Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

capy
25. aug 2009

to muselo byt pre nich ako vianoce 😀 😀 😀

astora
25. aug 2009

tomu ver ze boli nevedela som ich odtial dostat ked sa kupu mam aspon chvilku klud a mozem si porobit tam mi nevyvadzaju

capy
26. aug 2009

to poznam aj ja ich supnem do vane a aspon im mozem v klude urobit veceru. aj ked niekedy ta potopa po nich 😅 😅 😅 . idem haji zasa som sa pozabudla na FB 😅 dobruuu noc 😔 😔 😔

astora
26. aug 2009

capy aj ty farmarcis na FB??

majkas
26. aug 2009

ahojte,

astor tak gratulujem ku ruke bez sadry🙂
a vcera som sa bola prejst ale mala sa chce furt vozit takze ja vacsinou ani nikde nesedim len chodim dookola jak blba. no a zatial stale sama jak prst.. ☹

ja FB dost vzdorujem, zatial sa mi dari celkom uspesne 😀

astora
26. aug 2009

majkas ja vzdorujem tiez FB mi absolutne nesadol ked to odo mna uz po treti krat pytalo mail aby som sa dakam dostala som to vzdala 😝 mam rada prehladne stranky a nie take typu FB 😝
majkas nebud smutna skoda ze niesi s petrzky ja tu teraz tiez bludim sama baby dovolenkuju 🙂

astora
26. aug 2009

ze s petrzky myslela som ze nebyvas blizsie

ada1123
26. aug 2009

majkas, ja sa tu tiez prechadzam okolo domu sama ale uz to dlho nepotrva 🙂 sice mam tu jednu kamosku na kocikovanie ale ta nebyva v dubline takze sa vidime len raz do mesiaca a zacinam mat pocit ze mojmu syncekovy Davidovi tiez chybaju kamosi 🙂
ty mas rodinu v bardejove no to je teda daleko ja mam mamu v starej lubovni tak ked prideme bude dalsia dlha cesta na vychod a s babom si to ani neviem predstavit 😒
tak sa maj krasne a tesim sa na prechadzky 😉

majkas
27. aug 2009

ahojte,

adi aj ja sa tesim, a budete aj byvat blizko pri Drazdiaku? No a mame povedz nech radsej pride ona sem nech nemusis vsetko prevalact hore dole a o ceste s malinkym ani nehovorim. je zvyknuty vozit sa v aute?
nasa mama nejako autosedacku neoblubuje, akurat ked spi a anevie ze je tam 😀 ked je hore a chceme niekam ist tak reve jak najata uz sme jeden vylet kvoli tomu zrusili 🙂

astora a ty kde valstne byvas? urcite je to tu niekde napisane ale nechce sa mi to cele docitavat a hladat

ada1123
27. aug 2009

majkas, no ja vidim drazdiak z okna aj ked len trochu lebo ty blbci 🙂 nam zastavali cely vyhlad bola som koli tomu strasne nastvana ale co uz a dokonca som pocula ze ta stavba je tam postevana ilegalne tak este ze byvam na siestom ulica je krasnohorska, moj maly sa velmi rad vozi autom ale uz ked tam je take 2 hodiny tak zacne byt nervozny 🙂

astora
27. aug 2009

ahojte majkas ja byvam pri dostihovej drahe dnes mam total den blbec najradsej by som si len sadla a plakala 😔

capy
27. aug 2009

astora nefarmarcim. take blbosti ma este nechytili 😀 😀 😀

a co sa stalo? nieco chalani vyviedli? ☹ ☹ ☹

majkas gratujulem tamarke k dvom mesiacikom 🙂

ada na krasnohorskej mi byva kolegyna 😉

astora
28. aug 2009

capy ale vlastne nic take sa nestalo len mi chalanov trieskali na ihrisku take deti co ich rodicia maju na salame a potom sa mi zadarilo dat malemu tak stiplavu papriku k veceri ze moj muz vravel ze des jak stipe tak som s toho bola hotova lebo maly tak ziapal ale mna v tom momente ani nenapadlo ze moze ta paprika stipat bola som rada ze som si pekne urobila veceru kym sa kupali a urobila som zle decku tak ma to strasne mrzelo potom ze aka som a ze som tu papriku neskontrolovala atd

