Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

malalady
7. jún 2007

frida no skusim vsetko.. len som sa chcela opytat ak by niekto tu mal s tym uz skusenost.. ☹

frida
7. jún 2007

a je mi to luto, ze to mas takto malalady, drz sa

malalady
7. jún 2007

frida co uz stava sa.. neni som jediny pripad aspon dufam 😀 a chcem to riesit teraz nie ked bude maly vasci a bude chapat co sa stalo.. nechcem aby mal nejaku traumu po cely zivot.. aby pocul jak sa hadame a videl jak si nerozumieme.. 😠

astora
7. jún 2007

frida krpec ešte spi?
ja asi pôjdem aj budiť lebo aby potom nebuntošili do desiatej v noci 😔

frida
7. jún 2007

babenky, musim ist

astora
7. jún 2007

no teda čo s tebou zas ostanem sama 😖

drnda1
7. jún 2007

Malalady - pokiaľ sa idete rozviesť, tak by ti mal súd zveriť dieťa do opatery. Ja mám2 deti z predošlého manželstva a nikto mi nejaký problém nerobil. Mali by ste sa dohodnúť na návštevách a alimentoch, ak sa nedohodnete, návštevy vám určí súd, ale pozerám, že drobec je moc maličký, tak by si mohla prejsť s tým, že nepôjde z ruky do ruky a nech si chodí naňho kuknúť každý druhý víkend (ale nie ešte brať si ho!), lebo je ešte veľmi maličký a čo sa týka výživného, ak sa nedohodnete, je to myslím 1/6 z jeho platu, ktorý mu napíšu na personálnom.

eros
7. jún 2007

no vidim ze som vam ani nechybala 😀 .aurat som dosla s 3hod prechadzky.uz si kolena necitim.
co noveho?

astora
7. jún 2007

nic erosku len som nahnevana na teba že si sa ani neozvala 😠

eros
7. jún 2007

astroku s hlboka aj s vysoka sa ospravedlnujem.napravim pozvem ta na gulas na gessaovu tam k tomu autu kde davaju bezdacikom 😀

astora
7. jún 2007

už nedavaju

eros
7. jún 2007

nedobre varia?ci malo davaju?

astora
7. jún 2007

ja neviem ani kde davaju ale nevadi to je jedno gulašovu inak lubim

eros
7. jún 2007

no uz som fee.dagdo ci budem kecat so sebou?

eros
7. jún 2007

som zasa sama na pokec??? 😠 zaolzim si asi novu temu EROS a EROS 😀

drnda1
7. jún 2007

Eros - zasa preskakuješ z ,,témy na tému,,???

eros
7. jún 2007

no ja skacem hop hop vsade cakam tu kdo dojde bo niekazdy je s marcoviek 😀

drnda1
7. jún 2007

No pekne tu na nás prdia 😀 ...

eros
7. jún 2007

Nevadi ja budem tiez ignorovat ked dagdo dojde.pockaj este nas nevyspehovala anize a bubonic 😀 😀 😀

frida
7. jún 2007

ale, ale vy zas nemate co robit? vy to uz mate super doma nacvicene 🙂

eros
7. jún 2007

frida nefrfli a pis 😠 😝
bola si s astorou vonku ci obe Zuzany len

frida
7. jún 2007

hehe, ani tak ani tak, dnes mala kazda indivindi program, doobeda som bola v meste a poobede sme mali poistovacku, a Zuzka isla na rodinny vylet 🙂
a nefrflem, len vas obdivujem ake ste sikovne 🙄

frida
7. jún 2007

a zabudla, aj tak sa tu dlho neohrejem, manzelik chce tiez... pocitac

frida
7. jún 2007

erosku, erosku, flakas to, najskor tamto hentamto a skutek utek 😀

eros
7. jún 2007

neflakam nic.no muza pusti na pivo a ty kvakaj

eros
7. jún 2007

frida si t este?a co zavids ze stihame?

frida
7. jún 2007

ale on chce kecat s kamosom a pivo uz mal 😀
a vy co porabali, ja chcela spytat, ze co planujete na vikend, myslim si, ze je piatok 🙂 manzelik ma zajtra dovolenku - chceme ist do Senca 😉

frida
7. jún 2007

no jasne, ze zavidim ako to pri tych detoch stihate, ja mam dost aj s jednym 🙂

eros
7. jún 2007

no zajtra budem trcat tu zasa doma mylsim a maly mi ide na chalupcu k sedlakom taaak tam on zapadne ani domov nechce odtial ist.no ty do senca na zacitaku tehu???nebojis sa?ja osm ani do vody radsej nevkrocila 😀
tak mu daj este zopar plechoviek neh je tichucko.ozaj co je s asrabeskou?stale nikdo o nej nevie???

eji
7. jún 2007

baby, co je s arabeskou??isli na tie mandle??