o 23h 😕 😕 🙄 co ja uz idem pomalicky lahnut bo kym zaspim je aj polnoc

verulka
22. jún 2008

joooj baby, ja som mala ist na kravitza, ale duro bude prec, tak nemozem ☹ ale neva, apson budem mat velke vyznamne +, ktore si neskor vyberiem...teraz kvoli teplu a refluxu musim trochu sekat dobrotu a byt vela doma...joooj ale vidina vareneho vinka na vian. trhoch to sit...
ar, ked si das vinko alebo pifco, tak potom v pohode kojis alebo musim "alko"mliecko odsat? v takomto som amater 😉
erosku, ja chodim, kam ma nohy zanesu..drazdiak, rusovce, kopac...hlavne nech je tam voda 😀

eros
22. jún 2008

verul ja mam kamosku co jej daky dr povedal ak si das len 2 pohariky dacoho ze to ani kojit nemusis,ale kludne si daj mozno bude lepsie spinkat 😀 😀

verulka
22. jún 2008

eros, vsak o ja mam v plane az ked uz prikrmy budu..teraz sa vyhybam este aj kave 😅

arabeska
22. jún 2008

verulka,ja ked idem na vinko tak max 2dc a pivo iba male

eros,no vidis a mne lekar vyslovene nakazal pit cervene vino lebo ta moja anemia je dost na prd 😅 a zelezo brat nemozem lebo branusko sa potom nevie vykakat a aja tiez 😅 takze pokial sa clovek nenadrbava tak je to ok 😉

eros
23. jún 2008

verul kludne si daj kavu capucino mne dr povedala ze bezkofejnovu mozem aj 5x denne to nic by si nemalo stat ja si kupujem tu RICORE taku zltu a tusim ta je bez toho,ale nie som si ista uz

ar aspon vidime,ze kazdy dr je iny 😀 😀 ale ona tusim si dala 2stamprliky teqili a potom neviem ci presla na daco ine.

verulka
23. jún 2008

erosku, ja pijem karo a aj spaldovu ( z tej mam dost mliecka) a pminimalne 3x denne..na kapucinko sa odhodlam asi az neskor, lebo predosle deti mi po par lgoch akehokolvek napoja s min. obsahom kofeinu dost vyvadzali 😅 a teraz som sama s detmi, takze nic nemozem riskovat 😀

arabeska
23. jún 2008

erosku no ale tak pol deci a vinko je daco uplne ine 😲 uz len to percento alkoholu...

verul😀

co to stretko????

eros
23. jún 2008

ar ja nic nehovorim len hovorim ak by dostala slinu pokracovat 😀 😀
stretko????myslis dnes???

verul tak teda si vychutnavas ronusika 😀 😀

eros
23. jún 2008

verul pekne fotky vysera to akoby si bola klokanica vacica 😀 😉

arabeska
23. jún 2008

no xceli sme dnes stretko ne?tak uz asi nic sme sa xceli doobeda stretnut.
ja odxadzam ku svokrovcom az do piatku ak xce niekto prist na navstevu sa okupat ste vitane 😵

eros
23. jún 2008

ar myslis do alzbet dvora?????hmmm hned by som sla 😉 si aj oddychnes co???

arabeska
23. jún 2008

erosku no neoddyxnem sak tam budem sama s detmi ,ale ja sa tesim lebo sa budeme kupat a tak 🙂a dobehni ved 🙂

eros
23. jún 2008

wau sama a kde su svokrovci???keby mal aj svokor uz bazen v dobrohosti som u neho kazdy den co by sa asi cvokatel 😀 😀 no tak musim navrhnut hrosikovi len daka babulka tehotna naburala nase auto tak beha teraz koli tomu 😠 😅 🙄

eros
23. jún 2008

tusim ze sa dako rozbehlo to tehulkovanie aj u vas v septembrovkach ako aj u nas uz je jedna tehotna 😀 😀 ja som to neniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😎 😅

verulka
23. jún 2008

ar a kde mas svokrovcov? ja by som aj dobela..dnes mi to nakoniec nevyslo, cele poobedeie sme boli na drazdiaku 😝

eros
23. jún 2008

verul ak by si odbehla dojdi aj po mna by sme sli spolu 😀 😀 hrosik ma v oprave auto bo mu ho ta zenska zdevastovala tak bude na suchu 😀 😀

eros
23. jún 2008

verul kranse fotky maly ve dobre meditovat asi ho napodobnim len kdo ma odfoti ak sa podari skusim ja 😀 😀

arabeska
23. jún 2008

verul v alzbetinom dvore,to je kusok za dunajskou luznou 🙂ak by si dosla do luznej tak by som prisla pre vas tam 🙂

eroskku no u nas su tehule uz 3 😀 😵

eros
24. jún 2008

ar ja viem jedna uz caka 3babo 😀 😀 no ja len omrkavam ci sa daco o tebe nedozviem nove 😀 😀 😀 ked je to tam take chytlave 😉

arabeska
24. jún 2008

erosku neboj ty nic ,ja dufam ze babo pride az ked to bude pre mna zdravotne v poriadku takze najblizsix 5 rokov moja maternica oddyxuje🙂
potom za seba nerucim 😀 😀 😀 😀 😀

eros
24. jún 2008

takze budes v slapajach verulky??? 😀 😀 😀

verulka
24. jún 2008

Jeej, 3tie babo je super 😵 ar a dokedy atm si? erosku, no ak pojdem, tak ta mozem vziat 😉 len netusim ako to vyjde tento tyzden 🙄 kedze som sama doma a trosku mi strajkuju deti..
cez vikend svadba, v po promocie 😝 uz si nadavam, ze naco tam vobec pojdem 🤐

eros
24. jún 2008

no mne je jedno len staci mi aspon 1den dopredu dat vediet alebo aspon 2hodky predtym alebo na poslednu chvilku z tym ze si pockas 😀 😀 😀 a najlepsie ked hrosik nema ranu co je zajtra a pozajtra 😀 😀
svadba tvoja???? 😀 aj smalym pojdes trsat??ci bez deti 😅

verulka
24. jún 2008

erosku, ok,
praveze ideme vsetci do BB a obrad je az o pol6 🙄 oooo dalej sa mi ani nechce pisat, lebo budem este viac na nervy 😝

eros
24. jún 2008

no to bude cestav takomto teple moja 😖

eros
24. jún 2008

pocujete to co aj ja?????

leni krevitz je tu a pocula som ho ked som bola na balkone 😀

verulka
24. jún 2008

erosku, ja som tam mala byt ☹ ale muza mam prec, tak trcim doma 😠 no tak snad este pride, vsak kym ma neuvidi v dave, nebude spokojny 😀 😀

eros
24. jún 2008

tak tomu verim a este ronusika na didku 😀 😀