Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

drnda1
11. mar 2007

Verulka ´dakujem. Ja by som aj ostala rada na tých 52 kg, len to musí spevnieť, lebo aj zadok aj boky sú také ovísnuté. Ja som bývala veľmi chudá, tak by som nechcela spadnúť pod 50 kg. Radšej obetujem korunky (resp. mužíček 😉 ) a kúpim nové vecičky 🙂 .

frida
13. mar 2007

Ahojte, kde ste vsetky? No jasne, vonku. Je super pocasie, uplne laka von. Ked Adam zobudi, padame aj my von. Ja zacala trochu upratovat jarne - umyla okno a oprala zaclonu. To ma asi to slniecko donutilo, lebo inak ma to nebavi a robim to naozaj uz ked sa mi to zda neunosne. Take ako vianocne a velkonocne upratovanie nerobim, radsej podla potreby.
😀 Asi zajdem na trhu a kupim nejake narcisy, uplne sa mi ziada mat kvety na stole, robila som uz v kuchyni aj nejaku dekoraciu, tak nech sa nam lepsie papka. 😝

frida
13. mar 2007

A chcem spytat, chodite uz niekto s detmi k zubarovi??? No s tymi starsimi asi hej, mna zaujima take 1,5 -2 rocne. Lebo nazory sa roznia, niekto ze pockat pokial kompletny chrup narastie, druhi, ze skor ist, aby zistili anomalie. Tak neviem. Ja by som uz aj isla, len nepoznam nejakeho detskeho zubara. Viete poradit, prosim. 🙂

verulka
13. mar 2007

frida, k zubarovi treba ist vtedy, ak je dieta aspon ako tak schopne spolupracovat. Niektore deti su schopne skor ine az neskor. My sme boli az kusok pred 3.narodkami a nikto nam nevravel, ze trebalo skor. Ak vsak natrafis na super zubarku, mozes ist aj teraz. Len je dobre ak si tam dieta sadne(na maminu) do kresla a zubarka mu mrkne zuby. No otvorit detske ustocka je niekedy velky problem...
My mame zubarku, co sidli v skole. Som vcelku spokojna na "beznu udrzbu" teraz sa rozhliadam po nejakom super odborniovi. Vacsinou ti ponuknu zubarku v skolke. Podla mna vela zbarok take male deti ani neberie. Skus sa opytat svojej zubarky, ci ti nevie nejako poradit

drnda1
14. mar 2007

Verulka - to máš pravdu, že zubári moc deti neberú. Boja sa ich reakcií. Ja som mala ten istý problém a to má Simi už takmer 15 rokov. Ale nakoniec som prehovorila toho svojho a ten ju vzal, tak sa jej konečne postupne tie zuby robia. Má ich po mne, bohužiaľ, dosť kazivé. Ešte ma čaká synáčik, ale ten má vcelku dobré zuby.Dnes je to dosť horror, zohnať zubára k dieťaťu a to ešte aj trpezlivého a aj odborníka.

frida
14. mar 2007

Baby, to ste ma moc nepotesili. A to sme v meste, kde si mozem vyberat, co maju robit na dedine, kde mas 1 zubara? A ja som rozmyslala, ze ako prinutit syna otvorit usta u dr., ale predpokladala som, ze maju na to nejake osvedcene triky. No k mojej zubarke nechcem, je az v Krasnanoch, asi a ja zmenim. Mam nejaky typ na dr. do Ruzinova, nejaka mlada, ale vraj dobra.
Verulka, a nechodite k zubarke, co je skola na ovsisti? Pri prechadzkach som to tam objavila.
Drnda, tiez nic moc moje zuby, tiez som to nejak podedila. Ale aspon udrziavam v norme. Horsie su na to moje osmicky, jednu mi uz vybrali - horor, museli ju pilit, lebo bola pod kostou. No a dalsie by mali ist tiez von, asi ked prestanem kojit, porozmyslam. 🙂

eji
22. mar 2007

ty koki baby, ja som vas hladala doooost daleko

frida
23. mar 2007

no 😲 , to vies, ale aj ine zabavy zivot prinasa 😀

natana
autor
25. mar 2007

frida my sme boli s malou až teraz. ale čistili sme odkedy jej narástol prvý zub. kontrolovala som jej zuby sama. ak by sa mi nieco nezdalo určite by som išla skor. ale tiež som hladala a nikto neberie deti, ale moja sukromná nás vzala (ani som nič neplatila, len jej pozrela do pusy a vraj máme perly)

natana
autor
25. mar 2007

drnda v ktorých končinách bývaš?

