Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eji
17. máj 2007

maly este nebol pri mori, ale kedze je atopik, je to pre neho vhodne
chcela som zobrat aj babku,ze by strazila maleho, keby sme nahodou cheli si vecer vyjst, ale nakoniec asi ideme sami s tatom...dedo nemoze, lebo musi strazit nasho hafana 😅

eji
17. máj 2007

jakto ze za nou ides eros???

eji
17. máj 2007

to je dobre, ze vydrzi aj bez teba...predsa mama je mama a dost deti v jeho veku je este takych mamickovskych...
a aspon ty si oddychnes, uz to budes v lete potrebovat ako sol...

arabeska
17. máj 2007

eros,ja som stavala o 7:30 😉
eji,no my sme vzdy xodili zo svokrovcami aby sme si to aj my troska uzili.uvidis ako sa kubkovi bude pacit,idete letecky?nas davidko je doteraz hotovy z lietania 😵 uz sa tesim ako budes pisat zazitky ako bolo 😵

olianko
17. máj 2007

eji pekne miestecko 🙂 tam by som aj aj isla.
eros Alex uz tak pekne vedela zaspinkat len tento tyzden je uplakana vecer ☹ ale snad to prejde.ved inak aj to pocasie je o nicom...

eros
17. máj 2007

bo ma chcela vidiet este po sestonedelke 🙂
asi sa jej lubil moj potkan alebo JA.a kamoska k nej chodi aj bude zasa u nej rodit,ale nehovorila nic na nu.
no ak kces pozdravim ju hehehe 😀

arabeska
17. máj 2007

eji,on je mamin cecek,sak aj astora ti moze potvrdit 😅 ale na svokrovcov je strasne zvyknuty,sme spolu skoro stale kazdy vikend a obcas aj cez tyzden.
ale uz je velkac tak to zvladneme 😵

eros
17. máj 2007

oli moja ani v kociku nevie zaspat spi tam max.30min a potom je hore a to vzdy odpadne strasne unavena a na posteli vie pekne spinkat.
arabeska aj ja som hore od 7:30 maleho som si isla uzit troske pred skolkou.

eji
17. máj 2007

ne, nemusis ju pozdravovat...ale ked si budes potrebovat odplut 😀
olianko, nevyjde to ani tak vela...na 12 dni so vsetkym to vychadza 26000 😉
ja svokrovcov nemusim, tak do uvahy pripadala jedine moja mama
maleho tato pojde prvykrat lietadlom, tak som zvedava a maly uz isiel, ked mal 9 mes.do anglicka a ked mal 14mes. do svajciarska, tak v poho, len ciom vacsi, tym horsie obsedi, vsak si videla olianko v jame, to mam celodenny sprint

arabeska
17. máj 2007

eji,nas maly vzdy sedi pri okne a cumakuje ani pri tom tusim nedyxa 😀 on ma s toho potom take zazitky ze az.
inak super cena za tu dovcu 😉

eji
17. máj 2007

moj dnes daval o 6 budicka s krikom, mamina daj didi 😖
ale dnes mal tato rannu, konecne bol doma, tak som si isla este do 8 pospat, potom sme sli k lekarovi 😉

olianko
17. máj 2007

eji ale aj tak je zlatunky take zive striebro ako sa vravi 🙂 ja cakam aky huncut bude z Alex 🙂
a v tej cene mate len tie ranajky alebo aj ine jedlo?

eros
17. máj 2007

no neviem ci budem mat tolko slin bo malu bude strazit moja mami takze na nu cas ani nebudem mat co budem letiet ale keby rodil mozno 3x mna tak jej poviem

eji
17. máj 2007

olianko, tam su iba ranajky, al mne to vobec nevadi, lebo jedlo tam je lacnejsie ako tu...takze naco sa trapit a v restike, alebo v potravinach sa da vybrat
hotelom sa tam moc neoplati zavadzat stravu, akurat fakt na doobjednavku, lebo jedlo tam je lacne

arabeska
17. máj 2007

to je pravda v tam je jedlo lacne a v podstate vsetko je tam lacne 🙂
idete niekto na to stretko 30.05? my sme sa tam s malym prihlasili tak sa pridajte 😵

eji
17. máj 2007

inac som dnes mala dilemu, som si skusala plavky...dvojdielne a taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaku vypasenu zensku ste asi este nevideli ☹
co uz 😀
ale zase cele plavky nechcem, bo biele brucho...hmm..ee
apropo, neviete, kde predavaju pekne plavky?

olianko
17. máj 2007

to som aj ja pocula ze jedlo je tam lacne.
my by sme chceli ist tiez takto k moru ale pojdeme az buduce leto ked bude Alex vacsia 🙂

eji
17. máj 2007

arabeska, ja a olianko tam ideme, aspon co som kukala predbezne
baby, podme spaaaaaaaaaaaaaaaaat

arabeska
17. máj 2007

eji videla kazdy den sa na nu kukam 😀 ved ty vyzeras byt stihlunka na fotkax tak nevymyslaj.
a plavky no hm neviem ja som sa tento rok po ziadny nepozerala 😅

eji
17. máj 2007

heh, to su dobre zakamuflovane fotky....v skutocnosti to je inak...lepsie povedane drzi sa mi zachranne koleso 😠 a stale mam 7 kil naviac ako som mala...pri tehotenstve som totiz pribrala 30kil 😎

eros
17. máj 2007

no mne teraz zaspal maly tak ho idem odniest do postele.a potom este posurfujem podojim a pojdem haji

eji
17. máj 2007

hehe, aj teraz tlacim princezky...date si??? 😅

eros
17. máj 2007

no eji to si dobre pribrala ja som pri oboch max 13kg ale teraz po cisaraku sa citim ako by som bola v 5mesiaci.a zrkadla uz zakryvam lepsie povedane neumyvam 😀

arabeska
17. máj 2007

no som veru zvedava na stretku ta odhalim 😀 urcite to neni az take zle 😉
ja sa pre dnesok lucim oci mi uz klipkaju.a teraz sa podrzte moje dieta este nespiiiii

olianko
17. máj 2007

tak ja uz idem spinkat.dobru nocku

eros
17. máj 2007

no moj zaspal v obyvke na sedacke.a to ide rano do skolky to bude vstavanie
no arabeska dako rychlo do postele??

eros
17. máj 2007

zasa budem nocovat tu sama?

eji
17. máj 2007

aj ja uz idem...tak sa pridajte na stretko viacere, vyzera to, ze bude v petrzalke a su tam cool ludia 😀
bruuuuuu noc

arabeska
17. máj 2007

eros,mna este cakaju manzelske povinnosti,dnes som v slabej xvilke slubila ze sa vecer budem venovat 😀 😀

arabeska
17. máj 2007

bru nocku vo spolok 😀