Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

astora
15. máj 2007

asi nevieš variť 😀 som hnusna že?

eros
15. máj 2007

svicka jedna ty donesem a budes lizat aj zem 😀

astora
15. máj 2007

super mne nema kto navariť

eros
15. máj 2007

musim do dakej restiky ti preto

astora
15. máj 2007

ok dam si reznik a hranolčeky mnam vieš akú mam chuť?

eros
15. máj 2007

no ja by som s tiez daco dala
zajtra si asi urobim dynovu omachlu a ktemu masko na stave ci ako mnam mam divne chute aj nerob chute dobre bo chcem schudnut nie pribrat

arabeska
15. máj 2007

eros,maly je zlatunky,vobec nevidno ze je taky xuducky 😉
a ked uz bdues varit tak navar aj pre mna 😀

eros
15. máj 2007

no je chuducky iba ked sei daco mu puci.ale bol vzdy zdarvy a ktomu sme chodili 3hodinky po vonku ci prsalo ci snezilo vzdy bol vonku aj 3x do dna.ja som byvala este u svokry vtedy a na obed som dosla k nasim a hned sla von.a cez leto ani nehovorim cely den vonku

eros
15. máj 2007

sedi tam ma byt

astora
15. máj 2007

moja mala ma 20 kg chodiaca anorexia ale neviem ju prinutit viac jesť 😢 som s toho smutna

eros
15. máj 2007

no vsak to nema malo ci hej???

arabeska
15. máj 2007

no ja som v 3 triede vazila 23 kg,taka vyzla som bola ze az.nic si z toho nerob laurnka zacne priberat 😉
moj muz prave isiel von zo psom tak som ho na pumpu vyhanala ze mam xut na sladke a normalne ma odmietol,tsss 😠

astora
15. máj 2007

praveže hej je strašne chuda ale neobsedi ani minutu

eros
15. máj 2007

no ja som bola tiez ako sparatko stacilo mi jedno jablcko na pol dna.
no ja by som mu dala keby nesiel pre sladke.
ja chcem babo 😀

astora
15. máj 2007

Janulik a kedy už začne priberať? ešte mala aj črevnu chripku aj sa bojim ju na vahu postaviť

eros
15. máj 2007

bud rada ze nebude mat problemi z obezitou a atd a ze je zdrava

astora
15. máj 2007

tak to ano, ale aj tak aspon o 3 kg by mohla mať viac

arabeska
15. máj 2007

mati,ja som zacala az na 2 stupni.tak ale proste niektore deticky su take.ja sa ani nedivim ze je davidko xudy.ved moj muz je sparatko doteraz a aj ja by som asi bola nebyt mojej stitnej zlazy 🙄

no nasrata som asi mu zjem jeho zmrzku za trest.to si ako rpedstavuje mi nejst kupit nejaku dobrotu?boze ja mam taku xut 😅

eros
15. máj 2007

daj jej pivo pit 2 denne,ale nie jednu poznam co ma 2 deti a je ako lata a povedala ze tiez nevie pribrat a to uz je stara krava myslim po 30tke.

astora
15. máj 2007

Jani ja som brutalne hladna ale doma neni nič na čo mam chuť 😔

eros
15. máj 2007

aj ja mam chut ale neviem naco a do chladnicky nejdem.
a zjec mu co ma najradsej
aj ja kcem mat bruskoooooo.sa mi to paci aj ked som si toto tehu neuzila dobre

astora
15. máj 2007

ani ja som si tehu moc neužila ale je to pekne ale v mojom pripade trikrat a dosť

eros
15. máj 2007

ja zahanam hlad uz 2 vineou.sa cudujem ze tu nic nepoletuje

arabeska
15. máj 2007

ja si zase uzivam toto tehu,prve bolo nic moc 😔
mne o tej xuti na nieco ani nehovorte.ja xodim dnes cely den s tym ze co by som si este dala 😅 a stale som to nenasla.
ma nastve ak mi nic nedonesie 😠

eros
15. máj 2007

ja by som kcela este aspon 1babo ale dakdo by ma asi z dacim pozahnal inam.mi dalo zabrat kym som ho prehovorila na 2 babo

eros
15. máj 2007

ja som pri malom este v 4 mes liezla na borovicu pre loptu segre.a este aj disko som stihla a pri malej len co som sa zobudila som kcela spat zasa a to grcanie 4mes v kuse bleeeeeee

arabeska
15. máj 2007

aj ja xcem este jedno a to dievcatko 😎 ale moj muz este ani netusi o mojix planox 😀 ale to az tak za 10 rokov.teraz mi stacia 2 xlaci 😉

eros
15. máj 2007

no ja by som sa nehala prekvapit mne by bolo jedno neh je zdrave,ale stary by mi nalial vinko keby som umyvala okna 😀 a mala by som dvojicky tak by si to hodil prvy 😀

arabeska
15. máj 2007

no ja som pri davidovi ani nevedela ze som tehu,nic mi nebolo,brusko mini.a teraz som grcala ako satan,stale som unavena ale ja sa tak vytesujem ze cakam babo a ze sme ok ze na take veci proste nemyslim

eros
15. máj 2007

o sranda bo mne hovorili ak mas ine tehu ako bolo prve by malo byt opacne pohlavie 😅