Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

majkas
21. jan 2010

ahoj zjkm a vitaj,

normalne sa tesim ze sa to tu konecne rozrasta 🙂

Tamarka sa narodila 28.6, a lezala som na 9tke izbe 🙂 ja tiez kocikujem popri kanali pri Drazdiaku, pripadne na ceste ka malemu drazdiaku, ako vyjde. a kde presne byvas?

zjkm
21. jan 2010

ja som bola na poslednej, cislo si uz napamatam. Byvam pri Tescu. Je sice zle pocasie, ale snazim sa skoro vzdy ist von. Budem rad ked sa stretneme. Mas len toto jedno dietatko?

majkas
21. jan 2010

hej, zatial mame len Tamarku
a ja byvam rovno pri jazere na topolcianskej

my chodievame na prechadzky bud doobeda okolo 10 alebo poobede okolo 2, podla toho kedy sa rano zobudi a ako vyjde papanie 🙂

zjkm
21. jan 2010

ja uz mam takeho 6 rocneho, to je uz velky nezbednik a Marek je tak stary ako tvoja Tamarka. Ked som si pozrela fotky, tak si mi znama z tej porodnice. Ty by si ma urcite spoznala tiez, skusim ti poslat nasu fotku. Chodime von aj my skor o tej 14.00 hod lebo ja doobeda kopnem do vrtule a navarim, upracem, nachovam maleho tymi dobrotkami co mu teraz "mutkame" a potom mozeme ist von a pomaly pre maleho do skolky.

majkas
21. jan 2010

oki tak si pridaj nejaku do albumceka a niekedy mozme ist kocikovat spolu na tej "poobednej smene" 😀

jamerlenka
21. jan 2010

ahojte 🙂
majkas, ty si pamatas aj cislo izby kde si rodila? 🙂) ty mas jaku super pamat 🙂 a pockaj mala ta z jedneho dna na druhy prekvapi, len budes pozerat ake pokroky 🙂

capy len aby to tak bolo, lebo teraz sa uz pusta a vzdy cakam kedy ako padne

aj sa vam pochvalime, dnes sme boli "cvicit" s velkacmi (tusim vsetci mali okolo roka) a Sofie bola jedina baba a bolo super, normalne sa tam citila jak ryba vo vode 🙂 som sa tesila, ze sa jej to pacilo i ked obcas tak sedela a pozerala co sa deje ale je ucenliva tak som normalne rada ze som sa s nou na nieco take prihlasila, len nech je medzi detmi 🙂

majkas
21. jan 2010

jamerleni hej pamatam lebo 9tka a 10tka boli asi jedine izby kde nas natlacili po tri na izbu 🙂

a super ze sa malej pacilo, aspon budete mat zmenu v tom strereotype na materskej 🙂 aj ked teraz ked uz mala lozi tak mas kazdy den asi iny 🙂

capy
21. jan 2010

malej sofinke vsetko naj k 8-memu vymesaciu 🙂 🙂 🙂

zjkm
22. jan 2010

jamerlenka,
kde si bola cvicit s malou? Ja som sa vcera prihlasila do toho Budatka na Strecnianskej, no povedala mi ta baba, ze az od marca, lebo maju teraz plne kurzy. Aj ja sa uz na to tesim.

lila13
22. jan 2010

ahojte 😉 dakujem za mile privitanie

byvam na Viglasskej, obcas chodime k Drazdiaku kocikovat ale v takejto kose to len vybehneme za dom, dnes to bol des, taka kosa vonku, ze sme tam pobudli len 30 min ☹

jamerlenka kam to chodite cvicit? rozmyslam aj ja nad tym ale sa neviem stale rozhupat, v lete sme chodili na plavanie ale potom maly ochorel a tak sme to museli nechat ☹ a tak sa mu tam velmi pacilo...

jamerlenka
22. jan 2010

capy dakujeme 🙂)

majkas keby len popritom lozeni, ale ona aj stoji a chodi popri nabytku kde su vsade ostre hrany, capka po zrkadlach, sklach, otvara mi supliky a skrine v kuchyni...no to ti poviem, zabava najvacia 😀 ale je to nazoaj parada pozorovat tie pokroky tych nasich malych 🙂

chodime cvicit do studia miracle na znievsku (tam je cast detskekurzy), my sme teraz medzi vacsimi detickami a tam je zatial este volne (iked dve cvicenia uz boli), male deticky uz su preplnene

lila a vy ste kam chodili plavat? my sa tiez chystame, ale neviem sa rozhupat nejak, stale premyslam ze kam by sme sli, lebo tisic ludi, tisic chuti :-/

majkas
22. jan 2010

ahojki,

aj my gratulujeme Sofinke k vymesaciu 🙂

mne sa tiez to plavanie pozdavala ale cez zimu nechcem chodit a v lete sa uvidi. tu v BA je to este stale nehorazne drahe, mozno ked bude mala trosku vacsia, lebo u takych malych deticiek sa to zabudne ak sa nepokracuje pravidelne

my mse dneska boli na prechadzke Carrefour a spat a riadne som zmrzla. a este ani vsetky chodniky neboli odhrnute, no fakt som mala niekedy pocit ze uz sa s tym kociarom nevyhrabem. to je ina posilnovna 🙂
ale mala bola dobra a nemrncala ze chce ist na ruky tak som jej v tom detskom obchodiku potom kupila za odmenu 4 cumliky 😀

capy
22. jan 2010

ahojte

veru riadna kosa je dnes. tomino bol uplne vymrznuty ked sme prisli z vonku. a to sme sli len ku kanalu nakrmit kacicky 😅

majkas
25. jan 2010

halo, halo, nejako to tu utichlo

u nas vcera vecer uspavaci hysak, strasne jaky rev, neviem co si susedia museli mysliet, ale stichlo to az o 23.00 ☹ uz niekedy neviem co s nou
niekedy zaspinka krasne, a niekedy reve a reve a reve.... a nepomaha nic ani na ruky, ani kocik, obcas ani prsko...

