Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

januska26
27. jan 2011

@capy jeeej, to fakt?robis aj nocne?no tak potom mozeme aj cez den niekedy, uz ked nebude tolko snehu a bude aspon nad nulou🙂))

capy
29. jan 2011

@januska26 ano robim aj nocne ale uz nie tolko ako predtym. jasne mozme aj cez den 😉

januska26
29. jan 2011

@capy 🙂 Inak ako?Musime nejak obnovit tuto temu🙂Nech sa pridaju aj ine petrzalske mamicky🙂)Ty si tu tusim jedina ostala verna🙂)My mame presne dnes rok, mame oslavu, tak som prisla len na skok, idem chystat🙂))paaaa

capy
30. jan 2011

@januska26 gratulujeme k vcerajsim narodaninkam
ja som bola dnes v praci a deti boli u nasich a tak. tomasko zacina mat sopliky tak som zvedava ☹

januska26
30. jan 2011

@capy Juuuj, no to ta skolka...na to sa uplne "tesim"🙂Sopliky,kasliky a tak...:(Diky, oslava prebehla super a uz je rocik za nami🙂

capy
30. jan 2011

@januska26 hej ta skolka je na toto uplne super 😠 😠 😠

januska26
31. jan 2011

@capy No ja by som chcela ist po lete do prace, tak uvidime..🙂)zatial este chory nebol...nastastie...🙂ale to pride... 😒

capy
31. jan 2011

@januska26 to urcite ano. ani my kym sme boli doma sme neboli chory. vikino bol prvy krat chory ked nastupil ako dvojrocny do jasliciek a tomasko ten bol skor, lebo vikinko doniesol zo skolky vselico ☹ ☹ ☹

lopezka
5. feb 2011

ahojte, len som sem nakukla ....po 1.krat 😀
@januska26 ak sa mozem spytat, preco si nechodila aj do temy januarovky 2010 ? 😅 tam je nas celkom dost z Petrzky a uz sme sa stretli aj v Hopsasa 😀 .... zatial som tam bola iba 1 krat 10.januara, este zadara 😀 ...sranda, minuli sme sa iba o jeden den 😠

inak pekny vecer zelam 😅

januska26
6. feb 2011

@lopezka Ahoj🙂No tak veru sme sa minuli o jeden den...🙂inak ja chodievam do tej temy januarovky obcas, ale vzdy sa tam vtedy riesilo nieco ine alebo tam boli mamicky mimo BA...:(Ja som bola v Hopsasa uz viackrat, naposledy v stredu, aj s jednou babou cez MK, bolo fajn...len tam boli nejake vacsie "akcne"deticky a mojmu malemu furt jeden hadzal do hlavy loptu, tak som ho ani nemohla moc nechat vyblaznit sa, furt som musela byt pri nom...a z ktorej casti Petrzalky ste🙂??pekny den zelam🙂

lopezka
6. feb 2011

@januska26 no teraz uz do temy januarovky nechodim, uz su tam uplne ine baby 😅 ..... my sme si uz vytvorili sukromnu temu, teda tie co sme do januaroviek chodili pravidelne a prispievali sme .....teraz su tam tie, co neprispievali, ale chodili len citat 😀 😀 my ked sme boli v hopsasa, bolo tam celkom ludoprazdno, boli sme doobeda .....ale iba tak na 2,5 hodky, lebo nase deturence potom isli spinkat .....ja byvam inak hned oproti hopsasa 😀

januska26
6. feb 2011

@lopezka No moja kamoska byva oproti zdrav. stredisku a ja byvam pri Blagoevovej kusok...takze chodime von tuto v okoli, ale ona ma este minibabo, tak do Hopsasa chodievam sama...ale obcas nejaka kamoska, co ma vacsie dietatko...ale mimo tohto okolia, lebo tuto z okolia nikoho ineho nepoznam...🙂Nechystate sa tento alebo ten dalsi tyzden do Hopsasa🙂?No veru, najviac ludi je tam okolo 16,00. Najlepsie je doobeda alebo medzi 13,00-15,00...🙂

lopezka
7. feb 2011

@januska26 no momentalne u nas vladne choroba 😒 takze nikam nejdeme, ale niekedy sa mozeme dohodnut 🙂
na prechadzky my chodime aj s kamoskami popri ramene, tam sa uzasne prechadza. ....teda az na obcasne stekanie psov 😖

boise
7. feb 2011

@lopezka caf fesanda, no kde ja na teba nenarazim 😀 😀 😀

boise
7. feb 2011

Inak pozdravujem petrzalku 😉

lopezka
7. feb 2011

@boise no ahoj, Ty mas cas aj na take veci, ako chodit na konika ? 😀 😀 😀 ako to Ty stihas ? 😅

boise
7. feb 2011

@lopezka 😀 😀 😀 jednou rukou krmim tigra vo vysokej stolicke, ten pri tom kuka jimjam a druhou tukam do compu 😀 😀 viem efektivne vyuzit kazdu volnu koncatinu 😀

