Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

kukucg
23. mar 2012

@strihalka Neboj sa, to rychlo zbehne, este si uzi brusinko, ja som sa tiez uz nemohla dockat, a potom by som maleho najradsej strcila nazad, nikdy totiz nespal a stale plakala 😅 😅 😅
No ale vazne, ved este mate cas, a inak naozaj to moze byt kedykolvek, mna poslali poobede z nemocky domov, ze to urcite este nebude v blizkej dobe, a vecer som bola nazad, v noci sa maly narodil 😵 😵

rainee
23. mar 2012

@beruska.zuzanka ok mozeme niekedy vybehnut, chodime doobeda na prechadzky alebo na ihrisko a kde presne byvas ty?

beruska.zuzanka
23. mar 2012

@rainee čauko, my síce skôr poobede, ale môžeme sa prispôsobiť niekedy, bývame na Tupolevovej pri Zrkadláči 🙂

rainee
23. mar 2012

@beruska.zuzanka tak to si aj celkom daleko 😕 ale ak by ste isli niekedy na prechadzku k drazdiaku tak daj vediet , tam mi mala este pesi pride 🙂

cicimon
23. mar 2012

a na Fedinku na ihrisko nechodite niekto?

beruska.zuzanka
23. mar 2012

@cicimon my chodíme 😀

beruska.zuzanka
23. mar 2012

@rainee chodíme, jasné, že chodíme k draždiaku, celé minulé leto i jar sme tam chodili, sem tam i v jeseni 🙂

ivetkabab
4. apr 2012

@bv_alexandra Ahojky.uz som na SK tak ak sa budete nudit mozeme sa stretnut na prechadzke...

barbyes
25. apr 2012

@rainee ahoj, skús materské centrum Budatko 🙂 http://www.budatko.sk/

strihalka
13. máj 2012

tak uz se pirdavam ke kocikujicim 😀......a zatim stale sama...najde se nekdo?

miau
16. máj 2012

@rainee ahoj, tiez mame dcerku vo veku tvojej tak ak chces mozme s nimi niekedy spolu dakam vybehnut, byvame na krasnohorskej, cize chodime najma k drazdiaku

miau
16. máj 2012

@beruska.zuzanka pozeram ze mame podobne "stare" babulky, ked budete mat cestu k drazdiaku a chut sa stretnut tak sa potesime 🙂

miau
16. máj 2012

mamicky v okoli krasnohorskej ktorych deticky chodia najma na ihriska dajte kludne vediet 🙂

beruska.zuzanka
16. máj 2012

@miau ahojky, veľmi rady, ak práve nebudem v robote, ozvem sa do IP 😉 ďakujeme za ponuku 😵

miau
16. máj 2012

@beruska.zuzanka oki, aj my sa budeme tesit, chodime von okolo 9:30 potom poobede po 16:00, najma nech uz je pekne a mozme niekam ist 🙂 poslem do IP mobil a kludne aj crnkni

rainee
16. máj 2012

@miau ahoj, ok 🙂 my chodime von doobeda tiez tak okolo 9-9,30 a potom poobede uz skor vyletujeme s tatinom. takze mozeme niekedy doobeda vybehnut k drazdiaku, to mame asi narovnako daleko. dohodneme sa cez IP, len nech je uz normalnejsie pocasko....

apple7
27. máj 2012

@miau ahoj, ja byvam na Zehrianskej, rada sa s tebou stretnem. mozem aj doobeda aj poobede

ajka2323
8. jún 2012

@strihalka ahojky odkial si ?
ja byvam kusok od danaku 🙂

strihalka
8. jún 2012

@ajka2323 Ahoj, my jsme na vlasteneckem namesti....

ajka2323
9. jún 2012

@strihalka super môžme niekedy vybehnut spolu von budem rada 🙂

iwesska
28. jún 2012

Caute baby, chodite niektora s drobcom k Dr. Zahradnikovej? Nepoznate jej pristup k ne/ockovaniu?

beruska.zuzanka
28. jún 2012

@miau
@rainee ahojte baby, niektorá poobede k Draždiaku?

rainee
28. jún 2012

@beruska.zuzanka nie, balime sa na dovcu 😉 mozno nabuduce.

miau
28. jún 2012

@beruska.zuzanka boli sme poobede prec, k vode chodime najma doobeda, lepsie povedane ranao okolo 8 kym tam neni taka masovka 🙂

beruska.zuzanka
28. jún 2012

@rainee
@miau čaute, nakoniec sme mali aj my iný program 😅 😀 😎

beruska.zuzanka
1. sep 2012

Ženule z Petržalky, kde chodíte cvičiť? Za prvé niečo pre detičky a za druhé vy samé? Niečo som našla v Budatku a v Joy zone, chodíte tam niekto? Alebo inde? Vďaka za ohlasy 😉

rainee
3. sep 2012

@beruska.zuzanka ja chodim sem-tam rozhybat sunky do slender studia na znievsku ked sa podari, je to take mensie fitko a len pre zeny 😉 a este som chodievala do auparku golem club - ale kedze nie som auparkova pipina ma to medzi tymi borcami moc nebavilo 😀 pre cvicenia s detickami fungovalo na znievskej donedavna studio miracle, len neviem ci to prerabaju teraz alebo sa prestahovali inde....

ena
27. okt 2012

@beruska.zuzanka mne kamoska minule spominala toto: http://www.profitness.sk/Fitness-centra/FITcurv... a ze tam je aj nejaky kutik pe deti, ale nebola som tam, tak neviem.. isla som len okolo, je to zo zadnej strany terasy, ak by si isla napriklad skratkou z Gesayovej ku Kauflandu alebo DK zrkadlovy haj

genialna
27. okt 2012

@beruska.zuzanka ja chodim s malou na sportovu gymnastiku do Pengymu. Je to pre deticky od 2 rokov.. Mala to tam doslova miluje.. Trenerky su super.. Kuk tu http://www.gymslaviauk.sk/treningy/ Nateraz je to myslim obsadene, ale ak by si mala zaujem, za opytanie to stoji.. 🙂 Plati sa 4 eura za hodinu a vzdy na konci hodiny.. dopredu neplatis nic.. 😉 Vrelo odporucam 😉
Ako tak vidim, mame rovnako stare dcerky 🙂

boise
19. nov 2012

caute zeny, hladam partacku na zumbu v relax centre 😅 som totalne drevo, takze kazda pri mne budete hviezda..len tam nechcem chodit sama 😅