Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eji
12. aug 2008

aaaale, ama taky pracovny pultik a odtial si zobral taky srobik, kde je vnutri diera, kukal cez to a anarazil do dveri s tym, takze okolo oka ma moncel 😖
a milovany tato ho ucil, ze ma povedat, ze mama mu dala na oko 😒

verulka
12. aug 2008

erosku, presne tam 😉
aha, co mame 😵 kocik 0b, tak skusame takto https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

capyy
12. aug 2008

verul mi v kociku spavame ale ked sme hore tak tam vydrzime asi 15 min. takze nosim zo sebou klokanku aby som ho nemusela nosit stale na rukach 😝

verulka
12. aug 2008

cappy, len ked my toho pospime veeelmi malio 😅 ja bezne uz kocik ani neberiem 😉

eros
12. aug 2008

ake mam ja statsie ze je vnom aspon chvilocku aj spi na balkone vnom mylsim v kociku asi mam dobre dieta zato energie ma viac nez ja 😀 😀

eji drahy robi dobre,ze ho tak uci 😀 😀

capyy
12. aug 2008

aj ked viem ze ked bude uz sediet tak sa mu tam bude pacit. presne tak ako vikinovi

eros
12. aug 2008

ahojte

co poviete adkovi na buduci rok kupit pekne tricenko do skoly http://www.bess.sk/?p=productsMore&iProduct=581... 😀 😀

capyy hadam aj ano a ked nie mozes nosit aj dlhsie v satke

hiha
12. aug 2008

Verulka,videla som ta v telke 😀 .Obcas citam vase prispevky,lebo tiez byvam v Petrzalke,ale som len pristahovalec. 🙂 Kde to bolo natacane?

capyy
12. aug 2008

ahoj hiha vitaj medzi nami. odkial si?

arabeska
12. aug 2008

verul bola v telke?hehe a ani sa nepoxvali tsss,verlu kde si to bola? 😀

capyy
12. aug 2008

no mohla sa pochvalit ze? aspon by sme si ju pozreli 😀

arabeska
12. aug 2008

to sa veru mohla 😀
ty co tu este strasis? 😀 😀

capyy
12. aug 2008

ja som tu bezne o takomto case. hram sa s photoshopom 😀

capyy
12. aug 2008

no idem asi haji. dobu noc vam zelam 🙂

arabeska
13. aug 2008

capyy,ja som to musela zabalit lebo branusiak sa mi zobudil

eros
13. aug 2008

A na markize bola???verul hambi sa 😀 😀

ja som sa otakom case len otacala na 2bok

capyy
13. aug 2008

dobre ranecko. tak uz aj my sme hore.

my mame poradnu na boducu stredu tak som zvedava ako rastieme. tipujem ze mame okolo 6 a cosi vsak uvidime

a budu nas aj ockovat do obydvoch noziciek tak som zvedava ako to zvladneme. idem dneska akurat do lekarne objednat vakciny

hiha
13. aug 2008

Caute,bola na regionalke,diskutovalo sa to ohladom-OVKO vyzivy.Cappy,my sme uz prekrocili 6kg a uz ho aj 1x zaockovali proti pneumokokom +Hexa vakcina,bolo placu vela,ale hlavne ze nemal ziadnu reakciu.My byvame na Mamateyke,blizko Salezianov.A vy?

verulka
13. aug 2008

jaaaj baby, vsak ja som sa nevidela a ani som netusila 😀 ale ked hiha napisala, tak som si psomenula, ze som robila nejaku anketu v sade JK niekedy zaciatkom prazdnin..inak ja som taky blby objekt- vzdy ma zastavia a ja odpoviem 😀
hiha, ty mas majovciatko vsak? preco nejdes aj do majovciatok 😀 cappy my sme mali pred tyzdnom 6780g 😀 a to nosiiiim 😎

hiha
14. aug 2008

verulka,boli ste tam zlati,ty si tusim hovorila,ze vyzivu robite domacu 🙂 Ostatne mamky velmi to OVKO chvalili 😵 Fu,vy ste uz poriadne velky,my mame dnes presne 3mesiace 😀 Zajdem aj do majoviek,zatial tu len tak brazdim 🙂

kili
14. aug 2008

ar, na streche sa ani neukážete? ja tam vypisujem a vy nikde 😒

verulka
14. aug 2008

hiha, dakujem, ja si pamatam aki boli zaskoceni, ze sme nepouzivali vyzivy 😀

arabeska
15. aug 2008

capyy kde mas foto?

verulka
15. aug 2008

cappy, nejaka blba skusenost, ze si zmazala fot?
iank riadna burka v petrzalke, ani spat nemozem 😒

ena
15. aug 2008

cappy: ja som doteraz vzdy kupovala vakciny v lekarni pri kulturaku a vzdy ich mali hned k dispozicii bez objednavania, tak som ich az tesne pred poradnou isla kupit, nech nemusim drzat v chladnicke doma..

Verulka a na vychode dnes bolo riadne teplo.. ale mozno zajtra dojde to "super" pocasie z BA. Inak, dobre foto, ako si si nalozila velke deti do satky 🙂 a ze ta neprevazili 🙂

verulka
16. aug 2008

eni, dokedy si prec?

miah
16. aug 2008

ahoj, je tu niekto z Petrzalky kto este len babatko caka? 🙂

ena
17. aug 2008

verulka, zatial to vyzera tak, ze 24teho sa vraciame do BA.

hiha
18. aug 2008

Ahoj Miah,tu uz vsetky mame babatka 😀 Kedy cakas?Kde byvas?

miah
18. aug 2008

no to vidim, same fotky maminky + babatko 🙂
ja cakam babatko koncom oktobra, byvam v Petrzalke pri Drazdiaku 😎