lopezka
7. feb 2011

@boise 😀 😀 😀

lopezka
7. feb 2011

@boise a cim dobrym ho krmis ? Timi v poslednej dobe nechce jest 😠 je sice chora a asi idu aj zuby, ale som hotova, co jej uz dat jest 😖 ..... vy ste v poho ? 😅

boise
7. feb 2011

@lopezka my uz mame 12 zubov a dalsie 4 sa zacinaju tlacit 😖 😠 Teraz papal milacik vanilkovy, na obed bude mat zeleninovu polievku a morcacie (alebo morkacie ked je to morka?no proste nie je to maso z morcata ale z morky 😀 ) na smotane. Potom do neho napcham banan, kukuricne chrumky, a na veceru krupicu z 2dcl mlieka 😀 A samozrejme este sa pocickuje 😅
Nic si z toho nerob ze nepapa, ak je chora, tak je normal, ze pomenej chuti. U nas vzdy vyhra v takom pripade lekvarovy chlieb 😕 😅

lopezka
7. feb 2011

@boise fiha, ake zubadlo 😀 my zatim len 8, preto ocakavame dalsie 😖 .... no uz sa zobudila, idem sa venovat ....zatim paa 😉 a uprimne Ti zavidim takeho jedaka 😀 😀

boise
7. feb 2011

@lopezka no tolko zubov sme mali tusim do decembra, potom sa vyvalili tie 4 stolicky 😖 Inak ked pojdes k webeditorke, tak daj vediet, dojdeme si omrknut nevestu 😀 Alebo mozte kludne aj k nam 😉

januska26
7. feb 2011

@lopezka NO ahoj, takze odvcera je aj moj maly chory!!!vobec nechapem, nikde sme neboli, nemal ani co chytit, akurat bol vstredu ockovany, tak neviem. od vcera 40stupnove teploty, uz sme boli aj na pohotovosti aj u doktorky. nic mu nezistili, ze asi zuby alebo viroza. celu noc sme nespali. toto sa deje prvykrat, som zufala, stale place, davame nurofen a zabaly, nic nepomaha...:(((

boise
7. feb 2011

@januska26 mozno ma siestu chorobu...3 dni vysoke teploty a potom sa vyhadze...nie je to nic nebezpecne, len zrazajte teploty...nurofen mozes striedat s paralenom po 4roch hodinach...

januska26
7. feb 2011

@boise Siestu chorobu sme uz mali. myslim, ze to dvakrat nemoze byt, takze neviem...uz ma "iba" 38,4. tak snad zajtra bude lepsie, ma uz aj soplik, takze asi viroza....:(No to mi doki hovorila, ze to mozem striedat po styroch hodinach.Ale diky za radu🙂))

boise
7. feb 2011

@januska26 tak drzim palce nech ste co najskor fit 😉 A inak poznam aj deti, co to mali 2x 😅 Ale tiez som citala, ze ked to ma raz, uz nemoze potom dostat...tak kto sa v tom ma vyznat...ak ma 38,4 pred odpocitanim, tak to nebude az take zle 😉

lopezka
7. feb 2011

@januska26 tiez prajem, aby bol krpcek co najskor fit 😉 ....my sme zatim tu 6.chorobu nemali, ale uz o nej pocut skoro stale .....pokial som nemala Timi, ani som netusila, ze take nieco vobec existuje 😀
moje trdielko malo, teda este trosku stale ma ...virozu .... sopliky a taky chraplavy kasel .....uz je chora 2.tyzden ....ale zajtra ideme na kontrolu, tak snad uz bude vseto OK 😅
@boise myslim, ze kazdy uvadza teplotu uz po odpocitani 😀 😀 😀

boise
7. feb 2011

@lopezka no to by som si nebola taka ista 😝 😀

januska26
7. feb 2011

@boise Samozrejme, ze po odpocitani.A baby, vy este meriate v zadku?ja teraz meriam, lebo mrnci, tak to mam rychlejsie, ale uz som parkrat skusala po pazou a pacilo sa mu to🙂normalne drzal, pozeral a cakal so mnou🙂)
@lopezka Tak aj ja dufam, ze tvoja malicka bude uz fit...dva tyzdne?veru dlho....no my zatial dva dni a uz som vystavena, je mi ho strasne luto. Nie je nic horsie, ako ked su deticky chore!!!A inak teraz uz od osmej spinka, tiez uz ma dost soplik a steka mu to a trosku uz kasle. A vy ste brali aj atb?my este nie a dufam,ze ani tak skoro nebudeme...ale tak ked budu nutne, tak co uz:(Inak tiez som o tej siestej chorobe pocula az ked som bola tehu, zevraj to je nejaka "novinka"🙂)Tak ked uz budeme fit, tak sa mozeme dohodnut do Hopsasa...alebo ked bude pekne, tak kludne aj von. Moj maly uz chodi, tak mozeme niekde pobehat🙂a tiez chodime okolo ramena🙂

capy
7. feb 2011

baby zelam drobcom skore uzdravenie. teraz je tych chorob akosi vela ☹ ☹ ☹