Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

astora
7. apr 2009

idem uz spat mam zas horucku 😒

capy
7. apr 2009

tak dobruuu 😔 😔 😔 a vyliecte sa ☹

capy
7. apr 2009

idem do hajan.dobruuu 😔 😔 😔

astora
8. apr 2009

tak co capy uz daco vies ? nam ochorel uz aj andrejko tak sa s toho hrozne tesime 😖

netmona
8. apr 2009

jaj capy ja že ty si chorá

netmona
8. apr 2009

astor,,,tak sa lieč,,lebo ako vidim maš dosť kolo detičiek práce

netmona
8. apr 2009

ja už dávno nebola chorá ale, som už niečo ako nádchu prekonala......

astora
8. apr 2009

no čo sa ja môžem liečit ja nemám nárok včera bol doma muž teda predvčerom tak som lezala včera len trocha a dnes uz som odkazáná sama na seba co narobim nemôže mať kazdy babičky a mamičky ☹

capy
10. apr 2009

ahojte tak uz je vikinko doma. konecne je od vcera bez teploty. a diagnoza je:akutny respiracny infekt a funkcny selest

astora tak sa drzte nech vam to rychlo prejde ☹ ☹ ☹ aj ja som s nimi sama 😒

netmona to neva. mne sa hned zdalo ze si ma nepochopila 😅 ani ja som uz davno nebola chora a dufam ze nas to uz bude obchadzat ☹

astora
10. apr 2009

caute my sme este stale v horuckach capy do skolky si volala ? Ak hej co povedali ?

netmona
10. apr 2009

capy,,,to ti verím, sem tam mi bolo hna govno a musela somsa premáhať, lebo bobak stále dačo

capy
11. apr 2009

astora este som nevolala,lebo mali v piatok volno,ale hned v utorok tam volam 😉

netmona ☹ ☹ ☹ hlavne ze sme to prezili 😉

capy
12. apr 2009

petrzalke prajem pekne velkonocne sviatky a hlavne malo vody 😉 😀 😀 😀

capy
12. apr 2009

pridala som neake foto do albumov. tak ak chcete tak kuk 😉

idem pomaly haji. dobruuu nocku 😔 😔 😔

eros
15. apr 2009

Ahojme

pekne foto capy

mam prosbu mozte zahlasovat za psika http://najpes.topky.sk/se/217/134/index/2912 je to znamej psik a ked vyhra tak chce majitelka darovat granulky do utulku dikes poslite aj dalej capy ty by si mohla do marcoviek 😀 😀 😀

capy no co bola si mokra????ja som bola sibat s malym bo mangel pospaval po nocnej 😀 😀

eros
15. apr 2009

cavesko

guga nebola si vcera na ihrisku na lachovej????s maminou alebo to bola svokra????mala drzala tasticku a utekala von????som Vas tam videla len som si nebola ista ci ste to vy 😀 😀

capy
15. apr 2009

ahoj eros 😉 🙂 🙂 🙂

aj ja som behala z detmi lebo mangel bol po dvoch 19-tkach ale potom sa k nam pridal 😅 🙂 🙂 🙂

a mokra som nastastie nebola 😀 😀 😀

guga
15. apr 2009

eros - áno bola som na tom ihrisku. Bola to svokra 🙂
Bývaš niekde blízko toho ihriska? ja v tom oranžovom dome pri ihrisku 😉

eros
15. apr 2009

Jasne guga na Nam.hraniciaro hned za tym gembler podnikom 😀 😀

guga
15. apr 2009

tak skoro susedka 😀 😀 😀

guga
15. apr 2009

na budúce do mna štuchni, aby som aj ja vedela 🙂 🙂 zajtra tam asi tiež pôjdem, lebo nemám s malou žiadny iný plán...

eros
15. apr 2009

pokusim sa stuchnut len neviem ako to stihnem bo zajtra ideme doobeda na madare a potom este uvidim bo neviem ci nepojdeme k nasima,el to je vsetko vo hviezdach...

no skoro susedka 😀

capy
16. apr 2009

idem haji. hodila som neake nove foto 😉 dobruuu 😔 😔 😔

ena
16. apr 2009

capy ja ze si o takom case vstavala a ty este len spat 🙂 my sme u nasich a ja normalne ze o 10tej vecierka 🙂 lebo filip tu vymysla, ze so mnou chce spat

arabeska
16. apr 2009

cafte

capy,teba som dnes asi videla na tom ihrisku pri lachovej,ale nebola som si ista ci si to ty.ja som tam bola s mamou a boli sme pri hupackax...

inak sa ako mate???

capy
16. apr 2009

ar je to dost mozne. bola som tam doobeda s kamoskou 😉 mame sa uz celkom fajn len mam vikina este doma nech sa da trosku dokopy 🙂 🙂 🙂

ena tak to mas aku skoru vecierku? mne vtedy ide haji tomino 😅 😅 😅

guga
16. apr 2009

Vidím, že všetky fungujeme na ihrisku na Lachovej 🙂 🙂 ja som tam dnes tiež bola, ale na chvíľku doobeda.

ena
19. apr 2009

capy, ved to, normalne chodim spavat len o nieco skor ako ty 🙂

capy
20. apr 2009

ahojte

ena ved v poho 🙂 🙂 🙂 viem ze ja toho moc nenaspim 😅 😀 😀 😀

ssissi
20. apr 2009

ahojte,
capy, dnes som ťa asi videla - cez cestu pri dostihovej, doobeda, mamička, podobná tebe s dvoma chlapcami - jeden v kočíku, druhý cupkal vedľa. Len som nechcela cez cestu kričať, že ahoj capy, keďže som nevedela, či si to istotne ty 😀 . videli sme sa???