Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

diddi
2. nov 2006

vyzera to tak...asi bol minuly mesiac nad petrzalkou velky plodny oblak

lenus
2. nov 2006

Kili, tak to sme fakt blizko 🙂 Mozem sa k tebe pridat, ked potom niekedy budes vencit (poobede) a nebude taka kosa ako dnes - ja psiky mozeeeeem!!! 🙂 😀 Akeho mas?
A o tych nadchodoch viem, len mi to pride hrozna okluka (trebalo by to totiz obist 2x - najprv zeleznicu a potom dialnicu), ked tuto kusok peso to mam do parku 6 minut cez ten cerveny most... 😠 Ale tam pri vas by uz mala byt spojazdnena ta lavka okolo Atria, nie? A ta je myslim bezbarierova a ide aj ponad zeleznicu. Asi budem potom chodit tade.

trpezliva
2. nov 2006

Lenus, my mame labradora...ma velmi rad deti 😉 . Takze sa mozme vsetky tri stretnut v SJK a kocikovat.

kili
2. nov 2006

lenus, minule som váhala, či nepôjdem tade, ale nebola som si istá, či ju dokončili, tak som radšej išla porušovať zákon a prekračovať železnicu 😅
No na tie vychádzky sa jasné že môžeš pridať 🙂 . Mám špringra, je moc zlatá a milá k ľuďom.

lenus
2. nov 2006

Tak super, Kili, Trpezliva, budeme psickarky a kocikarky 🙂
Uz sa tesim, ze aspon nebudem sama, som sa toho dost bala.
My sme mali kokra krizeneho s retrieverom, ale presne pred rokom nam zomrel...tak sa potesim veeeelmi aj psickom.
Len sa teraz dievcata vsetky drzte, nech vam to rychlo ubieha a mate vsetko v poriadku!!!

Inac, ak ste v Petrzalke, tak kuknite vonku, mame fakt normalnu zimu...

trpezliva
2. nov 2006

Kupte si take kociky pre babatka, ktorymi sa da behat..a mozme v Sade JK spolu kruzit 😉

lenus
2. nov 2006

Trpezliva, my sme si uz objednali kociarik prave tento tyzden. A vyberali sme s ohladom na to, ze chodime na korcule, takze behat by sa s nim teoreticky dalo.
A ked budu krpci vacsi, zapriahneme psiky do saniek (kili aj tvojho springra 🙂) a bude veselo 😉

kili
2. nov 2006

ja som sa tiež strašne bála, že budem sama. Nie som ten typ, čo sa na ulici prihovára iným maminám.
trpezliva, blázniš 😨 , ja a behať? ja zabehnem 100 m a ďalších 500 m predychčím. Ja som nikdy behať nevládala.

kili
2. nov 2006

baby, no toto, tak vy si môžete krúžiť a ja budem chodiť 🙄

lenus
2. nov 2006

Kili, tak korculky...

kili
2. nov 2006

lenus, ani to nemôžem, robia sa mi z nich modriny na lítkach ☹ Kedysi som korčulovala ale už nemôžem ☹

diddi
2. nov 2006

kili, tak ja tiez sa s tebou budem len prechadzat...pri behu sa neviem potom dodychat

lenus
2. nov 2006

Kili, zo skakania a behania okolo krpca budes mat kondicku jedna radost, v auguste behas i korculujes, neboj 😀
Ja sa utesujem, ze tiez takto zhodim tych 14kg navyse, co uz mam... 😝

lenus
2. nov 2006

Kili, vidis, tak budes mat partacku Didi
inac, ja z behu tiez nie som 2x nadsena, radsej mam korcule, tak to snad nejak skombinujeme

kili
2. nov 2006

diddi, tak aspoň mi dve a tie dve sa sem tam zastavia, keď poletia okolo 😀

trpezliva
2. nov 2006

Aj ja chodievam na korcule..po hradzi az do Cunova a spat...vytvorime v lete kolonu s kocikmi. 😉

kili
2. nov 2006

to sú plány 😀 , budeme radi, keď si budeme môcť sadnúť (to myslím aj doslova, lebo niektoré po pôrode moc sedieť nemôžu)

lenus
2. nov 2006

Trpezliva, super! Toho roku som tam zopar takych kuskov videla, ale kolona este nebola 😀
To nas maly uz snad bude v sportaku...Joj, tesiiiiiiim...

trpezliva
2. nov 2006

Kili, nestras..aj ja som pocula vselijake horory, ako to po porode boli.. 😲

lenus
2. nov 2006

Kili, no, vy to mate tak akurat pred letom, ale na korculkach sa prave nesedi, tak je to lepsie ako sediet doma 😀
Ja viem, robim si srandu, ale tiez sa toho obavam, ako to bude po porode. Dufajme, ze sa vsetky z toho rychlo vystrabime...

kili
2. nov 2006

lenus, ty do leta určite, ale mi sme júnovky, to máme tesné.

lenus
2. nov 2006

Kili, neboj, mozno zas bude take krasne dlhe leto ako tohto roku. A v tom najhorsom lete to uz budete mat za sebou, a aspon budete moct vyjst s babuliatkami vonku, som zvedava, ako ja v tom januari, ci nebudem musiet sediet doma pri otvorenom okne v takej kose...

lenus
2. nov 2006

Dievcata, za chvilu pride moj drahy z prace, tak nam idem urobit nieco fajne na papu. Tak ahojte zatial.

aikihobaba
2. nov 2006

to je fajn ze sa nam ta Petrzka tak rozbehla.som z BA povodne z Ruzinova a tu som 2 mesiace.Byvam na Gessayovej /ten 6 poschodový dom/Teraz končim idem na ultrazvuk.pačko

kili
3. nov 2006

aiki, okolo kanála chodievam niekedy venčiť havošeka 😎 . Len teraz v takej kose sa mi už moc nechce 😖

lenus
3. nov 2006

Ahoj Kili, tak sa mas ako dneska? Chodis do prace?

kili
3. nov 2006

no, chodím 😝 , najradšej by som nič iné nerobila, len na MK a vyberala vecičky. Neviem, ako vydržím tých 8 mesiacov čakania ☹

lenus
3. nov 2006

neboj, to rychlo prejde. Ja som od zaciatku doma a zacina mi to pomaly liezt na mozog 🙂 samej sa mi totiz ani vonku moc nechce, obcas sa dohodnem s kolegynkami alebo kamoskami a ideme na obed, ale to je tak vsetko.
Ale tak babenko je hlavne, teraz mam cas sa aspon starat o seba, spat a ucim sa prakticky varit 😀.
Inac, my sme az do tohto tyzdna nic nemali kupene, tak vies, ako som si to vsetko musela odopierat 🙂

bubonic
3. nov 2006

ahojte baby aj ja som psíčkar + tehuľka + petržalčanka. akurát bývam kúsok ďalej - na hrobákovej a havucha mám psa (no samca) a ešte aj jedoša westoša. ale ľudí môžme. 😀

lenus
3. nov 2006

bubonic, to je ten v tvojom pase? Podla mna je krasny, mam rada velke psiky. A Hrobakova nie je zas az tak daleko od chorvatskeho ramena, nie?