Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

capy
27. júl 2009

ahoj jamerlenka. vitaj v petrzalke. odkial si?

je tu tteraz pusto asi su vsetci niekde pri vode a na dovolenkach 😉

astora
28. júl 2009

ahoj aj my si uzivame slniecko a vodu a dnes aj narodeninky moji drobečkovia uz maju 4 roky ani sa mi veriť nechce ved teraz som si ich doniesla s pôrodnice a už 4 roky 😀 😀 😀

capy
28. júl 2009

zelame Andrejkovi a Ondrejkovi vsetko len to naj. k dnesnym narodeninkam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

astora
28. júl 2009

dakujemeeeeeeeeeeeee

capy
28. júl 2009

neni zaco a co ste im kupili? tie bicykle?

jamerlenka
28. júl 2009

ahojte, byvame zatial na wolkrovej (dvory4) ale zachvilu sa budeme stahovat do noveho...koli malinkej sme si kupovali tak narychlo bytik a ho este stale prerabame...aj som si myslela, ze vsetci sa vacsinou vonku vyuzivaju krasne pocasie..aj my sme dnes boli cely den vonku 🙂 astora aj ja sa pridavam, vsetko dobre prajeme tvojim chlapcom 🙂

capy
28. júl 2009

mne chodil vikino na pifflovu do jasliciek a vlastenecke chodime na postu 😉 a kam sa stahujete?

jamerlenka
28. júl 2009

a ako si bola spokojna s jaslickami? premyslam kde tu v okoli by som potom malu dala, aby aj nasi ju mali potom poruke 🙂 ideme sa stahovat len cez rameno na druhu stranu na furdekovu...vymyslali sme vela lokalit kam by sme sli, ale nakoniec sme sa vratili do petrzky...nic lepsie sme nenasli 🙂

capy
28. júl 2009

ako sa to vezme. chodili sme tam len jeden a pol tyzdna a potom sme boli mesiac a pol v nemocnici a potom uz nesmel do kolektivu tak bol doma a teraz v januari nastupil do skolky na lachovu 😉

takze neviem triezvo ohodnotit 😒

jamerlenka
28. júl 2009

mesiac a pol v nemocnici? kolektiv mu neprospieval?

capy
28. júl 2009

chytili sme tam pneumokoky a operovali mu uska a nesmel do kolektivu lebo ich mal otvorene ☹

jamerlenka
28. júl 2009

to koli pneumokokom mu operovali uska? chudatenko, a ako to zvladal? ja som v tomto este novacik, vobec neovladam, ake choroby detske mozu co narobit..i ked samozrejme, ten zakladny prehlad mam 🙂 aby som zasa nevyzerala ako uplne nevzdelana 🙂)) a kedy si ho davala prvy raz do skolky?

capy
28. júl 2009

hej koli pneumokokom. zvladal to celkom dobre len ja som z toho bola na nervy. skusim najs stary prispevok lebo sa mi to nechce cele rozpisovat.

do jasliciek isiel ked mal 22 mesiacov a do skolky teraz ked mal skoro styri 😉

astora
29. júl 2009

ahojte
capy biky uz mame kupili sme este minuly tyžden tusim a este dostali aj veeeeeeeelke auta tak sa tesia a samozrejme este dostali aj smetiarske auta tak uz uplne nevedia co so sebou na sobotu sa chystam robit oslavu a hladam nejaky krem do takeho keksoveho kolaca ak by ste mali nejaky napad na nenarocny krem sem s nim 😀 😀 😀

capy
29. júl 2009

jamerlenka uz som ho nasla:

