Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

antenka1
11. máj 2010

claudinka: vdaka za link, uz 100x som ti to chcela napisat a furt zabudnem 🙂

capy
11. máj 2010

anetka dam vam urcite vediet 😉

ena
13. máj 2010

vcera som niekde natrafila na facebooku, ze na gessayovej v centre volneho casu, kde funguje mama klub, bude oslava- 10 vyrocie, len musim pohladat, kedy to je a od ktorej..

capy
13. máj 2010

tak ja som dnes v skolke nasla to na hrobakovej. tak je to v utorok od 10 do 11,30

ena
13. máj 2010

no, keby bolo aj buduci tyzden taketo pocasie, tak tam mozeme skocit 🙂

capy
16. máj 2010

ena mozme 😉

ena
18. máj 2010

tak my sme sa dnes boli na tej hrobakovej pozriet a zistila som toto. Vola sa to KLUB MAMICIEK S DETMI, teoreticky mohol fungovat uz od oktobra, ze vtedy vyvesili nejake plagatiky po skolkach..
Takze staci tam len prist par mamickam s detmi a spusti sa to.. Je to kazdy utorok od 10.00-11.30 v priestoroch centra pedagogicko psychologickeho poradenstva... Je to budova byvalej skolky.. Ked tam pridete, prve dvere su otvorene, potom si zazvonite a jedna pani vas uz bude dalej navigovat.. 🙂
Je to jedna velka miestnost, kde je bazen s gulickami, nejake fitlopty, hracky, stoliky na kreslenie a modelovanie.. nieco na styl, proste herna. My sme tam dnes isli pozriet az okolo stvrt na 12 a skoda, ze tam nikto nebol, lebo pocasie na houby, tak asi vsetky mamicky pozaliezane doma 🙂

capy
18. máj 2010

my sme dnse doobeda boli doma a poobede v auparku v detskom kutiku 😉 ale ked bude nabuduci utorok takto skaredo tak urcite pojdeme

ena
24. máj 2010

@capy: ides zajtra pozriet do tej herne? Alebo niekto dalsi z fora?

capy
24. máj 2010

@ena: ideme hned rano do rakuska na nakup a uvidim kedy sa vratime. ale neviem neviem ci to stihneme

terezka044
31. máj 2010

ahojte nenajde sa tu nejaka mamicka ktora ma chut zajst obcas von, pokecat, o rodine ale aj o inych veciach, proste ktora sa nebude bavit len o plienkach a vyzivach 😝 na veku mi nezalezi, ja som dost mlada, ale nemam ziadnu kamosku, s ktorou by som chodila von, mam rocneho syna, tak keby niekto mal zaujem 🙂

ena
31. máj 2010

@terezka044: ked sa budes nudit, mozes zajst akurat zajtra do Herne na hrobakovej, ked dojdu mamicky, tak funguje utorky od 10.00-11.30
zajtra by sme tam mali byt minimalne tri, aj ked so starsimi detmi ako je Alexander, ale to hadam nevadi 🙂
@capy - Ty zajtra s Tomaskom prides?🙂 Btw, minule ste v Rakusku nakupili ?🙂 My mozno dojdeme neskor, ale chcela by som konecne, posledne 2 razy tam nikto nebol ;))

ena
31. máj 2010

@terezka044: a pre deti do roka funguje aj herna na gessayovej, v centre volneho casu, skus si poguglit, ako je otvorena, je tam vstup 1€.

capy
31. máj 2010

@ena vyzera to tak ze my sme tam a asi aj kamoska. ak bude takto hnusne 😝

terezka044
31. máj 2010

@ena dakujem zajtra akurat ideme prec. nejake detske centra poznam v petrzalke aj mimo nej, len neviem, ci je to vhodne pre take male deti. robila som animatorku a vacsinou tam boli najmenssie deti od dvoch rokov a potom 3-5rocne 😕

capy
1. jún 2010

tak sme to dnes nestihli. isli sme o pol desietej k dokine pre vikinove vysledky a este nas poslala na rontgen a domov sme prisli o dvanastej 😒 neako nam to nevychadza

ena
2. jún 2010

capy, vcera to nebolo, ze vraj tam uz dosli nejake mamicky, takze buduci utorok.. ja mam na tu pani mail, ale som jej dopredu nepisala, lebo som nevedela, kolko bab tam na 100 perc pride.. a my sme tiez stihali az na 11tu...

