Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

kristip
9. jún 2011

@rajulko moj petko bude mat v decembri uz skoro rok a pol, ale budem rada, ak sa niekedy stretneme. Pripadne, ked uz budes na materskej, ozvi sa. 🙂 prijemne tehotensto zelam

diwa
12. jún 2011

baby a ak sa tu najde nejaka z okolia vysehradsej, teda koniec petrzalky, ktora by isla kocikovat, hodte po mne spravu 🙂

leteku
11. aug 2011

Ahojte aj ja hľadám niekoho z tejto časti Petržalky, ale asi so starším dieťatkom keďže ten môj sa už veľmi kočíkovať nechce.

beruska.zuzanka
13. aug 2011

@leteku ahoj a z ktorej časti myslíš? si nenapísala 😅

leteku
13. aug 2011

@beruska.zuzanka - ahoj, ja som nadväzovala na predchádzajúci príspevok, ale však to je jedno som z konca Petržalky ako je Antolská a ty si z kade?

beruska.zuzanka
23. aug 2011

@leteku ahoj 🙂 my sme až pri kauflande, ale pri antolskej sa často vyskytujeme, respektíve prechádzky pri ramene a tak 🙂

michaela8561
13. sep 2011

@beruska.zuzanka ahoj, musím nadviazať na tvoju staršiu správu ohľadom zubára na fedinovej, tiež rozmýšlam o zmene zubára len tá moja je nenormálne drahá, k lekárke chodím na Fedinku aj ja aj malá tak by mi to aj bodlo. a ten zubár má aj zmluvu s poisťovňami? lebo moja nie a tým pádom tak idú strašné pálky. a berie nových pacientov? nemá to rozdelené len podľa ulíc?

michaela8561
13. sep 2011

@levanda ahoj, vidím že sa chodíte kočíkovať popri kauflande, akú veľkú princeznú máš?

enjoybeauty
20. sep 2011

ahojte, tak vidim ze nie som sama co nema spolocnost na kocikovanie po Petrzalke 🙂 ja mam 9 mesacneho drobca a byvame blizko Technopolu, tak ak sa chce niektora pridat, budeme len radi 😉 chodievame sa prechadzat takmer vsade, kedze sme tak akurat v strede - Dostihova draha, Drazdiak, popri ramene, ale niekedy aj do Sadu J.K. ked mame viac casu.. dnes bolo akurat skarede pocko, tak sme sa ani nedostali von, no ked pridu krajsie jesenne dni, potesime sa spolocnosti 😀

michaela8561
11. okt 2011

@enjoybeauty ahoj, toto ako keby som písala ja, tiež máme tie isté trasy na kočíkovanie akurát že nebývame pri Technopole ale neďaleko Kauflandu. Chodím popri kanály, draždia, a keď vyjde čas tak aj do Sadu, tam chodím rada len sa mi samej často nechce tak ďaleko.

strihalka
11. okt 2011

Ahojte, v aprili, ci maji budem kocikovat po Petrzalce, neznam tu moc okoli, ale byvam kousek od TPD, vlastenecke namesti, wolkrova.......rada by jsem mamicku v stejnem tt 😀

xlucia
11. okt 2011

ahojte. je tu niekto z okolia atolskej, co ma drobca starsieho nez 2,5 roka, alebo aj skolkara?

beruska.zuzanka
11. okt 2011

@michaela8561 čauko, my máme tohto zubára už dlho, ako rodinného, chodíme k nemu všetci, takže skús priamo uňho v ordinácii sa informovať 😉
zmluvu s poisťovňami má, ja k nemu chodím len na preventívky, takže prehľad o iných cenách nemám 😅
nových myslím berie, veď sa stav a popýtaj, povie Ti najlepšie 😉

michaela8561
12. okt 2011

@beruska.zuzanka ďakujem pekne za info, budem musieť lebo moja zubárka nemá zmluvy s poisťovňami a pýta nehorázne sumy.

