Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

majkas
11. jan 2010

jaj brokolica zlata, dneska sme ju dali druhykrat a mala zase nalozila do plienky 🙂 by clovek nepovedal kolko sa dokazem tesit z hovienka 😀

inac dneska sme boli cvicit na fitloptach v Budatku, celkom sa jej to pacilo, niektore cviky sice mrncala ale celkovo to bolo fajn. akurat ze je to o 10.30 co byva nas spaci cas, ale dneska to vyslo lebomala buntosila od 5 do 7, potom do skoro 9 si schrupla a ja s nou, takze sme boli na cviko fit 🙂 a ked sme isli domov tak do 5 min v kociku zahajala takze sme si vybavili rovno aj prechadzku 🙂

inac pekny dnik zelam 😉

capy
11. jan 2010

majkas tesim sa s tebou 🙂 🙂 🙂

jamerlenka
12. jan 2010

pekny vecer prajem 🙂

stahovali sme sa v ramci petrzalky, teraz sme kusok od dostihovej drahy 🙂
ja jej rano struham jablcko a mrkvicku a z toho jej dam vzdy stavicku, nie je toho vela, mozno tak 10ml a to uz jej ani neriedim vobec, tym ze tam ma to jablcko tak jej to chuti...a ten zbytok co mi ostane, jej dam ako precnidavku s bananikom 🙂 ale nedavno som jej aj kupila cajik detsky od tekane, lebo sme mali opat problem, tak obcas cez den si chlipne z neho ale len z poharika

vidis capy, vy ste kupovali slivkove precnidavky, alebo si si doma nieco robila?

jamerlenka
12. jan 2010

jaj od unavy ani neviem co robim, namiesto posunutia som odoslala 🙂

majkas inak u nas to bolo to iste, cela rodinka vedela, ze mame uz "normalne" hovienka 🙂 tolko radosti

a do toho budatka ako casto chodis, aj mimo cviceni? my zaciname tento stvrtok chodit cez miracle na znievsku na babygymnastiku tak som zvedava ake to bude 🙂 musim uz zacat pravidelne s malou niekam chodit, lebo kamosky su vacsina co maju dietky mimobratislavske a mala ma strasne rada deti a vidim uz teraz na nej, ze sa doma nudi somnou a tym padom ze sme stale spolu len my dve, tak je strasne na mne zavesena...

capy a vy sa ako mavate? chlapci su v pohode, chodia do skolky?

capy
12. jan 2010

jamerlenka aj my sme pri dostizke 😉 na hrobakovej

kupovala som hotove, tusim hippky

mame sa fajn, vikino od pondelka chodi zas do skolky. mali prazdniny 😉

majkas
13. jan 2010

ahojki,

jamerlanka zatial chodime do budatka len cvicit, ale palnujeme sa aj chodit hrat ale az ekd este trosku podrastie, teraz sa len plazime na brusku tak to ju e nechcem tam nechat sa plazit. asi ked uz budme svtornozkovat tak pojdeme kuknut ze jak to tam vyzera, lebo cvicit zme boli v inej miestosti

a mam dotaz, mrkvu struhate na tom najmensom struhalde na pasiky? lebo na jablcka mam take co ma zuby jak tlcik na maso 🙂 a jabllcko sa postruha az na kasu, ale mrkvu tak asi nepostruham
niekedy si pripadam jak dementna co sa tohto tyka, ale ked vsetko je raz prvykrat 🙂

jamerlenka
13. jan 2010

capy my sme na druhej strane, furdekova pri albertovi 🙂
vidis som aj zabudla ze boli prazdniny, nejak mi v poslednom case tak rychlo utekaju tie dni az sa cudujem ze co sa to deje 🙂 uz aby utiekla aj ta zima a budeme konecne cele dni vonku, lebo uz mam pocit ze zijem jeden den stale dokola len s inymi ludmi...
tak sa budem musiet po tych slivkovych aj ja poobzerat, musim si napisat nejaky zoznam, lebo uz mam pocit ze mala mi chudatko moje papa stale dokola to iste

aaa dnes sme ochutnali uz aj repu so zemiacikom, cela bola cervena ale tak sa zalizovala, som ostala normalne prekvapena ako jej chutila 🙂)

ja som tiez premyslala nad nejakym tym centrom a jedine vlastne co je asi tu petrzke je to budatko, resp. ziadne ine som nenasla, tak asi tam tiez pojdeme raz to omrknut

ja mam tak sklenenu misku tiez to ma take tie zubky jak tlcik, na tom jej robim jablcko, hrusku a aj tu mrkvicku, vzdy si ju nakrajam celu na take mensie kusky aby sa mi nezlomili ked pritlacim a ide to, inak to mam od mojej mamci, to este moja babina na tom robila otcovi takto ovocie a mi hovorila nech jej to robim takto..ja by som hned vytahovala na vsetko ten moj obrovsky odstavovac...
ja si obcas tiez tak pripadam a to si zober ze mi papame uz vyse mesiaca a pol...raz tu bola kamaratka akurat v case obeda s jej malou, ta ma nieco cez roka a pol a sa ma pytala ze ci si obcas nepripadam pri tom krmeni jak totalne nemehlo 🙂) a div sa svete pripadam, ved aj dnes bola cervena od ucha k uchu, este aj z obocka som jej davala dole kusok repy 🙂

