Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

capy
30. sep 2009

tak nabuduce 😉

astora
30. sep 2009

jasne neboj

capy
30. sep 2009

tak polka ozehlena a druhu zajtra. uz sa mi nechce 😝 😝 😝

astora
30. sep 2009

ja to asi tiez zajtra pozehlim dnes som prala tak zajtra to vsetko pozehlim aspon zabijem den dufam ze decka nebudu robit moc zle 😉

capy
30. sep 2009

aj ja som pred chvilou vyvesala dalsiu pracku 😒

capy
1. okt 2009

nikde nikto mala by som ist do postele. este som si dala kusok babovky a mozem ist haji. dobruuu nocku 😔 😔 😔

miska456
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
astora
1. okt 2009

capy hadam si necakala ze o pol stvrtej tu este budeme 😀

jamerlenka
1. okt 2009

ahojte dievcata,
nejak sme posledne tyzdne nestihali...tak pozeram ze sa vam ta jesen teda dobre rozbehlo, dufam, ze budu vsetci styria rychlo zdravy a bude vsetko v pohode 🙂
astora a ako ty teda s chlapcami v skolke? budes im hladat nejaku novu alebo? som pocula, ze je dost problem teraz dietky dostat vobec do nejakej skolky :(

majkas, my sme asi tak nejak isto reagovali na ockovanie min.mesiac, prva inekcia o nej ani nevedela a druha tak to boli velke slzy ale nastastie len chvilku... druhy den sme mali teplotky a na treti len hnacky a potom bolo vsetko v pohode...a ako sa mate dnes po ockovani?
a hlavne gratulujem k vysledkom sona 🙂)

majkas
1. okt 2009

ahojte,

tak my sme v noci teplotovali 38,12, ale nurofen zabral v pohode. a trocha viac sme aj kakali ale nemala som pocit ze je to take uplne hnackovite. a teraz vecer sme este mali zvysenu teplotu 37,17, tak sme este dali nurofen na noc nech spokojne spinka. Ale inac mala bola celkom v pohode, nozicky nam neopuchli ani na dotyk sa netvarila ze ju to boli takze super. dufam z ezajtra uz budeme 100pro fit

capy pls ty na jake baterky existujes? by sa mi zisli 😉 ze 3.20 na nete 😀

jamerlenka pls, ty si pisala ze Sofinak ked mala 3 mesiace tak bola zrazu taka uplakana ze bez teba ani na krok, resp ty bez nej 🙂 este vam to trva? lebo ja mam pocit ze nam to prave zacina

astora
1. okt 2009

ahoj kočky
jamerlenka so skolkami je problem to je jasne ale dr povedala ze ich nemam odhlasovat len na nejaky cas ich nedat do skolky a ze mi to doporucuje kedze nasi donesu zo skolky naozaj okrem vsi mali uz hadam vsetko a kazdy mesiac brat lieky nic moc napriklad teraz cele prazdniny boli s deckami v kontakte a boli zdravy a dosli do skolky a sup hned chori preco asi ??? este ma isla ucitelka obvinovat ze moji su chori a pritom tam mali niekoho kto to rozniesol cez pol skolky a neviem ci si citala ale jedna mamicka mi povedala ze synovi rano vyfuka zelene sople a fukne ho do skolky a ze ked treba papier ze je decko zdrave tak zavola dr a ide si po papier samozrejme bez dietata a ja jak taky blbec po kazdy jeden papierik chodim uz ma to stve

capy mat tvoju energiu 😀

capy
1. okt 2009

majkas no predsa na duracelky 😀 😀 😀

no tak my sme boli dnes zasa u dokiny nech mu predpise ten sirup a nie granule a tak uz liecikujeme. a zda sa mi ze uz je lepsie. teplotu uz nemame druhy den tak snad uz bude lepsie. tomino zacal dnes krivat na tu nohu co mal zlomenu tak mame mat klud. tak som zvedava ci mu to prejde alebo budeme musiet ist zasa chirurgovi 😒

astora
1. okt 2009

capy chirurgiu uz nie daj pokoj hadam mu to prejde nech uz ste fit

capy
2. okt 2009

astora dakujem. aj ja sa uz modlim aby bolo vsetko ok. nech sa uz tento rok skonci ☹ ☹ ☹

capy
2. okt 2009

idem do perin. dobruuu nocku 😔 😔 😔

jamerlenka
2. okt 2009

krasny vecer prajem 🙂
majkas, uz to nie je take strasne, vtedy len ked som sa od nej pohla bolo zle, asi to bolo aj koli tomu, ze uz zacala viac vnimat a chcela vela spolocnosti...ale v tom case zacala aj vela slintat tak mozno ju aj dasienka tlacili, ale musim si zaklopkat, ako som napisala uz to preslo...teraz obcas len sa zajeduje poriadne ked sa nudi...len nam z toho obdobia ostalo vecerne zaspavanie na rukach :/
a ako to je u vas s navstevami? mavaju ju na rukach aj iny z tvojho okolia? vtedy nie je nepokojna?