beruska.zuzanka
12. okt 2011

@michaela8561 niet za čo, sorry, že mi to tak trvalo 😅 😀

michaela8561
12. okt 2011

@beruska.zuzanka v pohode, ja som totiž odvtedy aj tak nebola schopná ísť k zubárovi, normálne sa mi nechce keď si predstavím koľko peňazí tam zas nechám. a môžem ešte jednu otázočku? kam chodíš s malou k lekárovi?

beruska.zuzanka
12. okt 2011

@michaela8561 do Vrakune, dosť od ruky 😅 😀 ale ja stade pochádzam, tuná som "len hosť" a chodila som k nej celé detstvo aj ja....
takže tuná neporadím pediatra

michaela8561
12. okt 2011

@beruska.zuzanka škoda lebo ja nie som spokojná s našou lekárkou, budeme sa síce sťahovať ale počula som že tam je ešte horšie lekárka tak neviem či zmeniť tu alebo čo mám robiť tak preto som sa pýtala.

beruska.zuzanka
12. okt 2011

@michaela8561 a kde sa sťahujete?

michaela8561
12. okt 2011

Do Bernolákova ale až niekedy v polovici budúceho roka.

beruska.zuzanka
12. okt 2011

@michaela8561 fíha, tak tam nepoznám nikoho... 😕 my sa zas vraciame zhruba v tom čase do vrakune nazad, aspoň nebudem musieť toľko cestovať k lekárke

michaela8561
12. okt 2011

@beruska.zuzanka ja tam tiež nikoho nepoznám, až na jednu osôbku, ale snáď spoznám. ale napriek tomu sa teším sa náš domček a že budeme konečne samučkýýýý. čiže v Petržke ste len prechodne?

beruska.zuzanka
12. okt 2011

@michaela8561 hej hej, presne tak 🙂 mm je síce rodený, ale sme tu prechodne, my sme jak lastovičia rodina, stále sa sťahujeme

michaela8561
12. okt 2011

@beruska.zuzanka hehe, aspoň máte veselo. 😀 kam chodievaš s malou v takomto počasí? daj nejaký dobrý tip ale zas neviem či ona je už dosť veľká na také všelijaké centrá.

beruska.zuzanka
12. okt 2011

@michaela8561 tak my kľudne aj von, dnes doobedu sme boli skákať po mlákach 🤐 😀 😀 😎
ale keď bola pred rokom vo veku Tvojej, tak kočíkovať a potom hopsasa a detské kútiky, prešporkovo v starom meste a po kamoškách a tak 🙂

v hopsase je fajn, do roka decká zadara 😉 malá sa tam vedela aj vie fajn vyhrať 🙂

michaela8561
12. okt 2011

@beruska.zuzanka tak von aj my, každý deň, aj 2krát ale keď prší a tak, malá je potom jak sto čertov keď sme celý deň doma tak som myslela že niekam vybehnem. a to hopsasa je vhodné a pre také malé deti?

beruska.zuzanka
12. okt 2011

@michaela8561 jasnéééé, pozri fotky

www.hopsasa.sk

je tam aj guličkový baténik, kopa priestoru na 4nožkovanie, hojdačka, skákací nafukovací hrad, trampolína, pre mamičky kávy, čaje, koláče, pre deti detské jedlo, kúpeľňa, prebaľovák, je to tam fajn 😉

michaela8561
12. okt 2011

@beruska.zuzanka práve som to pozerala, vyzerá to fakt dobre a nebýva tam veľa ľudí?raz asi budem musieť skúsiť ísť, dúfam že to nebude blbé keď tam sama prídem a nebudem vedieť čo a ako.

beruska.zuzanka
12. okt 2011

@michaela8561 kedy ako a kľudne niekedy môžeme ísť spolu 😉

michaela8561
12. okt 2011

@beruska.zuzanka jéééj ďakujem, to by bolo super, aspoň by som tam nešla sama a trošku by som to tam oťukala, či sa tej našej potvorke malej bude páčiť.