ahojte. my urcite dame tomina proti pneumokokom zaockovat. vikina sme nedali a ked isiel ako dvojrocny do jasliciek tak tam chodil len jedeen a pol tyzdna a dostali sme horucky. isli sme s nim na pohotovost a ty nas odbyli ze je to len chripka a dali nam antibiotika. lenze tie nezaberali a malemu neklesla teplota pod 40. nechcel jest a ani pit. tak sme isli na pohotovost znova nakolko bol vikend, a oni zasa len to svoje to je iba chripka. tak som tam urobila poriadky a tak nas hospitalizovali na detskom na pozorovanie a ze mu pichnu ifuziu kedze nechce pit. po tyzdni v nemocnici nam konecne zistili ze ma zapalene obidve usi a tak mu ich prerezali a v piatok nas pustili domov,ze v pondelok mame prist na kontrolu. lenze v nedelu sa nam vratili teploty. v pondelok nas zasa hospitalizovali tentokrat na usnom. a to nas chceli poslat domov ze pre nas nemaju miesto. tak som volala znamemu chirurgovi pretoze sa pozna s primarom na usnom a tak si nas tam teda nechali a este ten vecer nas primar operoval. vkladali mu do usi ventilacne trubicky. pretoze pneumokok neznasa vzduch. na druhy den nam nasadili antibiotika cez zilu. uz si nepamatam kolko desiatok druhov pneumokokov je a len na osemnast z nich zaberaju anibiotika. nastastie nam zabrali a v nemocnici sme stravili tri tyzdne. potom nas konecne pustili domov . potom sme este pol roka chodili na kramare na kontroli a ked bolo vsetko v poriadku tak nam tie trubicky vybrali. ked sme uz boli z toho vonku tak nasa prva cesta viedla k lekarke aby nam vikina zaockovala. od vtedy preslo uz pol roka a zatial sme zdravi. ale nikomu neprajem zazit to co som prezila ja s vikinom.

a teraz ked sa to uz neplati tak to kazdemu vrelo odporucujem. pneumokok sa totizto siri vzduchom a nikdy neviete kde ho mozete chytit.

drzim vsetkym palceky a nech su deticky zdrave

capy
29. júl 2009

je to prispevok zo 16.4.2008 tak tie datumy su skreslene 😉

capy
29. júl 2009

astora tak prijemnu oslavu prajem v sobotu 😉 chalanov si viem zivo predstavit ked rozbalovali darceky 😉

capy
30. júl 2009

idem o chvilku kuki dextra a potom haji. majte sa pa pa a dobruuu nocku 😔 😔 😔

capy
31. júl 2009

stale pusto? ☹ ☹ ☹

capy
1. aug 2009

no idem haji. mangela sa uz asi nedockam. papa a dobruuu noc 😔 😔 😔

capy
2. aug 2009

cela petrzalka dovolenkuje? 😉

mangela som sa nedockala. prespal v praci. povedal ze sa mu neoplatilo prist na hodinku domov. tak sme boli prenho o tretej. prisiel domov a bola z neho mrtvolka a o osmej padil znova. a prisliel o polnoci. dali sme si balkonovu seansu a uz haja lebo rano zasa vstava o pol siedmej ☹ ☹ ☹

capy
2. aug 2009

idem asi haji. tak dobruuu nocku 😔 😔 😔

astora
2. aug 2009

ahoj capy tak sa hlasim den po narodkach sme skoncili s dvojitou zlomeninou v nemocnici pod narkozou ondrikovi napravali rucicku boli ma s toho srdiecko ale uz je to dobre ale prazdninujeme so sadrou na ruke tak asi tolko s oslavy ☹ najviac sa teraz bojim lebo skace ako kozička a je strasne zivy a Adik ho provokuje k hram a on nechape ze teraz musi davat pozor no nic nejak vydrzime. Inak ked si zlomil ruku vobec neplakal statocne sa drzal ako velky chlap len ked ho sestricka na druhy krat nevedela napichnut 😠 co uz sme s muzom mali nervy tak plakal inak vsetko znasal statocne neskor mozno hodim foto

capy
2. aug 2009

zelame ondrejkovi skore zahojenie ☹ ☹ ☹ chudacik. v lete zo zlomeninou ☹ a idu zajtra do skolky? ci su doma

astora
2. aug 2009

dakujem do skolky by mi ho asi nevzali a bojim sa aby necapol a neublizil si este viac

capy
2. aug 2009

tak mu zelam este raz rychle zahojenie a nech to prezije bez dalsieho urazu

astora
3. aug 2009

dik zajtra na nas mysli ideme na kontrolny rengen ja sa tak bojim aby to bolo ok lebo oni dvaja su strasne živy a uz aj padol na tu ruku valaju sa po sebe proste nedaju sa udrzat tak mam strach aby bol v pohode

capy
3. aug 2009

drzim zajtra palceky ☹ ☹ ☹

astora
4. aug 2009

no tak uz ma rucicku v sadre uz sa mu tam podpisalo kooopec ludi 😉 zvladol to perfektne dufam ze bude co najskor fit

capy
5. aug 2009

tak super. neboj on to zvladne 😉