drnda1
25. mar 2007

Ja bývam pri Technopole. A ty?

natana
autor
25. mar 2007

ja na opačnom konci draždiaku, teda pri Antolskej. to by sme sa mohli niedy stretnut naprechádzke okolo jazera

drnda1
25. mar 2007

Jasné, nie je problém 😉 . Zasa vraj už bude krásne vonku a naša Sára spí v kočíku ako drevo, takže sa dá ísť aj ďalej než pri dome.

luciaj
27. mar 2007

caute kocky, viete mi poradit dobru galanterku v petrzalke? najlepsie niekde na zaciatku. dik

arabeska
27. mar 2007

na namesti hraniciarov je galanterka.

eji
28. mar 2007

luciaj...galanteria je aj pri alfe..na terase, kde je rema 😉

drnda1
28. mar 2007

Luciaj - to záleží na tom, o aký začiatok v Petržálke ide 😉 ...

luciaj
28. mar 2007

dakujem.
arabeska: nam. hraniciarov mam blizko, len este by som potrebovala upresnit kde presne je ta galanterka.

clea1
28. mar 2007

na Šustekovej, za Zdravotným strediskom,tesne vedĺa Lekáreň pod terasou

tinni
28. mar 2007

ahoj kocky-tehulky, nemali by ste zaujem o brusne tance? Konaju sa v petrzalke na Gercenovej 🙂 Ak ano piste IP, zatial je nas malinko...

drnda1
28. mar 2007

Tinni - to je len pre tehotné? Alebo aj ,,už po...,,?

tinni
28. mar 2007

uz aj po, ak mas zaujem 🙂 ale musim zistit, kedy su naplanovane zaciatky kurzov 🙂 inak nerodila si nahodou v ruzinove? minule som si pozerala tvoj album a vyzeralo to uplne ako v ruzinove.. 😕

drnda1
28. mar 2007

Áno, rodila. 🙂 Aj ty?
A koľkokrát do týždňa by to bolo? A kto to vyučuje? A aká je tam cena?

tinni
28. mar 2007

aj ja som rodila v ruzinove-v tom istom por. boxe 😀 je to raz do tyzdna jedna hodina, vyucujem ja a kurz=10hodin stoji 1000sk

drnda1
28. mar 2007

Ty si to kedysi tancovala aj nejak vážnejšie? Teda myslím, v nejakom súbore a tak...
Ja som kedysi súťažne tancovala akrobatický rock and roll, takže tanec milujem 🙂 .
Ty bývaš niekde v okolí Gercenovej? Mne tam býva tetka a chodím tam aj zubárovi.

tinni
28. mar 2007

ja to tancujem za studio Mafra, ktore sidli na Nevadzovej, nasa skupina sa vola Harem a chodime vystupovat na rozne akcie aj sukromne vecierky-pozri si na nete vcerajsi reflex-cast Novy rok, tam vystupujeme. Ja tancujem od malicka a tiez tanec milujem 🙂 ale brusne tancujem len 4 roky...
inak ja byvam v ruzinove...

tinni
28. mar 2007

pozri si album, mam tam aj fotky z brusnych...

drnda1
28. mar 2007

Ten Reflex mrknem, fotky som už pozrela 😉 .
Malá je zlatá 🙂 . Čo si tancovala? Spoločenské alebo moderné?
Mne chodia staršie deti na Tanečné konzervatórium, dcéra je perfektná aj v klasike aj v moderných (po maminke 😀 ) a syn chodí len prvý rok. Ja by som tiež ešte chcela niečo robiť, ale brušné som v živote nerobila...

tinni
28. mar 2007

dakujem. 🙂 Tak to je super, nie je lahke sa dostat na konzervatorium 🙂 Ja som tancovala ludovky a ked som mala asi 6 rokov, tak aj rock and roll, ale to bola iba taka pripravka-zamerana hlavne na kondicku a tusim sme tam robili nejake kotrmelce a stojky 😉

tinni
28. mar 2007

Sarinka je tiez zlatucka 🙂