Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

majkas
15. apr 2010

tak v euroveii uz bol aj zverinec? 😅 😀 my sme sa chystali minuly vikend ked bola ta kvetinova sou ale nejako nevyslo
a nevies ako je to tam s prebalovacimi kutikmi alebo nejakou miestnostouna kojenie? lebo na stranke nic nemaju napisane
a parkovanie bolo v pohode?

katrin ahoj, co tam zubky, hlavne ze ste zdrave 😉 mojmu synovcovi vyliezli prve dolne asi 2 tyzdne pred prvymi narodeninami 🙂
a s tym vstavanim sme na tom rovnako, tiez si nevie sadnut spat, ale od dneska uz poctivo trenujeme, a vyzera ze uz zacina chapat co po nej chcem 🙂

mirullka
15. apr 2010

Ahojte, hlasim sa tu ako nova mamina 🙂 byvam v Petrzalke, rada by som tiez kocikovala v tandeme. Genialna, ak este mas zaujem, mozeme to skusit. Nebyvam priamo blizko tych ulic, ale nie som daleko - Humenske namestie. Pripadne aj ine mamicky, ak ste blizko, rada sa pridam na spolocne kocikovanie 😉 Zelam krasny dnik!

capy
15. apr 2010

mirullka vitaj 😵 😵 😵

majkas s prebalovanim neporadim,lebo este ani ja sa tam nevyznam. a s tomasom som tiez letela cez celu euroveu lebo bolo uplne na opacnom konci. aspon podla navigacnych sipiek 😅 😅 😅
A parkovanie v pohode, prva hodina zadarmo a potom kazda hodina 1,5 €, ale ak nakupis za 20 € tak mas zadarmo tri hodiny.

katrin79
15. apr 2010

ja som bola v eurovei tiez, prebal.miestnost som tam videla, ale to len nahodou ked som ja sla na wc, ale je to tam take chaoticke a vytahy po bokoch za velkymi dverami, taktiez aj wc, ked ide mamina sama s kocikom, tak je to dost problem, otvorit si tazke dvere, treba prejst chodbou a na konci su potom wc aj prebal.miestnost.....parkovanie akoze jedno velke bludisko a samozrejme isla som autom vychadzam z garaze, dam listok do automatu ze sa otvori rampa a nic....vedla dalsie auto, detto, sa im to pokazilo, takze pekne cuvat a ist inym vychodom....no mna to neohurilo....mne sa najviac stale paci avion, super parkovanie, super orientacia, dobre obchody....moja oblubena zara nie je v eurovei
inak k tomu parkovaniu, my sme dostali tu kartu na parkovanie do 3 hod. zdarma skoro v kazdom obchode, v bille som kupila za 7 eur a dali mi ju, taktiez v kaviarni sme dostali, dokonca mi dala dve, ze aj nabuduce 🙂 takze v podstate sa parkovanie vobec neplati

capy
15. apr 2010

ja som nakupila v DM-ke akoro za desat eur a povedala mi ze az nad dvadsat, a ze to ma aj billa a ine obchody 😒

katrin79
15. apr 2010

capy-to je divne, lebo ja som kupovala v bille maly nakup fakt menej ako 10 eur a ani sme si nepytali, dala nam automaticky...no to je asi o ochote....a v kaviarni sme mali ucet do 5 eur a dostali sme dva

capy
17. apr 2010

katrin tak to naozaj zavisi od tej predavacky. lebo mne tvrdila ze to nezavisi od nej ze to ma tak nariadene 😒

petronesa
19. apr 2010

ahojte som tiez tu nova mamina a chcela by som sa spytat ci sa najde niekto na kocikovanie bo samej je to straaaasna nuda 😀 byvam blizko technopolu 😉

jamerlenka
22. apr 2010

ahojte,
tak aj my sa hlasime po dlhej dobe 🙂 nejak sme nestihali posledny mesiac, Sofia je uz nadmieru akcna tak dava poriadne zabrat a momentalne riesime kocik, uz mam z toho hladania hlavu v smutku, lebo nemame ani rok a uz teraz ma 80cm tak som zvedava ci nieco najdem pre tu dlhanu nasu :/

majkas este chodievate do budatka na cvicenia?

