Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eros
30. dec 2007

tak si ho nehaj vidno ze bol s lasky 😀 😀

a moju nunu nedostanes 😝 😝 😅

arabeska
30. dec 2007

ani mi ju nepozicas?ale ved ona by mi hned urobila nonono 😀 😀

eros
30. dec 2007

ar nepoziciam nikdyyyyyyyyyyyy.idem ja asi do hajan bo rano neviem kedy vstavam bru nocku cmuk 😀 😀

astora
31. dec 2007

caute kočky všetko dobre do noveho roka a detuškam pusinky posielam 😀 😀 😀

eji
1. jan 2008

STASTNY NOVY ROK, VEEELA VEEELA LASKY, RODINNEJ POHODY A PRIJEMNYCH UDALOSTI...
ZELA EJI S CHLAPMI

eros
1. jan 2008

no uz je po starom roku tak do noveho s dobrou nohou 😀 😀 😀 najma zdravicko by sme si mohli popriat najviac a detickam vela energie a kludne porody 😀 😀 😀

eros
1. jan 2008

musim sa este pochvali ide nam 2zubok vidim bielu bodku 🙂 🙂 🙂

arabeska
1. jan 2008

tak stastny novy rok petrzalka 😀
ako ste silvestrovali?

erosku gratulujeme k druhemu zubku 🙂

eros
1. jan 2008

ar ani sa nepytaj mala bola ako 100certov 😀 😀 😀 zaspala o 19 a to buntosila od rana to tej 19 na hodinu a potom o pol 12 zaspala 😅 😅 a o spidakovi ani nehovorim ten uz pilil kazdemu usi kedy moze ist buchat piraty no sa aj dockal po polnoci taaaaky bol rad,ze pri mraziku zaspal 😀 😀

arabeska
1. jan 2008

erosku,mne bol branik hore do 3!! tak mi o tom nieco hovor 🙄 som uz ani nevidela teplotu som mala no des...a davidko bol tiez vcera zly,vlastne aj dnes vystrkoval rozky 😅 😅

eros
2. jan 2008

pocuj este ti neni dobre???no asi som bola bojovnejsia bo som mala len adka ked sa aj mne zapalil prsnik.
no tak tiez si ich mala ako certov 😀 😀 no tie deti su asi na baterky nevybijatelne 😀 😀 skoda ze nemaju daky gombik na obcasne vypnutie 😀 😀

elia
2. jan 2008

Ahojte babenky, prepacte ze sa vam sem vtierkam, ale potrebovala by som poradit. Zistila som ze uz v porodnici treba nahlasit meno pediatra. Vobec neviem ci si mam akoze lubovolne vybrat, alebo je to podla obvodov? Najblizsie by som to mala asi do polikliniky Sustekova, ale na ich nete Nam. hraniciarov nepatri do ich obvodu (tak vobec ani neviem kde patrime).

Koho a kde mate pediatra a ako ste s nimi spokojne?

arabeska
2. jan 2008

erosku,ja bojujem dost u mna nehorzi ze prestanem kojit kvoli jednemu zapalu 😉
elia,ty patris na rovnianokvu a tam som aj xodila k mudr jajcajovi a je to velmi fajn xlapik ale neviem aky je teraz kedze ja atam uz 3 roky nexodim lebo uz byvam v ruzinove a kde byvas na hraniciarov???

eros
2. jan 2008

ar vsak ja chodim na sustecku a mala ma trvaly pobyt na nam.hraniciarov takze 😀 😀
no ja som chodila tiez na sustecku mam tam svoju dr co mna pozna od narodenia a teraz k nej chodia aj moje deti.
ar vsak ja nehovorim aby si prestala len vydrzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz 😀 😀 😀

eros
2. jan 2008

elia aky krasny datum marec 😀 😀 😀 joooj este raz by som chcela mat veeeeeelke brusko a vnom daco zive 😀 😀 😀

arabeska
2. jan 2008

no ale ono je to podla cisiel asi,nie?ja som byvala na hraniciarov 10 a patrili sme na rovnianokovu 😉 takze preto sa pytam ze kde na hraniciarov byva 🙂 len aj si nieosm celkom ista ze ci je to stale podla obvodov ....