klubmaiciek
2. jún 2010

Dobry den, som Miska z Centra poradenstva a prevencie na Hrobakovej 3 a budem rada ak navstivite nas klub mamiciek s detmi, ktory sa bude konat v utorok v case od 10.00 do 11.30. Mame k dispozicii hernu s bazenom s gulickami, fitlopty, lego a zopar dalsich hraciek. Je mozne sa s detmi zahrat prve kolektivne hry, riekanky a taktiez ziskat informacie a poradenstvo v oblasti vychovy. Dufam, ze si spolocne vytvorime prijemnu atmosferu. Tesim sa na vas.

klubmamiciek
2. jún 2010

Pridavam kontakt :miskamartonova@hotmail.com
Cislo na zariadenie: 624 11 963

majkas
4. jún 2010

ahojte,

uz som tu dlho nebola az zbezne nakuknem 🙂

pozeram ze tu pribudli nejake nove maminky, tak ich vitam 🙂

u nas vsetko po starom, pribudaju nam len zubky a sibalstva,niekedy saaz nestacim cudovat ze odkial to ma a odkial to vsetko vie. chodit este nechodime, len okolo nabytku a 4nozkuje uz jak drak 🙂

pozeram ze riesite ten klub mamiciek, kde to presne je? teda viem kde je hrobakova ale ta hrobakova 3?mozno by mse dosli ak nebude mala spat

capy
4. jún 2010

ahoj majkas. je to v tej starej skolke.

capy
6. jún 2010

ahojte. pocasie konecne vonku super a prezmenu zasa nemozme ist von my ☹ ☹ ☹ to je ale nespravodlive ☹

leiinka
15. jún 2010

Ahoj baby, nech čítam, ako čítam, maminu so starším dieťatkom tu nevidím. Možno existuje aj iné fórum, kde sú maminy so staršími deťmi. Ja mám 4,5 ročnú slečnu a tiež sa nám často stane, že nemáme s kým ísť von. Simonka moc túži po kamarátkach a ja som nešťastná, keď tých pár, čo máme, má program a my zase ideme von same. Bývame na Jasovskej, chodíme na ihrisko na Draždiak, do Jamy, dozadu pri konečnej 98ky, tam neviem, aká je ulica, ihriská sú plné maličkých detičiek a s nami je to trošku náročnejšie, lebo často cestujeme do Čiech, kde študujem a kde žije náš tatinko a tiež chodím na skrátený úväzok do práce (to už v Blave). Toto fórum som objavila len nedávno, tak dúfam, že sa mi podarí kruh Simonkiných (a zároveň aj svojich) priateľstiev rozšíriť 🙂 Prajem všetkým maminám pekný deň a detičkám veľa zdravia, nech môžu spolu chodiť von 😉

ena
15. jún 2010

@leiinka: ale ved aj tu sme maminy 4-5 rocnych deti, moj starsi ma 4,5 capy ma 5 rocneho...
a u nas poobede na ihrisku je fakt mix deti... od kocikovych, cez 10-12 rocne baby na hojdacke az po obcasnych pubertakov na lavicke pod stromom 🙂)

leiinka
15. jún 2010

Ahoj Ena, áno, Vás dve som si všimla, máš recht, tá moja prvá veta možno nebola najtrefnejšia ☹ Ale proste úvodný príspevok je asi najťažší 😉 Samozrejme, že aj na ihrisku sa niekedy k niekomu pripojíme, ale málokedy to prerastie v častejší kontakt (telefón, email a pod) a ďalšie aktivity. Takže som sa rozhodla takto hľadať na nete a takýto úvod som zvolila asi hlavne pod vplyvom všetkých tých kočíkovacích rande 🙂

ena
15. jún 2010

@leiinka: a mala ti chodi do skolky?

leiinka
15. jún 2010

@ena Ano Eni, chodíme do škôlky, na pol dňa

capy
15. jún 2010

leiinka a odkial si?

leiinka
16. jún 2010

Ahojte baby, prajem dobré ránko! Odkiaľ som? No z petržky! 😀 Bývame na Jasovskej, kdeže to chodíte na to Vaše ihrisko, Eňa? Pri Draždiaku? My to tak striedame. Ako kedy, Jama, Draždiak jedno druhé, chodíme dozadu ku konečnej 98ky... To som to dnes vymyslela, že som sa vybrala do roboty na bicykli!! Dúfam, že večer nebude pršať! Nech si to odprší cez deň, nech nezmoknem! 😒

ena
16. jún 2010

leiinka: ale ani teraz by nemusleo prsat, chystame sa na Zaporozsku vybavit pas 🙂