Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

astora
3. nov 2009

capy odkial mas ten fotoramik tie cicusky ?? ja chcem tiez 🙂

capy
3. nov 2009

ani neviem. mam ich v pocitaci, ak chces tak ti ich poslem mailom 😉

astora
3. nov 2009

prosiiim posli mi aj ine ak mozes poslem ti IP mail dakujeeeeeeeem

capy
3. nov 2009

nemas zaco. idem na to

capy
3. nov 2009

poslane 🙂 🙂 🙂

katinka69
4. nov 2009

ahojte, ste vsetky z petrzky? Kam chodite kocikovat, resp. s detickami von? Mam po dlhsej dobe babo 🙂 takze na kocikovanie som sama a nikoho tu v petrzke nepoznam. Celkom rada by som sa niekam pridala, aj ked maly ma este len 6 tyzdnov.

astora
4. nov 2009

capy dakujem ti este mi povedz mas nejaky program cez ktory tam davas foto ?

katinka vitaj medzi petrzalcankami 🙂

katinka69
5. nov 2009

astora, dik, som rada medzi petrzalcankami 🙂

capy
5. nov 2009

astora nems zaco. ja to robim bud priamo na tej stranke alebo vo Photoshope.

katinka vitaj 🙂 🙂 🙂

astora
7. nov 2009

caute baby capy dakujem skusim to ked bude cas uz sa na to tesim

capy
10. nov 2009

astora ako chlapci? my ideme zajtra na kontrolne sono, tak som zvedava ako dopadneme 😒

majkas
10. nov 2009

ahojte,

este zijeeeem 😀 😀 😀
sa nam pokazilo vecerne zaspaanie takz ena comp nejako vela casu nemam, cez de ked Tami spi tak sa snazim nieco spravit a ecre ked uz bol predtym veget tak teraz nie je 🙂
ale hadam to vydrzime a zase sa to zlepsi 🙂

inak malinka sa krasne rozkecala a zacina sa aj smiat tak naozaj nahlas a je to strasne zlate 🙂

kathinka vitaj, a kde v petrzke byvas? my chodime okolo drazdiaku velkeho, maleho ako kedy

capy
11. nov 2009

ahoj majkas drzim palce nech sa vam to vecerne zaspavanie opat podari napravit ☹ ☹ ☹

ja sa snazim odnaucit tomina od MM ale sa mi to vobec nedari 😅

capy
11. nov 2009

tak sono dopadlo dobre 🙂
pocasie uplne perfektne 😠 😠 😠 ale boli sme trosku pobehat po vode. pridam foto 😉

majkas
11. nov 2009

dik capy

a super ze sono v poriadku, aj ked som nedocitavala a netusim v com bol problem 🙂

my mse kvoli pocku neboli vonku iz druhy den, tu okolo vody este navyse fuci jak sibnute tak nejako nemam chut ani silu ist s kocikom. A Tami sa nepaci prsiplast na kociku lebo na mna nevidi a ked necham to okienko otvorene tak na nu prsi 😒 dufam ze zajtra sa to trosku zlepsi

capy
11. nov 2009

majkas spoluziak ho zbil v skolke ☹ ☹ ☹

aj ja dufam ze zajtra bude krajsie 😒

jamerlenka
12. nov 2009

ahojte,
tak my sa opat hlasime 🙂 i ked ja nadmieru vycerpana..posledny mesiac mame jak na husenkovej drahe...uplne naopak cely...

majkas my sme na tom podobne s tymi prechadzkami a este k tomu mala ma zapalene dasienka uz vyse tyzdna, dostala sopliky a kasle, takze sa trapime nie len pocasim...

capy no citala som si co sa vam vsetko stalo, tak klopklopklop nech uz vas vsetko obchadza...

astora a vy ako? ste v zdravi vsetci?

