Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

natana
autor
3. nov 2006

ahojte, ja bývam ešte dalej, až pri nemocnici. Teiž som tehuľka aj mamuľka a máme aj hafana. Ale asi to mám ku vám na venčenie dosť daľeko. Ale rada by som.

olianko
3. nov 2006

ahojte...idem sice neskoro ☹ ale som tiez z petrzalky/Vysehradska/ a mam aj havina 🙂

aikihobaba
3. nov 2006

To je sranda s tymi vasimi havinami,aj mi by sme chceli niekedy havka ale ked maly podrastie.Včera som bola na tom USG a malinky ma 3100g a vsetko je o.k. a mozeme byt pripraveny na akciu -Rodime!Len jemu sa akosi nechce von.Akoze ma este par dni čas ale nikto nebude proti ked uz sa ohlasi.

bubonic
4. nov 2006

lenus nie priamo on. ten na fotke patrí mne ale len podľa preukazu pôvodu. ináč je to strážna potvorka mojich rodičov. ja som len na rozmaznávanie. doma máme toho jedoša westoša - whwt. do bytu by som veľkého havinka rada ale nereálne. a tak keď bude mať náš potomok rok, máme v Maďarsku dohovorené šteniatko westíka, takže budeme mať dvoch malých jedošov 😀 . + synátora. dúfam, že to výjde, hlavne finančne. aby som začala šetriť ☹ ☹ ☹

katrin
6. nov 2006

baby, od veci, ale neviete čo ide na Antolskú? aký bus? 😕 našlo mi to 99-ku a tá sa mi zdá si robí okružnú jazdu celou Petržalkou.. 😖 neexistuje nejaký ďalší bus, čo tam chodí?

kili
6. nov 2006

katrin a odkiaľ sa tam chceš dostať? Ide tam všeličo, nie síce priamo na Antolskú ale je to dosť blízko. 92,59(priamo),98 a 95, ale to už je dosť ďalej.

katrin
6. nov 2006

kili, to mi stačí... 🙂 ďakujem...

kili
6. nov 2006
aikihobaba
7. nov 2006

Ahojte dievcata zajtra rano idem na prijem do porodnice.Uz sa to rozbehlo tak sa tu majte fajn.Ozvem sa ked pridem packo.

kili
7. nov 2006

aiki, tak držím palce 😵

sue
11. nov 2006

Ahojky Babulky, som rada, že sa nás tu nakoniec toľko nazbieralo... ja síce nie som ani mamina, ani z Petržalky, ale môj Drobček je z Lietavskej, takže kočíkujeme popri Chorvátskom ramene a Draždiaku a tak... 🙂

aikihobaba
14. nov 2006

Ahojte Babenky tak sme doma a aj s malinkym chlapcekom Danielom 51cm a 3440g.Mame sa o.k.

kili
15. nov 2006

aiki, tak gratulujem 😵
v nastavení si v 41tt a ešte aj máš 6 dňové dieťa 😀 jak to stíhaš?

alexandra
15. nov 2006

Ahojky kocky..

kili
15. nov 2006

ahoj alex, aj ty si petržalčanka 😕
a ako sa cítiš? do januára to asi nepotiahneš, čo 😒

majula
15. nov 2006

ahojte babuľky....ahoj alex...už si domka????
Čo sa stalo, že si bola v nemocnici???

dorotka
15. nov 2006

ahoj alex tusim sa mas lepsie ked si zvladla aj tabulky 😉

ena
15. nov 2006

aikihobaba: gratulujeme k malemu krpcekovi 🙂

alexandra
15. nov 2006

Ahoj kocky, ano, uz som doma, od vcera na MD..
Zacala som sa otvarat a skratil sa mi krcok, plus do toho kontrakcie, tak som si tyzden polezala a teraz musim trcat doma az do porodu..

Pozitivne je ze podla lekarky je maly poriadny kus, pre tyzdnom mal cca 2.2kg podla jej odhadu a ze ak by sa narodil v termine, mal by cez 4kg.. No ale do januara to urcite nevydrzime. Jednak sa mi otocil KP, takze ma 2 tyzdne a ak sa neotoci dole hlavou, tak do Vianoc absolvujeme sekciu a druhak velkostou je na 27.12...

ena
15. nov 2006

alex; este sa mu tam kotrmelce zaziadalo robit ?🙂 to ma este dost miesta?

alexandra
15. nov 2006

ena som skuvinala od bolesti ako sa tocil, ale naspat sa mu moc nechce 😅

dorotka
15. nov 2006

alex to som rada ze maly je taky zivotaschopny no a dufam ze sa este raz otoci a teba aby to bolelo potom menej

alexandra
15. nov 2006

dorotka silne o tom pochybujem, uz sa moc nema kde, velky je asi na 37tt..

dorotka
15. nov 2006

kamoske sa male stvorkilova otocila den pred porodom

alexandra
15. nov 2006

dorotka len u mna sa nebude cakat do 40tt, ak je teraz uz taky velky, je to chalan a je KP, tak na 38tt bude sekcia naplanovana, ak nie skor..

majula
15. nov 2006

alex...tak držím palčeky, aby sa ten malý kaskadér otočil a ešte si troška polebedil u mamičky v brušku a ak nie....no tak budete mať ten najkrajší darček pod stromček....jééééééj 😵

alexandra
15. nov 2006

majula asi tak nejak.. Len nech je ok, nic viac nie je dolezite 🙂

majula
15. nov 2006

alex...jasné, že je OK, pozri ako krásne narástol 😵 už sa naňho véééééééľmi teším, neviem sa dočkať fotiek... 😵 😵 😵

alexandra
15. nov 2006

majula ved ja viem.. a tych par tyzdnov este vydrzim 🙂

ivka07
17. nov 2006

Ahojte petržalčanky pripájam ja k vám