jamerlenka
13. jan 2010

vidite, este ma napadlo, idete si poziadat, alebo ste uz boli o zvysenie rodicovskeho? mne teta v technopole v decembri ked som si bola vybavovat rodicovsku, lebo mi skoncila materska, povedala ze mam dojst v polke januara a vsetko s nou vybavim, tak tam chcem asi v piatok zbehnut...som zvedava co sa dozviem 😀

majkas
13. jan 2010

jamerleni tak to som netusila ze na to postruham aj mrkvu 🙂 ja to mam zase od svokry, hladali sme v obchodoch ale nasli sme len umelohmotne

a repu si ako robila, len klasicky uvarit aj so zemiakom a rozmixovat?
a este stale mixujes najemno?

a ja som v tescu kupila podbradnik aj s rukavmi co je zo spodu pogumovany, leboaj u nas by to vyzeralo... 😀

jamerlenka
14. jan 2010

my sme to objavili akurat min.tyzden v jednom obchode pri malom trhu na terase, ze tisicdrobnosti sa to tusim vola, ale to bolo take mensie ako mame my 🙂

uvarila som ju (resp. by som povedala ze az rozvarila 😀 ) celu v supke, odlozila som si z nej aj do mrazaka a dnes som jej vybrala par kociek a dala zasa zo zemiacikom...ja som jej vobec nemixovala, prvy tyzden som jej pasirovala, ale potom ma to uz nebavilo a odvtedy jej vsetko tlacim len vidlickou, ostavaju jej tam male kusocky ale s tym nema vobec problem od zaciatku, my mame totizto skor problem s takymi rozmixovanymi..aj tie hipky s maskom co mame su uplne pomixovane a to papame niekedy aj polhodku kym to spapa cele

a taky som tam ani nevidela, ja som jej tam kupila taky tiez gumeny ale len s tym vrecuskom co ma naspodu, i ked to moc nepomaha 🙂 no budem musiet ist opat omrknut tesco 😵

majkas
14. jan 2010

jamerleni kde je maly trh v petrzalke? myslis ten na sustekovej pri tej poste?

tu cviklu vyskusam,ja ju lubim uvidime ci bude malej chutit

a na ten podbradnik maju teraz do 26.1 akciu za 1,99, inac stoji tusim o necele euro viac, kuki sem http://www.zlacnene.sk/letak/2564/p/9/

jamerlenka
14. jan 2010

no tak sa hlasim po dnesnom "cviceni"...boli sme najvacsie, najstarsie a najneposednejsie..takze bud.tyzden ideme medzi skupinu od 9 mesiacov, som zvedava co bude tam robit lebo v tejto skupinke to bolo pre nu "nudne"

hej hej, presne ten, taka deformacia, mileticku volame doma velky trh a na sustecke maly 🙂 kusok odtial aj byvam 🙂

ja som ju jedla ked som bola tehu na kila, mi ju nakazala gynda, teraz uz ani neviem preco, a malej s tym zemiacikom ide jedna radost tak sa tesim lebo ziadnu zeleninku mi tak s chuti nepapala...

dakujem 🙂 sobotu ideme nakupovat tak dufam ze ich budu este mat, tam sa vzdy vsetko tak rychlo vypreda

majka a do budatka ste sa prihlasovali, to je vo forme kurzu?

majkas
14. jan 2010

hej je to kurz, 8 tyzdnov plus jedna nahradna hodina

no ten trh je od nas dost daleko ale mozno raz v ramci prechadzky ked bude teplejsie, alebo poslem mm pohladat 🙂

capy
14. jan 2010

jamerlenka ja som uz bola v technopole. len saom jej podpisala taky papier kde som dopisala meno, adresu, tel.cislo a rodne cislo a mam to vybavene. skoda len ze sa ma to tyka len tri mesiace ☹ ☹ ☹

katrin79
17. jan 2010

ahojte, no super, ze je tu tema petrzalka, tak aj ja sa k vam pripajam....

capy, aj ja sa chystam buduci tyzden do technopolu, hadam tam nebude vela ludi, lebo pojdem aj s malou

katrin79
17. jan 2010

majkas, Tamarka je krasna, teba si pamatam tusim z temy junovky, vsak? to mame rovnako velke babatka 😉

capy
17. jan 2010

katrin vitaj.

ja som bola s tominom a nikoho tam nebolo. takze super 😉

majkas
17. jan 2010

katrin ahoj, my sme v julovkach a debatovali sme v teme antolska 😉 a ako sa s Laurinkou mate?