baby co mate uz starsie detuchy jak je Tami, pls povedzet ze to je len nejaka vyvojova faza a ze to prejde 😅

nannky
25. jan 2010

ahoj majkas, tak som ta zase raz objavila 🙂. neboj, vsetko prejde, take sme mali ale v 2-3 meciaci a trvalo to asi 4 dni.

nannky
25. jan 2010

ked sa trochu otepli, rada by som ta aj videla s Tamarkou, tak by sme sa mohli dohodnut. lebo tu okolo incheby nikoho nepoznam :(

majkas
25. jan 2010

jasne nannki, mozme si dat rande

a okolo incheby mam kamosku co sme spolu v julovcatach 😉 tiez sa chystame na navstevu ale teraz pri tom pocku sa neda

capy
25. jan 2010

ja som vas teraz akosi nestihala. mali sme doma veselo ☹ ☹ ☹

dnes bol vikino prvy krat po tyzdni v skolke a uz je soplavy. tak si ho necham doma 😒

cicimon
26. jan 2010

caute baby,

ja este len cakam, ale trosku vas citam 🙂 ja som tiez z petrzky, pri Alfe.

viete mi niektora poradit nejakeho dobreho pediatra, najlepsie z Fedinovej? s detskymi lekarmi tu nemam ziadne skusenosti,

vdaka

capy
26. jan 2010

cicimon vitaj

my chodime do zrkadloveho haja. tak ti neporadim 😉

majkas
26. jan 2010

cicimon vitaj,
na fedinke je vraj dobra Mudr. Spanikova, chodi k nej kamoska a myslim ze aj spolupracuje s casakom Mama a ja.
Vraj berie aj novych pacientov (aj mimo rajon) tak skus sa s nou spojit este pred porodom 😉

capy, to potesi 😒 tak hes hes vsetky sople a neduhy 😉

cicimon
26. jan 2010

vdaka 🙂

chcela by som najst nejakeho lekara co najblizsie k domu, aby netrebalo chodit daleko, skusim sa popytat ako ta dr. Spanikova

ako pozeram, tu nechodi momentalne ziadna tehotna? a stretavate sa a kocikujete?

meggieya
26. jan 2010

ahojte, rada by som sa pridala aj ja. Ja byvam tiez kusok od Drazdiaku a vela krat vidim vela mamiciek na prechadzke... rada by som sa aj ja k nejakej z Vas pridala, Ja mam maleho synacka trojtyzdnoveho ale chodime poctivo von kazdy den. 😀

capy
26. jan 2010

meggie vitaj medzi nami.

sa nam to tu krasne rozrasta.

my chodime von doobeda vacsinou s eliou,lenkkou a tatianou, to mame rovnako stare deticky. ale ked sa otepli tak chodime aj k drazdiaku na to ihrisko po obede.

majkas
26. jan 2010

ahoj meggie a vitaj,
ja chodim vacsinou doobeda okolo 10 na cca hodku a pol tak sa mozme niekedy stretnut

cicimon no zatial sme sa nazivo nestretli ale co nie je moze byt 😉

ako pise capy ked sa uz otepli tak sa da aj vonku posediet a pokecat, teraz v takejto zime jedine niekde v restike takze mozme predbezne naplanovat stretko na jar, co vy na to?

napr strelim termin 10.4? to by uz malo byt celkom teplo

jamerlenka
26. jan 2010

ahojte maminy 🙂
my tento tyzden nejak nestihame, kazdy den niekde lietame tak vas idem aspon pozdravit...i ked vidim ze konik ma nulovu rychlost

majkas a zubky uz mate? mne Sofie toto robila ked jej sli zubky, plakala a plakala, az som tiez cakala ze susedia zacnu vyzvanat pri dverach ale preslo to asi po troch, styroch dnoch...a vies co, na susedov sa uplne vykasli 🙂 nech si zvykaju 🙂

cicimon, ja chodim na fedinku k dr. saskovej, je to aj moja decka lekarka, resp. celej nasej rodiny, a potom este aj dr.slezakova, oni su na jednej chodbe a su uplne v pohode

baby a vy ste skoro vsetky kusok od drazdiaka, to len ja som na druhom konci od vas :/ ale tak snad ked bude leto tak ma vezmete medzi seba 😀

capy to ta muselo potesit teda 😒

zjkm
27. jan 2010

ahojte,

neozvala som sa, lebo som mala Tomika choreho, ale uz je v skolke, tak dufam, ze sa nam to nevrati.
Marek uz ma jeden zubok, a celkom sa teraz zkludnil, tak kyml nepojde dalsi, snad pospime nejaku tu hodinku 🙂

cicimon, ta doktorka Spanikova, je vraj velmi dobra, chodia ku nej moje kolegyne, ktore byvaju aj mimi Petrzalky. Ja osobnu skusennost mam len z netu, pretoze ked jej napisem nejaku otazku, tak ona vzdy odpise a poradi.

cicimon
28. jan 2010

caute,
vdaka za tipy na lekarku, pojdem ich niekedy okuknut a uvidim 🙂 podla obvodu mi vychadza dr. Holbova, poznate ju niekto?

jamerlenka - ty byvas kde na druhom konci Drazdiaku?

jamerlenka
28. jan 2010

ahojte,

zjkm a kde pises otazocky tej doktorke, na nejakom fore?

cicimon, ja praveze byvam na druhej strane petrzkalky, kusok od astory a capy, pri cervenej poste 🙂

cicimon
28. jan 2010

aha, ja som pri alfe