Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

capy
11. okt 2009

egyptanka tadial chodim skoro kazdy den. v lete sme tam chodili na zmrzku. mnaaam 🙂

tak ja zakusky s namestia nemusim. alebo uz zmenili cukrara?

egyptanka
11. okt 2009

capy, neviem ... ono samozrejme ze nie su ako od mamicky, ale dnes poobede si moj a manzelov zaludok zakusok pytal. A nepoznam inu cukraren v okoli, kde je klud. Jedine este tak v Kauflande, ale tam sa premele tolko ludi, ktori idu nakupovat, ze by to pokazilo nedelnu rodinnu atmosferu.
a hej zmrzka je uuuuzasna. Uz sa tesim na buduce leto 🙂

capy
11. okt 2009

pytam sa len preto lebo naposledy tam robili strasne mastne kremy a to moc nemusime 😝

my preto chodime na zakusky do race a na trnavku 😅

egyptanka
11. okt 2009

ak myslis v Trnavke Danelu tak ano ti su skveli, ale to by bola velmi dlha prechadzka a nemali sme naladu startovat auto 😀

capy
11. okt 2009

ano myslim danelu. mnamky mnam. skoda ze aj tu nablizku nieje nieco take

verulka
12. okt 2009

egaptanka, to sme skoro susedy 😉
capy, to sa spravi..ja som si vyrazila obe hrone 1tky hned ako mi narastli (myslim tvrale) 😝 😀

astora
12. okt 2009

capy držte sa a nic už nevyvedte ja som mojich preventivne dala kazdeho do inej izby 😝

inak ta gessayka parada mozno ked dvojky pojdu do skoly ze ich dam tam u nas sa v skole nic nedeje len to co sa musi 😒

capy
12. okt 2009

verulka, astora dakujem. dnes to vyzera celkom fajn. este ani raz mi nepovedal ze ho to boli 😅

egyptanka
12. okt 2009

verulka, no super 😀
capy, citala som sa stalo syncekovi a tak prajem nech sa mu zubok zregeneruje ... moju Natalku trapia len dasienka, tak to mame zaujimave doma.

capy
13. okt 2009

egyptanka dakujem. vyzera to celkom slubne. dnes som si vsimla, ked mi dal konecne pozriet do pusinky, ze mu chyba aj kusok z hornej dvojky.

a s dasienkami to poznam, ono to prejde 😉

majkas
14. okt 2009

ahojte,

jaaj zakusky, mnaam 😀 inac som dost prekvapena ze v BA nie je viac dobrych cukrarni ale to asi celkovo tie cukrarne nejako vymizli 😒 🙂

a idemems a pochvalit, uz sme naozajstne dievcatka, mame nausnicky 🙂 vcera sme boli dat prepichnut uska, trocha sme poplakali ale len pocas akcie (aj to som mal pocit ze place viac z tohojak jej drzime hlavku, rucky a nozky aby sa nemykala 🙂 ), a uz je dobre. este sice mrnci ked to cistim ale inac to asi fakt neboli, lebo aj vcera hned jak sme dosli domov tak pri papani lezala na usku a ani nemukla 🙂
ked sa nam to zahoji tak hodim foto 😉

capy nech sa mu to cim skor zahoji a je fesak 😉

egyptanka
14. okt 2009

Tak my sme dnes boli v Sade JK, skoro nas odfuklo, ale pre pobyt drobca na cerstvom vzduchu sa treba troska obetovat 🙂

capy
15. okt 2009

majkas super ze uz mate nausnicky 🙂 🙂 🙂

a dakujem za tomina 🙂

egyptanka tak to poznam. aj nas vyfukalo 😅

astora
15. okt 2009

skoda že dnes pršalo aj som chcela vybehnut s krpcami ale nemame gumaky ale asi im ich fakt kupim 😎 zlate leto tak mi chyba

majkas to je super že drobec už ma naušničky my sme malej dali dost neskoro ale predsa 😀

capy
15. okt 2009

astora mi sme uz kupili aj tominovi. je to super 🙂 🙂 🙂

capy
19. okt 2009

ako tu ostalo pusto ☹ ☹ ☹

u nas je veselo. cely vikend keby sa najradsej dal vymazat.