ja sa tiez chystam tento tyzden do technopolu

katrin79
17. jan 2010

majkas: aha tak, no trosku som si pomylila temy 😉 mame sa fajn, akurat ze uz nam tato dlhaaaa zima trosku lezie na nervy 😉 stale sa babusit ked chceme ist von, ja sa uz tak tesim na jar....a laurus je zlata, aj ked teda da pekne zabrat, ale to asi kazde babo a co Tamarka, uz robi nejake pokroky? lebo laure sa este nechce ani plazit, sedi len tak chvilu, potom hned padne do strany, no takze zatial ziadne velke pokroky sa nedeju a zubky este tiez nie su

majkas
17. jan 2010

no u nas zubky tiez este nie su, ale plazime sa dozadu ako spravny racik jedna radost a stavia sa na 4, len sa este nevie pohnut, stale sa jej smyknu nozicky dozadu a ase sa plazime 😀
a sediet ju este samu nedavam, priklanam sa ka nazoru ze najprv by mala lozit az potom si aj sama sadne, ale s oporou jasne ze posedkava, aj v stolicke pri krmeni 🙂

a o obliekani mi nehovor, furt s mrncanim a placom 🙂 ale aspon vonku je dobra, vacsinou pekne pospinka 🙂

astora
18. jan 2010

jamerlenka aj ja byvam pri alberte ak nahodou uvidis zensku s dvoma rovnakymi chlapcami tak to som jaaaaaaaaaa 🙂
capy dnes som ta skoro nespoznala 😀

lila13
18. jan 2010

ahojte petrzalcanky 😉 mozem sa k vam pridat?

ja som bola dnes s Kubkom v technopole a nebol tam nikto, takze to bolo sup, sup vybavene 🙂

majkas
19. jan 2010

ahoj lila, jasne vitaj 😉 z ktorej casti petrzalky si?

no podla toho co pisete tak v tom technopole asi bude prazdno. ked som tam bola v decembripoziadat o klasikus rodicak po skonceni maerskej tak tam tiez nikto nebol ale teraz by som ocaavala hufy mamiciek 🙂 idem kuki uradne hodiny a asi tam zajtra skocime

inac Tami je neskutocne nervozna uz nech jej tie zuby vylezu... teda aspon dufam ze su to zuby a nic ine 😅

a pekny dnik zelam 😉

majkas
19. jan 2010

sorry za vypadnute pismenka 🙂

capy
19. jan 2010

astora v poho. ved ja som ta nepocula vtedy ked si na mna kricala. tak sme si kvit 😀 😀 😀

lila vitaj 🙂

jamerlenka
20. jan 2010

ahojte vsetky 🙂

majkas tak ten podbradnik sme nestihli, uz ich nemali, ale som aspon malej v tescu zasa nakupila oblecka, i ked mi to bude este par tyzdnov stat v skrini ale nevadi, i ked teraz by sa nam presne ten podrabnik zisiel, to co mala stvara pri jedeni, umyvam si hlavu vzdy ked ju nakrmim 🙂

ja uz som tiez technopol vybavila a nastastie tam bola jedna mamicka predomnou, takze som sa vytesovala...

astora to je super 🙂 tak mozno sa niekedy uvidime, budem vykukat

baby mne mala zacala lozit, sediet a stat na nozickach behom dvoch dni, a to rackovanie nam trvalo asi mesiac a medzitym sa pohupavala na 4 tak ze sa obcas odrazila az som si myslela ze mame doma zabku 🙂 no a teraz je posledne tyzdne na neudrzanie, zistila ze moze lozit po celom byte a uz aj zasuvky v kuchyni objavila, skrine mi zacala v chodbe otvarat, no ja zasnem, co vsetko za tak kratky cas dokazala sa naucit 🙂)

capy
20. jan 2010

jamerlenka mala je sikovnica. este mesiac a bude chodit ako nasi 😉

katrin79
21. jan 2010

veru v technopole je prazdno, ja som bola v utorok a chodba prazdne, nikde nikoho, takze som to vybavila za dve minutky

majkas
21. jan 2010

ahojki,

ja som bola vcera predo mnou nikto, a ked som odchadzala uz tam boli 4 ludia na vybavenie. tak som to super stihla 🙂
inac aj vam tetusa hovorila take ze budu posielat domov priznanie zvyseneho rodicaku a az ked im pride spat dorucenka ze ste si ten papier prevzali tak az potom to vyplatia? byrokracia jak ... no comment

jamerlenka takze este mam asi 2 tyzdne cas? my sa tak pohupujeme a racikujeme asi 2 tyzdne 🙂

zjkm
21. jan 2010

Ahojte maminky,

mozem sa pridat aj ja? Majkas mi tusim mame uplne rovnake babatka, rodila si na Antolskej a kedy sa mi malicka narodila? Mne sa maly narodil 26.6.09 na Antolskej. Kde baby chodite kocikovat, nemohli by sme sa stretnut?
Ja chodim aj na Drazdiak, cez sidlisko a tak - mozno by nam bolo veselsie. Co vy na to?