katrin, ja byvam pri dostizke, cize nie az tak daleko od vas, tak ak by ste sli niekedy nasim smerom sa tulat, tak sa kludne ozvi den dopredu a mozeme sa prejst 🙂

capy
23. apr 2010

petronesa vitaj. my sa uz nekocikujeme, ale snad sa das s niekym dokopy 😉

jamerlenka drzim palce pri vybere kocika 😉

majkas
24. apr 2010

ahojte,

vitam novu maminku 🙂

jamerlani hej este chodime, uz v podstate novy kurz aj ked cvicenia ostali tie iste 🙂

a dnes sme boli v eurovei a uprimne nic specialne, nejako ma to nenadchlo. je tam sice par obchodov co inde nie su ale inac take ako aj inde. a ten prebalovaci kutik, no fakt hroza miniaturny, ani sme ho neskusali len sme boli omrknut no a s kocikom je to tam asi len tak tak. a jak pisala katrin, tak pre samotnu maminku s kocikom su tie dvere dost tazke na otvaranie
no skonstatovali sme s mm ze asi necielili na maminky s detmi a celkovo rodiny. jedine co ma tam laka je ta promenada, to by sa dalo ze mm kocikuje a ja nakupujem 🙂 tak snad sa niekedy podari 😉

pekny vecer vsetkym 🙂

katrin79
27. apr 2010

ahoj majkas, my sme tiez boli cez vikend a vyskusali sme aj ten mini prebal.pultik, no to fakt kto vymyslel, zlatu medailu mu 😎 neda sa tam ani pohnut, ledva som sa tam natrepala s kociarom a nemohla som sa ani otocit, nehovoriac o tom pulte, kde babo lezi, musi lezat sikmo, lebo inak sa nezmesti....zlaty avion

antenka1
28. apr 2010

Ahojte petrzalcanky. Som tu pomerne nova a chcela by som sa opytat na nejaku aktivitu pre babatko (9m) v Petrzalke. Pozerala som nejake materske centra, ale som z toho vsetkeho nejak zmatena. Chcela som chodit napr. cvicit s malym do Budatka, ale zarazilo ma, ze sa da prihlasit len na cely kurz a ked ostane babo chore tak smola... ale ved choroba sa predsa neda naplanovat... Teraz sme mali 2x sopliky a kasel, tak by som vyhodila 30 eur nadarmo. poradte prosim ako a kam sa ist vyblaznit, odreagovat, zahrat. Dakujem

majkas
28. apr 2010

ahoj antenka, no my chodime do Budatka cvicit a moje obavy boli presne tie iste, resp ked sme zacinali tak sme mali problem aj so spinkacim rezimom lebo akurat to vychadzalo cez cas cvicenia a zvladli sme to v pohode.
pokial maly nebyva casto chorlavy, tak by som do toho urcite sla.
a inac v budatku je aj herna kde chodis "na jedorazovy vstup" ked sa chces len tak pohrat a byt s inymi mamickami a detickami ale tam sme este neboli 🙂

ena
29. apr 2010

aj na gessayovej v centre volneho casu je herna a a da sa tam ist aj s malymi detmi do 1 roka. pozri si na ich stranke, len zas, ked je teplo asi su mamicky s detmi skor vonku, a je mozne, ze by si tam bola sama,. Tak je asi lepsie dohodnut sa s dalsimi mamickami, ze tam pojdete spolu..

a cvicenie pre take male deti, my sme so starsim okolo 9-11 mesiacov chodili na Babyfit cvicenia, vtedy sme to mavali na Sevcenkovej, ( cca 3 roky dozadu) je tam nejake baletne studio, tak tusim to boli v ich priestoroch, neviem, ci to este funguje. skus poguglit ;)

a este ked bol nas Filip este uplne mrnavy, tak fungovala herna aj na Hrobakovej v poradensko psychologickom centre, ale potom sa to tam stoplo. Bolo to tam uplne super, jedna velka miestost, bazen s gulickami, hracky, take tie penove valce, kvadre, trojuholniky po com mohli lozit.. a este to bolo aj zadara, len sme sa vtedy raz za cas poskladali na caje a mineralky. A byvalo to raz do tyzdna na 2 hodky.. A este holka co to mala na starosti si obcas pripravila nejaku prednasku, baby masaze, spravanie deti a pod.. A vtedy tam chodievali skro vsetko baby s detmi do 1 roka..