erosku,branik ma asi hnacku,uz mi behom 30 minut okokal 3 plienky a kakacka mu hrozn esmrdi,myslis ze je to nieco vazne?mam letiet k dokinovi???

arabeska
2. jan 2008

pisem ako hotentot rovniankovu a nie rovnianokovu 😀 😀

eros
2. jan 2008

ar skus dok zavolata povedat popripade zbehnes aj s plienkou

eros
2. jan 2008

no zalezi aj na farbe kakacky a opytaj dr na ockovanie proti hnacke a skus mu kupit v lekarni je dostat ORS200 je to od firmy HIPP a to je tusim od 4mes a ak nie skus mu dat vyvar s ryze ale radsej zavolaj dr bo viem ze hnacky moze mat aj koli zubkom ale aj ten visrus rat neviem co to je ze maju deti hnacku preistotu zavolaj a opytaj aj na to ockovanie 😉

elia
2. jan 2008

Diky baby, asi je to je fakt rozdelene podla cisel, lebo zase jedna znama znamej... udajne tiez z Nam. hraniciarov chodi na Rovniankovu k MUDr. Vrabcovej, ale neviem ci k nej patrila alebo si ju zvolila, ani ci je spokojna. No asi by som radsej ako pediatra mala zenu ako chlapa 🙂

No aj tak sa mi zda na pesi s kocikom blizsie na Sustekovu ako na Rovniankovu. Eros a ako sa vola tvoja Dr.?

eros
2. jan 2008

eli dr Vakulova,ale su tam aj ine skus sa aj jej popytat a ak nie tak cu tam aj cerna,daka beklemdzievova ci ako pise dlhe meno na mna potom je tam aj jelenciakova a dalej neviem najdi si na webe sustekovu alebo cez google a uvidis sama ake su tam este a tam su len zenske dr 😀 😀 😀

arabeska
2. jan 2008

erosku a co je to ten ORS200??
prave mi zaspinkal,volala som k lekvarovi a ze mu mam sledovat fontanelku a ak by bola prepadnuta tak utekat na pohotovost a inak mam prist zajtra na vyter,dnes uz tam totiz nebol...

elia,ja mam uz 3 dokina a vzdy xlapa 😀 ale men xlapi ako lekrai nepridu nejak horsi ako zeny 🙂 a napr.primar na antolskej na novorodenecko divinec je uplne spickovy,taka sranda s nim bol a vzdy mi vsetko super povysvetloval 🙂

ozaj vrabcova tam este robi?😀 boze ku tej xodila spoluziacka zo zakladky 😀 😀 😀

arabeska
2. jan 2008

eli,kamoska xodi na sustekovu ku nejakej mudr ale zial meno si nepamatam ale veeelmi si ju xvali ak xces spytam sa jej ako sa vola 🙂

elia
2. jan 2008

Diky. Arabeska ak nezabudnes tak sa jej spytaj na meno tej Dr. Najprv pojdem vyskusat ci ma vezmu na Sustekovu, a ak by nechceli, tak asi potom pojdem na tu Rovniankovu.

arabeska
2. jan 2008

a na kolkatke hraniciarov byvas? a neboj isto ta vezmu 🙂 ja jej zajtra cinknem a potom ti napisem
inak mne to pride rovnako daleko ....

eros
2. jan 2008

ar to je taka mrkvova stava na hnacky 😉 😉

elia skus opytat cim skor na sustecke a potom utekaj na tu romanovu 😉

arabeska
2. jan 2008

terosku a do kolko mesiacov to moze?

eros
2. jan 2008

terosek hovori ze tusim od 4mes.kuknem ti lepsie na naete ak mi dovolis 😀 😀

eros
2. jan 2008

terosek hovori od ukonceneho 4mes,ale opytaj dr ja si myslim ze by si mu mohla at troska.a napis zajtra ci sa polepsilo

arabeska
2. jan 2008

ja rano pojdem k dr tak uvidim co povie,snad to bude ok