Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

arabeska
28. máj 2007

ja dam vediet 😀

astora
28. máj 2007

no to by bolo super bude nas tam kopec

eji
28. máj 2007

baby, zabudla som vam povedat, ze moj stuplik je vysisany...som s nim bola u kadernicky, nech ho podstrihne a ona to zobrala strojcekom 😖

eji
28. máj 2007

dobru noc mamicky, mne uz na dnes padla...som zrela do postele

astora
28. máj 2007

Tak dobru nocku

arabeska
28. máj 2007

dobru nocku uz asi padnem do postele nezvcajen aj ja 😀

astora
28. máj 2007

tak dobru arabes ja tu vsetkych vyprevadim do hajan

frida
29. máj 2007

caute nocni vtaci, a cez den tu nik nie je????

tinakul
29. máj 2007

no čauki frida,
asi ta neprekvapím tým, že opat som tu ja o takomto čase, že???? 😉

arabeska
29. máj 2007

aj ja som tu 😀
pridate sa dnes na to hranicko?

frida
29. máj 2007

vitaj, vidim, ze sme tu podelene obednajsie a vecerne baby. 🙂

arabeska
29. máj 2007

no ja patrim aj k nocnym 😀 pravidelne to tu uzatvaram 😀

frida
29. máj 2007

jej a nie sme same, ja asi pojdem na hranicko, akurat dohadujem s muzikom kedy pride domov

tinakul
29. máj 2007

ozaj, teraz som si prečítala o čom sa tu písalo... inak ste strašne zlaté babenky, hlavne eji že myslíte aj na mna - no opat sklamem, lebo tento týžden makáme na bytíku a mám čo robit 😒 Takto - do štvrtku musíme vypratat kompletne 2.izbičky, lebo od piatka sem idú bývat robotníci - no proste sa bude konat rekonštrukcia bytu konečne a to znamená , že ja budem asi týžden mimo - takže ani v BA ani na nete ☹
oooooch, ja sa s vami asi nikdy nestretnem 😒 no jasnačka že tým pádom ani na MDD tu nie sme....to už nás volalo vela báb na stretko.... 😢

eros
29. máj 2007

co ma byt na hranicku?

frida
29. máj 2007

Eros a ty o tom nevies??? Ved stretko.

tinakul
29. máj 2007

Jéééééj, ja kým som dopísala, vidím že tu pribudla aj Arabeska a Eros.. 🙂
Ako babenky??? Detičky spinkajú každej???? 😕

frida
29. máj 2007

Tinakul, brrrr rekonstrukcia a akekolvek prerabanie. A ku komu ides???
A Adam spi.

eros
29. máj 2007

eros tusi ze dake stretko,ale kde?ci na ihrisku ci vo fontanke ci rovno na kanaly 😀
mne mala spi uz od 10h

arabeska
29. máj 2007

erosku citaj citaj 😀
tina,brrr robosov som sa prednedavnom zbavila.
a moje dieta nespi on xrnal do 9 rana takze nehrozi aby isiel teraz spat 😅 a buxtos bruxu je tiez strasne aktivny 😅

frida
29. máj 2007

eros, co si je dala makovy odvar, ze od 10 h??? A stretko tam kde bude vela bab s detmi, hihihi. 😅
A starsie deti mate v skolke - Eros a Arabeska?

tinakul
29. máj 2007

No Frida ideme naskor ku svokrovcom a potom k našim 🙂 bude to podelené a bude to taká zmena a ideme vo štvrtok večer a budúci piatok sa vrátime 😉 Len potom ten další výkend nás čaká upratovanie po robotníkoch 😒 To je už dalšia vec, ktorú nemám rada ☹ 😖 Malú Sophi ešte plánujem nechat ten víkend u našich, kým poupratujeme 😉 AAA to už sa teším na nové izbičky 😉 😉 Inak dozadu som čítala, že čo porábaš.... 🙂 no to máš fakt dobré tie občasné prac. stretnutia 😉 Aj ja chceeeeeeeeeeem 🙂
Eros ako vidím, tvoja malá spinká lepšie v byte ako vonku na prechádzkach , nie??? No vlastne dlhšie???
😕

eros
29. máj 2007

frida ece nie alwe dnes som si dla makove rezance takze bude mat neskor 😀 moj je v skolke mali babkove divadlo a zajtra idu na farmu bude sedlak sa strati medzi kravami 😀

eros
29. máj 2007

ale spi aj vonku som sa dosla najest bo some uz boli cca hod aj pol vonku a tlacili ma tenisky a spi v kociku ale na brusku.tak preto spi dlhsie bo ona len na brusku vyslovene

tinakul
29. máj 2007

No Arabeska čo už??? Ale budeme to mat aspon za sebou, lebo tento bytík sme kupovali v povodnom stave a aj okná su tu už o ničom.... 😒 Takže s nimi začíname - meníme v celom byte - no ale však my prídeme vlastne do hotového ani prstom nepohneme, len to upratovanie..... 😠 AAAAach aj som zabudla, že ty máš to hyperaktívne dieta 😀
Eros že na farmu??? No to je podla mna super, aspon sa chlapček z mesta trošku vzdelá aj v tejto oblasti 😉

gredy
29. máj 2007

Ahojte Petrzalcanky! Chcem sa spytat, ci nahodou neviete o nejakej krytej plavarni tu v Petrzalke?

eros
29. máj 2007

tina mi mame chalupu kde ma 2kozy,ponika,slepice a dalej nehovorim takze pozna 😀

eros
29. máj 2007

gredy skus pasienky

tinakul
29. máj 2007

Aha eros, tak to je o inom, to už nebude pre malého novinka 😉
ahoj gredy - ja neviem zatial o žiadnej krytej plavarni tu v Petržke 😒 ale aj mna by to zaujímalo, baby niekto??? 😕 😕

eros
29. máj 2007

aupar ke zniceny ze uz uplne 😀