Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

luciaj
9. feb 2007

baby, kde je ta "jama", ktoru spominate??? 😨

kili
9. feb 2007

je to ako je braník - Lúky V. Sú to paneláky, ktoré vytvárajú takú jamu a ešte tam je aj priehlbina. Obkolesuje ju napr. Šášovská.

kili
9. feb 2007

Neviete nejakú posilovňu pri TPD? Môže byť aj v takom okruhu 1 km od tiaľ.

eji
9. feb 2007

pri tpd je hned blitko wolkrova posilovna, vola sa pengym...a je dobra....
moj muz tam kedysi robil instruktora

eji
9. feb 2007

hh, alianko, tak ja ta odchytim 😀
inac jama je perfektne miesto pre deti....aspon ze tam nechodia auta a je tam toolko deti, aj moj stupel ma dost kamaratov, zacinalo to kocikovymi a teraz beziacimi...
apropo, aj ja osm chodila pod ostrekovace..hh 😅

sue
9. feb 2007

Ahojky 😵
už sme sa tu dávno neukázali, nejak nestíham...pozerám, že nás je tu omnoho viac 😵

verulka
9. feb 2007

kili, ja tiez milujem Wolkrovu, aj tam chodim. Ale na bodytoning...
inak ja byvam v Petrzke len necele 4 roky( povodne som zcentra mesta a potom4 r v Lamaci) ale uz sa nikam inam stahovat nebudeme. Je tu fakt uplne vsetko- skoly, skolky kruzky, obchody, dopr. dostupnost, cyklisticke drahy, obchody...ja som sa tu zabyvala uplne hned. Len jedine mi je velmi luto- ta nova stavba pri Draazdiaku 😠 som z toho fakt dost na nervy 😠

sue
9. feb 2007

Verulka, to pije krv aj mne ☹ 🙄 už je zastavená aj cestička k tomu ihrisku - je tam len taký štrkom vysypaný chodníček či ako to nazvať...a tam my s kočíkmi neprejdeme 😠

eji
10. feb 2007

fakt verulka, to ^som si aj ja vsimla...co to vlastne tam ma byt??

dorotka
10. feb 2007

pengym si chvlili aj kolegovci z prace
ja zatial byvam vo vrakuni ale byt sme kupili v petrzke pri inchebe vzdy sa mi to tam pacilo byva mi tam aj ujo a zelene je tam dost no a donedavna som tam aj pracovala zatial tam mame podnajomnikov a my sa tam prestahujeme po materskej

verulka
10. feb 2007

super dorotka, uz sa na vas tesime..
ma tam byt rekonvaleccencne stredisko pre vrchol. sportovcov alebo nejaka taka blbost. Vraj to bude sluzit aj beznym petrzalcanom, ale dost o tom pochybujem 🙄 22m vysoky barak 🙄 v petrzalskych novinach o tom pisali- je to fakt brutal. Prachy proste vladnu svetom 😝 😔 🤐 🙄

kili
10. feb 2007

verulka, na Wolkrovej som raz bola, mám to najbližšie, ale bicykle tam majú predpotopné a s pánskymi sedátkami, strašne tlačia.

eji
11. feb 2007

kili, inac este dobre je v byvalom pengyme pri drazdiaku, pri stredisku strecnianska
verulka, to nemyslis vazne...a tie pieskove miesta pre voleybalistov budu jednoducho fuc???
a aj tak to do leta nedokoncia....

verulka
11. feb 2007

eji presne cely ten priestor je uz rozkopany a neda sa tade prejst k jazeru. Ja som cumela ako puk 😕 ta velka travnata plocha...okrem toho po tej ceste jazdia tazke auta, takze je tam spina a smrad 🙄 samozrejme, ze aj to ihrisko v carde kormoran bude v lete asi trosku mimo, nakolko stavba bude v plnom prude, tak si neviem predstavit chodit sa tam hrat s detmi, ked kusok odtial budu nakladiaky a hluk 😠 a to ani nespominam, ze ak to dorobia, tak zhustenie premavke na ceste, ktora by mala byt v 1.rade pre pesich...Je miz toho smutno ☹
kili, a úpre koho chces tu posilku? Ako som pisala, ja tam chodim na cvicenie...skus upresnt kriteria a ja sa skusim popytat

drnda1
11. feb 2007

Jéééj Verulka, ty máš tri detičky? To ti pôjdem o chvíľku do série. 😉 Aj ja by som od mája chcela chodiť do nejakej posilky, tak dajte vedieť o nejakej fajn, s dobrými strojmi. Mne je jedno, v akej lokalite, ja som mobilná. Inak bývam pri Technopole, takže to som tak niekde v strede medzi vami.