majkas
29. apr 2010

ahojte,

pridavala som vcera nove foto tak kuki ak chcete https://www.modrykonik.sk/fotoblog/majkas/album...

jamerlenka
29. apr 2010

ahojte,
majkas Tamarka je krasna 🙂 krasne kukadla ma 🙂

my sme chodili do miracla na jeden kurz potom sme boli nejak chory stale tak sme to stopli a teraz som zistila ze aj u nas na haanovej je tiez studio kde su taketo kurzy, tak uvidim ci to nepojdem omrknut, i ked teraz ked je teplo sme radsej vonku

antenka1
29. apr 2010

majkas a ena dakujem vam velmi pekne za rady. skusim teda to budatko. Podla popisu to na tej hrobakovej muselo byt naozaj fajn, skoda, ze sa to stoplo. Dufam, sa nam podari nieco najst. Ak by vam este nieco napadlo dajte vediet. vdaka.

martapn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majkas
30. apr 2010

ahojte,
jamerleni dakujeme za pochvalu 🙂

antenka tak drzim palce nech sa vam v herni paci, potom daj vediet

a boli sme s Tami aj vcera na detskom ihrisku a je uplne nedsena z hojdajuceho konika a z hojdaciek, asi by tam vedela presediet aj hodinu keby ju niekto hojdal 🙂 uz si viem zivo predstavit ked pojde do piesku 😀 ale to asi az ked bude trosku starsia lebo asi by to zatial skoncilo v puse a co keby vyjedla cele pieskovisko, kde by sa potom ostatne deticky hrali? 😀
pekny dni vsetkym!

capy
30. apr 2010

na hrobakovej este funguje herna pre deticky s maminkami ak by bol zaujem 😉

ena
1. máj 2010

capy, to vazne? to vedla nas? mas viacej info?

antenka1
1. máj 2010

capy - ano ano, aj mna by to zaujimalo. sup sem info...
majkas - aj moj maly sa hrnie do piesku, ale to by konkuroval tvojej Tami - vyjedli by pieskovisko spolu 😉

claudinka
5. máj 2010

Kam s detmi v Bratislave - http://sdetmi.wordpress.com/

antenka1
6. máj 2010

capy kde siiiii? cakame info info info 🙂

daesy
8. máj 2010

Zdravim, som tu pomerne nova, do bratislavy som sa prestahovala cca pred rokom a stale tu nikoho nepoznam, a uz mi to zacina ist na mozog chodit stale sama von s malou.Nenajdu sa nejake maminy s drobcami, nech tu nie som ako prst a moja slecna ma nejakych kamaratov ? Byvam blizko dostihovej drahy... dakujem Denisa

capy
9. máj 2010

ahojte prepacte ale teraz som toho mala akosi vela.

tak som sa tam bola pozriet a uz to na dverach nemaju napisane. uz tam maju len letne tabory. ked pojdem okolo a bude otvorene tak sa pojdem spytat dnu.

daisy aj my byvame pri dostizke. chodime aj na dostizku na to ihrisko a tak

ena
9. máj 2010

capy: takze to mali teraz aktualne tu hernu? Mna ani nenapadlo sa tam ist pozriet, chodime po chodniku z opacnej strany ako je vchod, ta druha strana nie je velmi lakava na prechadzky 😖

capy
9. máj 2010

ena: hej teraz to bolo aktualne. som to tam citala asi pred mesiacom

antenka1
11. máj 2010

capy: ak nieco yistis daj vediet. ja som teraz sice mimo BA ale urcite by som sa tam rada isla pozriet.
daesy: aj ja chodim tiez stale sama, som sice petrzalcanka ale kupili sme byt v inej casti takze tam nikoho nepoznam. byvam ale az pri antolskej...