astora zajtra v skolke urobim taky bordel s ucitelkou ze sa bude cudovat 😠 😠 😠

ena
20. okt 2009

capy, co mate zas v skolke?
My sme v skolke konecne opat po skoro 3 tyzdnoch. Najnovsie musim rychlo odchadzat, lebo Filip ma maniu kyvania mi z okna 🙂 Tak ma stale posiela rychlo prec, aby mohol zakyvat 🙂

capy
20. okt 2009

ahoj ena skopcim ti to lebo sa mi to nechce vypisovat

tak ja mam za sebou strasny vikend. tomino sa v noci zobudil s placom tak som myslela ze sa mu nieco sniva. tak som mu povedala ze nech si lazka a hajka a ked si lazkal tak sa mu z pusinky valila krvicka. tak som s nim letela do kupelne a ked som mu to pozrela tak sa mu hybala jednotka vedla tej dvojky co si vyrazil minuly tyzden. tak teraz trpnem co bude dalej. a vikino sa mi od soboty nad ranom stazuje ze ho boli brusko. tak som s nim bola na pohotovosti a tam mi dokyna povedala ze to moze byt neaka viroza. a ze ked ssa to nezlepsi alebo zhorsi tak mame ist na chirurgiu. a teraz sa zasa zobudil ze ho boli brusko a ked sme sa ho zasa pytali co sa mu stalo ci sa niekde nebuchol alebo nieco tak z neho vyliezlo ze ho v skolke buchol spoluziak niekolko krat do bruska. 😠 😠 😠 tak mam na rano program. letim na kramare na chirurgiu a hned potom do skolky a niekomu tam strasne ale strasne vynadam. tak vcera na chirurgii nastastie vsetko ok ma to len narazene ale stravili sme na kramaroch vyse dvoch hodin a to sme nemuseli cakat na chirurgii len na sono 😠 dnes som zvozila ucitelku ze to co ma znamenat, tak sa mi strasne ospravedlnovala ze to vyriesi a bla bla bla. ten maly smrad tam nebol ze dnes pride neskor ale poobede si pockam na jeho rodicov a nech si ma nezelaju. a este mi ucitelka povedala ze on je taky bitkar. tak som jej povedala ze ked o tom vie co nanho nedavaju vacsi pozor. ze ked niekomu ublizi tak potom bude neskoro 😠 😠 😠 som zvedava co mi povedia poobede 😠 😠 😠

astora
20. okt 2009

capy IP ni mi o koho islo ?? ako sa to vyriesilo ??? a ked o tom ucka vedela preboha preco ti to nepovedala ??? 😕 ja som zhrozena z tej skolky

capy
20. okt 2009

astora ucitelky tvrdia ze to nevideli 😠 😠 😠 a vikino im nic nepovedal 😒 a ked som dnes prisla pre vikina tak mi ucitelka povedala ze malemu cely den dohovarali. ale neviem ci to ma neaky vyznam. a tvrdi ze on si nepamata co sa v piatok stalo 😒

dnes sme spali do pol stvrtej tak som tych rodicov nestihli ale zajtra si ich pockam 😠 😠 😠

astora
20. okt 2009

vôbec neviem ktory to je ... 😕 ale som rada ze deti su doma

capy
20. okt 2009

zajtra ti poviem priezvisko.

astora
20. okt 2009

ok a daj mi aj vediet ako to dopadlo ja som minule riaditelku stretla a pytala sa ma ci mam deti chore tak som jej povedala ze vdaka chorym detom v skolke mame od Dr odklad aby zas neboli na liekoch ani nepipla

capy
20. okt 2009

dam a co ine si cakala od riaditelky 😒 😒 😒 dnes sa ma pytala ci dam tomina na jesen do skolky

astora
20. okt 2009

akoze ci ho das do skolky ??? To co je za otazku ???

capy
20. okt 2009

ano ci ho dam k nim do skolky, lebo som spomenula, ze by som ho chcela dat na jesen do skolky. a hned sa chytila a ze kolko bude mat? to by nemal byt problem a tak.

capy
20. okt 2009

prave som bola kuk deti ze co robia ze je tam neako ticho a tomino odkvecnuty s autickom v ruke a vikino pozera tom&jerry-ho. idem ho prelozit nech nespadne 😅

astora
20. okt 2009

co im odchadzaju deti zo skolky ??? maju vela miesta ??? ak odchadzaju tak sa nedivim

capy
20. okt 2009

neviem ci odchadzaju, ale prichadzaju urcite 😅

astora
20. okt 2009

ved to ze teraz kopa deti nema kam ist do skolky