a tiez zdravim "nove" petrzalcanky 🙂

capy
12. nov 2009

jamerlenka dufam ze sa vam da rezim do poriadku a nech ste cim skor zdravy ☹

a dakujem, aj ja verim ze uz nas bude vsetko obchadzat 😒

jamerlenka
12. nov 2009

capy dakujeme, dufam aj ja, lebo Sofie je niekedy diva jak sto certov a to ma ani nie polroka, som zvedava co bude ked bude starsia ked uz teraz ma svoju hlavu :/

a ty s Tominom co cele dni robievate ked je takto skaredo vonku? chodievate aj niekam do tych materskych centier alebo?

capy
12. nov 2009

jaj to poznam, my sme na tom boli podobne 😀 😀 😀

chodievame von, dame prsiplast a gumaciky a ideme 😀 😀 😀 pozri fotky ak chces 😉

jamerlenka
12. nov 2009

maly je uzasny v tom prsiplati 😀

capy
12. nov 2009

dakujem 🙂 🙂 🙂

capy
15. nov 2009

ahojte tak my sme dnes prvy krat bez deti. tomina som rano odviezla svokre, upratali sme cely byt, boli na kave na hrade, na pizzu a teraz nam odisli susedia. no super den. len kazdu chvilku pozeram na telefon ci nevolala svokra, ale zatial nie, tak sned tomino krasne hajka 😅

capy
15. nov 2009

ahojte tak tomino u babinky pekne posluchal. v noci sa zobudil len raz o tretej tak mu spravila kakavko a dedko sa s nim zatial rozpraval, vypil, otocil sa a spinkal az do rana do osmej. tak to pekne zvladol. cez den bol vraj podareny, kazdy s nim musel citat jeho oblubene knizky 😀, boli aj vonku na prechadzke a v draciku, ze nech si vyberie neake auticko, ked tak poslucha a on si vybral dalsiu knizku 🙂 🙂 🙂

vecer sme sa pekne hrajkali, raz si pytal mliecko, ale som mu vysvetlila, ze mliecko piju len babatka tak si potom dal dzusik, napapali sme sa a od deviatej hajka. tak som zvedava aka bude noc 😒 ale uz sme dva dni bez MM tak to vyzera, ze je to na dobrej ceste

zajtra pojdeme pozriet k nasim vikina tak sa tesim 🙂 🙂 🙂

capy
18. nov 2009

ahojte, tusim si tu pisem sama zo sebou 😅 😅 😅

astora zijete?

tak my sme uz 4 dni bez MM tak sa tesim 🙂 rano ideme k zubarke na preventivku tak som zvedava ako to chalani zvladnu 😉

capy
18. nov 2009

tak u zubarky vsetko ok. vikino ma dva male kaziky, tak mu ich v januari spravi a tominovi sa este ta dvojka trolinku hybe, tak mame este davat pozor

astora
22. nov 2009

ahojte dlho som sa neozvala sme zdravi vše ok ale sa mi nič nechce hladm daku robotu ale neviem čo s detmi tak netušim ako to poriešim asi si budem musieť najst dake nočne aby som cez den mohla byt s deckami ale ako to zvladnem to netusim.
capy stretla som deti zo školky tvojho maleho som ale nejak nevidela a vraj maju malo deti ze je vela chorych ja som rada ze su doma ked su tie chripky lebo nikde sa to asi neroznesie rychlejsie ako v nase skolke.

capy
22. nov 2009

ahoj vikino chodil do skolky len ut,st,st. od piatka do pondelka bol u dedka na predlzenych vikendoch 😀 😀 😀

drzim palce pri hladani zamestnania 😉

astora
22. nov 2009

myslim ze tie deti sme stretli v piatok ale nie som si ista muž chodi do prace dakedy aj v sobotu a ja ked sedim doma ja mam tak popletene dni že dakedy aj v sobotu uz budim malu do školy 😉

capy
22. nov 2009

to poznam ani ja niekedy neviem aky je den 😅 😅 😅