majkas
28. aug 2009

ahojte,

adi tak ja tiez vidim drazdiak z okna a postavit nam tu uz nastasie nic nemozu kedze je tu este kanal 🙂

capy dakujem za gratulation 🙂 musim konstatovat ze asi vie ze ma sviatok, dneska je celkom dobrucka. pred pol hodkou zaspinkala tak uvidime co bude este potom vecer 😉

astora tak dufam ze dneska je to uz OK, kazdy mame take slabe chvilky ked pri najlepsej snahe vyjde ajtak vsetko naopak. hlavne ze to nieje nic horsie, napr. dalsia zlomena ruka 😀

capy
28. aug 2009

astora stavaju sa aj horsie veci. aj ja na ihrisku kazdy den riesim neaky konflikt 😅

majkas snad tamarka posluchala cely den a vecer 😉

astora
28. aug 2009

ahoj baby no dnes tak isto nic moc capy tak isto ihriskove konflikty riesim zas mi tam ten maly chlapcek otravoval zivot baby ako je mozne ze jedna mater nedava pozor na svoje decka hoci cele ihrisko je nanu napalene ze jej decka robia zle a deckam sa nic nestane a ja dvojky nespustim z oci a aj tak si ublizia nechapem to

capy
28. aug 2009

a co jej nieco nepoviete?

astora
28. aug 2009

ona o tom velmi dobre vie ... ale lenn sedi a huly a nestara sa riesi to len ked dakto uz chyti nerv a nieco jej detom povie

capy
28. aug 2009

by som ju nakopala 😠 😠 😠

ena
28. aug 2009

astora: a na vasom ihrisku sa fajci?

astora
28. aug 2009

ano fajci sa tam

capy
28. aug 2009

tak to ries ako ja. zavolaj na nu policajtov 😀 😀 😀

ena
29. aug 2009

capy: si uz volala na niekoho u nas ?🙂

astora
29. aug 2009

capy a co by som im povedala ze jej deti hadzu do deciek piesok a biju sa ?? ved by ma vysmiali

sammy
29. aug 2009

Ahojte, chcem sa spytat ci sem chodi niekto z okolia Haanovej kto sa pohybuje na ihriskach pri Albertovi, Salezianoch, pri Chorvatskom ramene kde je ta lod a pod. s priblizne 2-rocnym drobcom?
Rada by som sa s nejakou mamickou zoznamila, pristahovali sme sa z Dubravky pred 2 mesiacmi a sice je tu kopu deciek, ale mam pocit, ze uz vsetko zohrate partie a s nami sa moc nebavia 😖

astora
29. aug 2009

sammy ja som s tych koncin 🙂

capy
29. aug 2009

samy aj my chodime do tych koncin 😉

astora, nie ked bude fajcit. ved na ihriskach je to zakazane. najprv ju upozorni a ked ti odvrkne tak na nu zavolaj polisov. ja som to tak tiez spravila a dostal pokutu a odvtedy si na mna dava pozor a radsej ide z ihriska prec 😀 😀 😀

majkas
29. aug 2009

ahojte,

sa musime pochvalit, vcera Tamarka prvykrat pasla baranky,ci jak sa to vola, sa nam na brusku dvihla opreta o rucky 🙂 vydrzala sice len chvilku ale bolo to krasne, sme sa vytesovali
a aj celkom dobre spala a pokracovala v byti dobruckou v podstate aj cely dnesny den, az vecer som jej dala skoro papat (sa tvarila po kupani ze je hladna) a asi jej to sadlo na zaludok, lebo sme gracali a gracali. ale uz spinkame, dufam ze aspon do druhej potiahne

no ihriskove problemy.... aj sa tesim aj nie, som kdesi citala ze deti by si to mali skusit vybavit najprv same medzi sebou a az nakoniec ka to inac nejde tak by mal rodic zasiahnut. ale zase piesok by som asi nedovoli a svojmu bejby hadzat, to by som zasiahla hned

sammy ja som od drazdiaka ☹

ena
29. aug 2009

capy a policajti stihli prist, kym dofajcil? 😀 😀 😀 Ci akurat niekomu davali papucu na chodniku, tak boli za rohom ?🙂)

capy
29. aug 2009

nie prisli asi po desiatich minutach ale aj tak to s nim riesili. mala som svedkov. ale aj tak sa ich nepytali asi sa priznal. 😅 inak byva vo vasom dome