Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eros
12. máj 2007

jaj aby rec nestala???s kurata mi ostalo daco?

astora
12. máj 2007

nie Laurinka všetko spapala

eros
12. máj 2007

preco mne nenehala??? 😠
a co budes varit zajtra?laurika uz naucena do skoly?

astora
12. máj 2007

nie oni ešte nemaju tolko učenia len tak aby sa nepovedalo

eros
12. máj 2007

vsak vlastne prvacka a ake ma ucitelky?

astora
13. máj 2007

neni zla ta učitelka ale ked sa jej spýtam neporadí mi dokonca niekedy mam z nej pocit že ma ani nepočuva 😒

eros
13. máj 2007

opytaj sa ake ma ja popytam segri ci ich pozna,ale mne sa tam zdaju neochotne a daktore spite

astora
13. máj 2007

ok napisem do skypu

eros
13. máj 2007

dobre aleaz neskor dobre bo ideme uz prec

eros
13. máj 2007

astorku ses tu?

olianko
13. máj 2007

ahojky 🙂
eros , astora tusim je toto vasa tema 😉

eros
13. máj 2007

ahoj
no ked nik nedojde si pokecat tak co narobis. 🙂

olianko
13. máj 2007

ved hej 🙂 boli ste dnes niekde vonku? a ako ste oslavili den matiek?

eros
13. máj 2007

ja som aj zabudla ze je den matiek 😅
a bola som len doobeda pobode sa moc nedostanem von tak na tych 30min co mi mala zaspi po obede ju dam na balkon.

eros
13. máj 2007

a zabudla som ako si ty prezila den?moj muz mi urobil dobru cesnakovu pomazanku ze mu to do zajtra rana zjem bo isiel na noc do prace,a s astorou som dnes nebola bo mi sa ani moc nestretavame iba obcas v obchode a to byvame bliiiizko seba 😀

olianko
13. máj 2007

my sme boli na prechadzke pri Drazdiaku, dali sme si tam langos 🙂 a bolo nam fajn aj ked Alex dostala zachvat placu ale nastastie len na chvilku 🙂

eros
13. máj 2007

no moju dnes moja mam prebudila tak sme hodinu plackali vkuse ☹

drnda1
14. máj 2007

Ahojte,

my sme boli včera na Deň matiek na dostihovej, dali sme si gyros, kofču, zmrzku a ja ešte cukrovú vatu, mňam, nejedla som ju už 100 rokov 😉 .
Inak aj my chodievame ku Draždiaku na langoš 🙂 .

halucinka
14. máj 2007

ahojte bratislavcanky,

neviete mi poradit nejaky detsky obchod hlavne s kocikmi v BA s prijemnym pristupom, kam sa mam vydat na prvy prieskum prosim?
bratislavu poznam, pochadzam odtial.dik 🙂

astora
14. máj 2007

halucinka skus na košickej Pre deti sa to volá 🙂

eros
14. máj 2007

halucinka alebo chod do BABYLANDU to je jak letisko neviem ulicu ale kukni si na nete.myslim ze www.babyland.sk

astora
14. máj 2007

pestovatelska ulica tušim

eros
14. máj 2007

ooo astorku ses tu???hehehe mi je to smiesne bo co mam robo babku v cechach ich pes sa volal astor 😀 😅

eros
14. máj 2007

drnda1 ti aj zavidim.moj muzik isiel na nocnu a musi spavat pred nou takze som si to uzila sama s malou ktora mi plackala bo moja mutti povedena mi ju zobudila po dlhom upsavani.a potom mi doslao dalsie dieta s chalupci.takze som si den matiek uzila s detmi bez muza 😀 .no aj mi to dobre padlo bo mi este stihol urobit cesnakovu pomazanku a mala som klud ked deti zaspali 🙂

halucinka
14. máj 2007

dik moc, pojdem pozriet asi vsade, poloha mi najviac vyhovuje, nedaleko kosickej sa mam stretnut s mamou a z trnavky pochadzam.

prajem vam kraasny den plny radosti s vasimi ratolestami 😉

drnda1
14. máj 2007

Aj keď ten ne Mošickej je podľa mňa zbytočne drahý. My sme kočík kúpili v Auparku Peg Perego, tam ho majú v najlepších cenách. A oblečko kupujem v HaM v Avione alebo za TPD v Eniky Beniky - teda väčšinou.

eros
14. máj 2007

no do toho eniki benika sa uz dost dlho chystam.mne sa pacili kociki aj v draciku a neboli moc drahe co sme kukali s muzikom a nakoniec vyber zostal u neho bo sme ostali zaskoceni ze rodit budem vtedyked si to dr zmyslela 😀 .no do avionu este nechodim,ale moj tatko s mojou sestrou su veeeelkymi nakupcimi takzevzdy daco nuniskovi donesu aj velkemu capovi.uz mam plne skrine neviem kde to davat 😅 .ale tak na tel pestovatelskej su naj ceny to je myslim velkosklad

astora
14. máj 2007

som tuu 🙂

astora
14. máj 2007

a jeden velkosklad je aj za dostihovou drahou mali tam celkom dobrý výber a dokonca robili výpredaj tak neviem ako to je tam teraz to je tusim liatex a chicco

eros
14. máj 2007

fiiiha to som ani nevedela ze velksoklad kocikov je aj tam 😕 😨