Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

capy
1. sep 2010
egyptanka
2. sep 2010

@capy jeeeeee dakujem pekne 🙂

capy
2. sep 2010

@egyptanka nemas zaco 😵 😵 😵

venita
2. sep 2010

Ahojte,

som tu pomerne nova :D a tiez by som si rada nasla nejaku kamosku na spolocne kocikovanie... mam 4,5 mesacnu bublinku a nechce sa nam chodit vonku len tak samym. Najde sa nejaka super mamicka v okolo Velkeho Drazdiaka? 🙂 budem rada 🙂)))

rainee
7. sep 2010

@venita ahoj ja byvam pri drazdiaku, niekedy mozeme spolu vybehnut....

capy
14. sep 2010

ahojte tak nas prvy a druhy den v skoke uplne super 😵 😵 😵 tomasko to zvladol ako velky chlap a ani raz nezamrncal. pani ucitelky ho pochvalili aky je super a aka je sikulka, tak sa strasne tesim ze to takto zvladol

leiinka
14. sep 2010

gratulujeme!!! 😀

capy
14. sep 2010

dakujeme 😵 😵 😵

capy
20. sep 2010

ahojte dnes prvy den v praci, tatinko isiel prvy krat s detmi do skolky a tomasko prvy krat v skolke spinkal. a najlepsie na tom je, ze vsetko dopadlo na jednicku :o)

majkas
20. sep 2010

@capy tak to je super ze vsetko vyslo super 😉 sa tesime s vami 🙂
a nejako mi uslo ze uz davas Tomaska do skolky, ved este nemal 3 roky? mala si dobru pracovnu ponuku?
a do toho hopsasa ta uz asi nemam volat cez tyzden, hm? 😅 😉

a inac v danubii v tych obchodikoch vonku pri carrefoure budu otvarat tusim 22.10 detsky svet Hopla, predpokladam ze to bude take ako hopsasa, tak sa tesim ze to budeme mat blizsie 🙂

capy
21. sep 2010

@majkas dakujem za tominka. nie, nemal este tri. dnes ma presne dva a pol. v marci sme si podali ziadost s tym, ze som ho chcela dat do skolky od januara 2011, ale tomasko sa ma stale pytal kedy uz aj on pojde do skolky a tak sme to skusili uz teraz a tominovi sa tam zapacilo. a ja som si musela rychlo hladat pracu 😀 😀 😀

pojdeme potom kuki 😉

majkas
21. sep 2010

@capy tak to je super ze sa mu tam paci, asi mu uz deticky chybali 🙂 a hadam si si nasla nieco dobre, co ta bavi a stoji za to kazde rano vstat 😉

capy
26. sep 2010

@majkas, on sa rad hra, aj na ihrisku. tak to bude snad ok. hlavne ma tesi ze neplace a ze je vsetko ok. a moja robota je zatial ok, aj ked som na inom mieste ako by som chcela.

ena
27. sep 2010

A zacalo byt skarede pocasie :( ... zajtra je otvorena herna na Hrobakovej, od 10tej do pol 12tej, prida sa niekto ? 🙂

lili_a_mimi
27. sep 2010

Ahojte! juj tesim sa, coskoro by sa malo otvorit detske sportovo-relaxacne centrum aj tu pri nas (pri Carefoure v OC Danubia) 🙂 Asi to bude podobne, co ste sem hodili fotecky z toho hopla 😀 A bude sa to volat "Hop-la"

capy
27. sep 2010

@ena my by sme sa ale sme v skolke 😀 😀 😀

jupa
15. okt 2010

Ahojte Petrzalcania .. my sme vasi susedia 🙂 .. hladame nejakych novych kamosov von do kazdeho pocasia ci niekam do kutika.. dudko 3r.

leah3
18. okt 2010

Ahojte, mam 3 mesacnu dcerku a uz nas nebavi chodit von same. 🙂 Rada by som si nasla nejake kamosky na spolocne kocikovanie z okolia Cervenej posty, TPD... Mamicky ozvite sa..., budem rada 🙂

januska26
18. okt 2010

Caute baby, prave som sa nastahovala do Petrzalky a som tu akosi sama....rada by som nasla nejaku maminu na kocikovanie resp. na ihrisko alebo tak🙂)Dufam, ze sa nejaka najde🙂)

januska26
18. okt 2010

@leah3
Ahoj, ja byvam blizko Sustekovej, takze TPD - to nie je az tak daleko, aj ked ja to tu moc neppoznam🙂)Ak by si tento tyzden niekam isla, mozeme sa stretnut a kocikovat spolu, moj malicky ma 8mesiacov,🙂Jana

leah3
20. okt 2010

@januska26
Ahoj ja byvam na Sustekovej, takze by sme sa mohli kludne stretnut aj tu. Chodievam kocikovat poobede cca o 13.30. Ale kludne sa aj prisposobim.

lila30
23. okt 2010

Ahojte dievčatá.Hladáme si s mojou 10 mesačnou dcérkou niekoho na spoločné kočíkovanie. Moje kamarátky už všetky majú velké deti,tak si takto hľadám niekoho,koho to už tiež samého nebaví. Bývame blízko Nobelovho námestia. Budem rada,ak sa niekto ozve.. 🙂

jullia
23. okt 2010

Ahoj, Lila
ja tam chodievam na prechádzky s mojou 9 mesačnou dcérkou, a rada sa pridám. Niekedy cez tyzden by sme mohli vybehnut, co ty na to? O akom case chodievate von?

lila30
25. okt 2010

@jullia Ahoj Jullia Budem rada,ked sa stretneme.Chodime von doobeda okolo desiatej a poobede po druhej,alebo tretej ako sa nam chce.Ale mozme sa prisposobit. 🙂 Tesime sa.Dnes prsi,ale ked by sa polepsilo pojdeme poobede von.Napis nam do IP a mozme sa stretnut.Zatial ahoj

minix
28. okt 2010

Ahojte kocky petrzalske...možno budete mat väčší prehľad ako ja...je v Petržalke aj nejaké iné Materske centrum ako budatko? Hľadala som na internete, ale nenašla som nic...Ďakujem za radu!😉

ena
31. okt 2010

@minix: my sme kedysi boli parkrat aj v Babatku - http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=591409 , to bolo tusim na Krupinskej, ako je busova zastavka Zaporozska. a u salezianov na Mamateyovej fungovalo Mamatko - http://www.mamateyka.sk/ver3/index.php?option=c... Jedna herna, ale len v utorky 10.00-11.30 funguje na Hrobakovej 3 a potom je este herna v centre volneho casu na Gessayovej, tam je mamaklub.. http://www.cvcgessayova.eu/vismo/dokumenty2.asp...

minix
31. okt 2010

@ena dik za super prehlad! 🙂

ena
31. okt 2010

@minix, za malicko 🙂

wiwi22
1. nov 2010

ahojte... som rada, ze som nasla tuto temu... o chvilu sa nam narodi babulka a uz sa tesim ako sa dohodneme na kocikovanie 🙂