astora, ved som si citala, ze aky pristup to mala ta ucitelka k tebe...akokeby si uz jedno dietko nevychovala...to je vizitka matiek ako k tomu pristupuju a aj doktoriek a vies co sa hlavne divim, ze ako si raz pisala, malych mas stale chorlavych, doktorka musi mat o tom spravy lekarske a ze ti neuznali tu rodicovsku dlhsiu. ja mam jednu znamu a ta je doma na predlzenej len koli tomu ze mala ma ekzem...

capy, snad to mal len troska presilene...drzim tiez palceky aby to bolo ok vsetko!

astora
2. okt 2009

jamerlenka teraz nam napisali zo socky ze vracaju moje odvolanie a idu znova presetrovat tak snad tu matersku predlzia ved som stale doma do roboty nemozem tak uvidime

astora
2. okt 2009

a este jamerlenka aby som nezabudla ak mozes neuc si dieta uspavat na rukach urobis so seba otroka ja som dvojicky nedovolila natahovat ako trosku hej ale vsetko v ramci normy aby sa nenaucili na ruky lebo som bola na vsetko sama a to by som sa zblaznila a este jeden priklad na zeleznej studnicke som videla matku ako drnca na rukach asi trojrocne dieta a snazi sa ho uspat no to bol des
Ak bolo treba lezala som pri nich v izbe ale pokial nebolo treba zaspavali sami a mam pokoj 🙂

jamerlenka
4. okt 2009

ahojte,
tak ako ste stravili slnecny vikendik? ako vsetci styria chlapci? uz je lepsie s vami? dufam ze ano a mohli ste si slniecko uzit 🙂

astora ani mi nehovor...ja uz som to tiez zazila na vlastnych ociach, kedy kamaratka musela uspavat malu 3,5rocnu dceru na rukach a skoro som odpadla...cez den praveze zaspava aj sama, bud unas v posteli alebo sa napapa ukludni a zahaja v postielke a ten vecer je strasne mrzuta a kolkokrat ju v poslednom case aj brusko boli, cize si ju musim zobrat na ruky aby si dobre poprdkala a odgrgala...neviem co to zacalo teraz v poslednom case 😒

majkas a vy ako casto chodievate na prechadzky? chodite len tam u vas alebo aj niekde dalej?

astora
4. okt 2009

caute baby
My sme dnes po chorobe prvy krat vyliezli von myslela som si ako super vybehame deti a houby únavu citim asi len ja boli sme krmit labute boli sme vo vedlajsej skolke este aj na skolskom dvore behali kolecka a vobec sa im nechcelo spat ale uz je chvalabohu klud tak si uzivam ticho. 😉

majkas
4. okt 2009

ahojte,

jamerlenka no my tu nikoho nemame kedze sme pristahovalci v BA a cela family v BJ, takze malu valcim po ruakch len ja a mm 🙂 zo zaciatku zavitala sem tam este aj nejaka kolegyna ale teraz je to uz pomenej
a na prechadzky zvycajne chodime tu okolo Drazdiaka, ale uz sme raz boli aj v TPD pesi 🙂

astora si viem predstavit jak utrhnuti z retaze,ze? 🙂 ale hlavne ze ste uz zdravi

my sme boli dneska na zeleznej studienke na vylet, plno ludi, nebolo kde parkovat ... ale aspon sme sa pekne presli. chceli sme aj fotit malu ale ked sa konecne zobudila a nakojila som ju, tak nam po chvilke vsetko vygrcala, ogcala ocka, fotak, kocik... no tak sme isli radsej pekne domkov 🙂

capy
4. okt 2009

ahojte

tak vikino je uz v poriadku. zajtra ide do skolky. tomino este trosku pokasliava ale da sa. a nozicka vyzera byt v pohode. no a dnes to chytilo mna. je mi hrozne. chvilu teplo chvilu zima, kaslem ako tuberak ....... no hroza

vcera som od osmej do pol stvrtej nahadzovala inzeraty. bolo ich 60 a ked som bola nakonci tak ze si to idem skontrolovat a bolo tam len poslednych 30. a potom som citala ze jeden uzivatel moze mat max 30 inzeratov. oni mi tie ostatne postupne mazali 😠 😠 😠

ninny
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninny
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
astora
5. okt 2009

capy mna by asi porazilo popravde 😠

capy
5. okt 2009

vsak preto som asi ochorela 😅 😅 😅

verulka
5. okt 2009

caftee, tak ako petrzka 😀 😀
u nas ako vzdy sranda 😀

capy
5. okt 2009

u nas choro ☹ ☹ ☹ aspon u niekoho veselo 😀 😀 😀

astora
6. okt 2009

ahoj baby mne je dako zima dufam ze je to len fakt zima v byte ☹
capy skore uzdravenie
verulka co sa stalo ze si zavitala aj sem ??, Dlho si tu nebola

capy
6. okt 2009

astora dakujem. mala by som to poriadne vylezat ale nieje kedy 😒