verulka
11. feb 2007

drnda, vsak sledujem, ze aj vy bude trojdetni 😉 je to super, iked my sme si to trosku viac nesekali 😉 no ja akurat hladam a slubujem, ze od maja to obeham a potom dam hlasenie 😀 chcela som zacat uz davnejsie, ale okolnosti mi to nedovolili a teraz choroby 😝

sue
11. feb 2007

Verulka, ja som si na jeseň s malou užívala kľud práve na tej cestičke okolo + potom okolo Draždiaku...a teraz sa tam už chodiť nedá, lebo je to celé zblatené a chodia tade veľké autá ☹

verulka
11. feb 2007

vsak presne, my sme zvykli obist cely drazdiak dookola posledne sme dosli cely spinavi...takze teraz budeme robit iba polkruhy ☹ i ked coskoro mozno ani to nie a zastavaju to tam cele 😠

maruskab
14. feb 2007

Ahojte, tak aj ja by som sa k vam rada pridala 🙂. Z Petrzalky mam muza a aj ked sme roky byvali v samom centre, po narodeni malej sme zvazovali, kam budeme chodit na prechadzky a pod., kedze v centre toho priestoru vela nie je. Nuz a zvitazila Petrzalka. Prestahovani sme od 1/2 decembra, takze tu nie sme este velmi dlho, ale uz to tu celkom poznam. Drazdiak a okolie mame pokocikovane.... Aj v "jame" sme uz 1x boli ;), len bolo dost chladno a veterno v ten den, takze sme stretli len par psickarov, co bolo tiez super, lebo mala miluje psikov.
Inak ta cesta okolo kozy, resp. capka uz je vycistena a v pohode prechodna, nakladiaky tam uz nejazdia vyse tyzdna, uvidime dokedy. K ihrisku sa da dostat, je to trosku krkolomne, ale da sa.
Zatial papa , M.

eji
14. feb 2007

maruska, ty si bola v jame, teeeeda...
hh, to som ani nevedela kolko ludi pozna jamu, ale zda sa mi, ze to je take najvacsie neautove ihrisko... 😉
takze niekdy dame stretko v jame 😀

eji
22. feb 2007

baby, baby, nejak stojime...
troska sa vylepsilo pocasie a vy takto 😅 😅

adkaw
23. feb 2007

ahojte petržalčanky my sme sa prisťahovali do petržalky koncom novembra a 8 decembra sa nám narodil náš miško takže tiež chodievame kočíkovať ale len do sadu JK, chcem sa opýtať že kde je tá jama?

eji
24. feb 2007

jama je na konci petrzalky...je to miesto polozene fakt v jame...aspon tam tak nefuka...je medzi ulicami, vysehradska, sasovska, viglasska 😉

sue
24. feb 2007

Adka, aj ja som narodená 8.12. 😵 a mala som byť Miško 😵 😀
Eji, avojky, ako sa máte?

kvietocekx
28. feb 2007

ahojte babulky... aj my sme z petržalky... vidím,že sa dosť činíte.ja som sa registrovala len včera tak sa zoznamujem a som rada, že sú tu nejaké maminy z petržalky...bývame tu vyše tri roky a minulý rok v marci sa nám narodila malá Emka. keďže som maniak do internetu tak som rada, že nie som sama🙂

frida
3. mar 2007

Ahoj, aj ja tu nova zaregistrovana, tiez Petrzalka a rada by sa pridala na pokec a aj na stretka. Mam 1,5 Adamka a tulame sa kade tade, sme z Ovsista. Chodite aj do MC? Ja sa uz par tyzdnov chystam a nie a nie sa dochystat, vzdy do toho nieco pride. Ale keby sa s niekym dohodla tak by bola rada. PA 🙂

ena
3. mar 2007

frida: my sme uz boli aj s bejkou7 v petrzalskom MC, tak sa mozes niekedy pridat 🙂

drnda1
4. mar 2007

Ahojček,
dlho som sa neozvala, lebo najskôr tu neboli nejaké novšie príspevky a potom sme sa narodili 🙂 🙂 🙂 .
27.02.2007 o 13,35h. sa nám narodila Sára, z mieramy: 3180g/48cm.

riusik
4. mar 2007

Ahoj Drnda. Blahozelam a prajem hlavne vela zdravia! Dufam, ze vsetko prebehlo v poriadku!

drnda1
4. mar 2007

Riusik - ďakujem. Všetko bolo úžasné, epidural fungoval na 100%, malá bola vonku za 1h a 40min. Ani ma nemuseli nastrihávať, všetko tip -top 😉 .
Malinká je krááááásna, hladučká a hlavne zdravučká 🙂 .