Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

januska26
1. nov 2010

@wiwi22
@minix NO odkial ste baby?Ja byvam blizko Sustekovej, tam je jedna Detska kaviaren, perfektne to tam vyzera, este som vnutri nebola, ale maly ked zacne cochvilka chodit, tak tam urcite pojdem, su tam pekne hracky🙂

ypsinkova
1. nov 2010

ahojte,konečne som tu našla v témach aj bratislavu 😝 dúfam,že sem ešte nie aj prispieva,ja bývam na Belínskeho 🙂

wiwi22
2. nov 2010

@januska26 ja byvam oproti antolskej

monicka7299
2. nov 2010

@ypsinkova ahoj..... a Ty už kočíkuješ, či? lebo máš v statuse že sa snažíte..... ja som túto tému našla a pridala som si ju , lebo sem ešte len patriť budem - dúfam, že v blízkej budúcnosti 🙂

januska26
2. nov 2010

@monicka7299
@wiwi22
@ypsinkova No ja sa moc v Petrzalke este nevyznam, ja byvam pri eknomickej univerzite, ale nie je problem niekam dobehnut🙂a vy teda vsetky babo cakate alebo uz mate?Ten moj ma uz 9mesiacov, ale kocar miluje🙂)

wiwi22
2. nov 2010

@januska26 ja este len cakam.... 😀

monicka7299
2. nov 2010

@januska26 ...no, ja by som ešte len chcela čakať..... mám za sebou 2x IVF avšak obe neúspešne..... ale raz sa isto medzi Vás pridám 😉 ... dúfam, že budúci rok..... ale tie Vaše deťúrence už budú behať 😅

monicka7299
2. nov 2010

@januska26 a kde je taká kaviareň? pôjdem sa pozrieť.....

januska26
2. nov 2010

@wiwi22 Aha, ale tak ako som pozerala, uz to bude coskoro, drzim palce a ked bude po, tak sa ozvi🙂)a kde budes rodit?Antolska?
@monicka7299 No tak kaviaren je na Sustekovej, vola sa Hopsasa a je to za Poliklinkou v novostavbe...najdes to🙂aj ja som to nasla🙂Drzim palce na IVF, no veru, moj maly to uz bude velky chalan, ale tak mozno bude cakat druhe🙂hehe...ale nie, neplanujeme...🙂A ty tipujem ze budes mat nielen jedno...🙂)po IVF...🙂

monicka7299
2. nov 2010

@januska26 jedno? to sa uvidí 😅 ... 1x som mala 2 vajíčka a 2x len jedno ... ale po IVF sú často dvojky 🙂 ... nevadí... koľko bude - toľko bude.... ale nech nejaký uzlíček je už u nás 😉 2 by nevadili.... aspoň sa budú spolu hrať....

januska26
2. nov 2010

@monicka7299 Ved jasne, radsej aj dve - tri naraz ako ziadne...babo je krasna vec v zivote, uplne iny pohlad na svet🙂a urcite sa vam to podari, len s tym umelym oplod. to je malokedy hned...Tiez kamoska dlllho skusala, uz to chcela vzdat a nakoniec to prislo🙂dvojicky🙂

ypsinkova
2. nov 2010

@monicka7299 a @januska26 nie,my ešte nemáme bábo,ale snažíme sa,vlastne začíname tento mesiac 😉
vy už všetky máte deti ? 😕

@januska26 ty si sa sem ešte len teraz prisťahovala ? a kde si bývala predtým ? 🙂

monicka7299
2. nov 2010

@ypsinkova veď ani my ešte nič.... tiež sa snažíme..... tento mesiac sa ideme snažiť podľa Jonášovho výpočtu... ale keďže 5 rokov nič... tak uvidím. Len mi moja lekárka zistila, že ovuláciu mám až 16-17DC... takže tak....

ypsinkova
2. nov 2010

@monicka7299 tak to som rada,že tu nebudem jediná odveci 😉 my sme sa dohodli,že zozačiatku to necháme tak,ako má byť,že nebudeme rátať plodné dni,ani nič podobné a keď sa nebude dariť ,tak uvidíme,čo ďalej

monicka7299
2. nov 2010

@ypsinkova ahá, tak super.... tak my sme teda ešte iný leel 😅 ...tak nech sa darí 😉

januska26
2. nov 2010

@monicka7299 5rokov sa snazite?ja som si minule tu na nejakom fore citala, ze jedny sa snazili 8rokov a prislo to🙂)co je to ten Jonasov vypocet?

@ypsinkova No ja som povodne z Pezinka. v Petrzalke sme zatial 2tyzdne, ale celkom sa mi to tu pozdava🙂No my sme to mali tak, ze som vysadila antinu a ze snad do roka sa podari a podarilo sa prvy mesiac, takze to bolo take dost skore, sme boli sami prekvapeni...🙂A vy sa kolko snazite?

monicka7299
2. nov 2010

@januska26 to je výpočet, kedy sa treba snažiť... a kedy je najvhodnejší deň oplodnenia a ovulka....

ale to nie je Váš prípad 😀 ...

my bývame v Petržalke 5 rokov a vyhovuje mi to.... veľa zelene a tak... všetko blízko..... aj keď som z dediny tak nemám problém... aj keď ten dvor každopádne chýba aspoň cez víkend... ale to riešime návštevou u rodičov .... vyriešila by to aj nejaká chatička ... ale to až keď budem veľká a bohatá 😉

wiwi22
2. nov 2010

@januska26 jasne dam urcite vediet.. uz som nervozna a chcela by som to mat vsetko za sebou... hej budem rodit na antolskej u korbela.. hovori ti to meno nieco? citala som, ze aj ty si rodina na antolskej.....

ypsinkova
2. nov 2010

@januska26 ale pozerala som tvoj album a vidím,že už máš syna vyššieho ako si ty sama 😀 ... ale vyzeráš ako jeho staršia sestra a nie mama 😉 no fajn,budeme si držať palce navzájom,ďakujem 😉
@januska26 a tak zasa Bratislava a Pezinok nie sú ďaleko od seba 🙂 len dva týždne ? a už si si zvykla,či ešte sa len aklimatizuješ ? 🙂 tak vám sa zadarilo hneď,to je super ... ja som ešte len teraz v oktobri vysadil antiku a teraz vlastne tento týždeň len začíname,takže som zvedavá ... ale tak môj manžel povedal,že sa to podarí na prvyýkrát,ale to vraví asi každý 😀

ja bývam v Bratislave od narodenia , takže ja som unikát v BA,lebo väčšinou sú tam samí prisťahovalci a bratislavčana tam už ani poriadne nenájdete 😀

monicka7299
2. nov 2010

@ypsinkova ja mám partnera bratslavčana od narodenia - a to som si myslela, že blaváka ani za svet ...a nevymenila by som za nič na svete 😀 ...já som skôr takého chcela pracovitého xchlapca z dzedziny a vôbec to tak nie je ..... 😅

januska26
2. nov 2010

@wiwi22 Jasneeeee, super, Korbel je perfektny, strasne ho mam rada....on bol maximalne zlaty ku mne, srandista. Ja som mala doktora zaplateneho, vola sa Havalda, genialny clovek🙂Ale ked bola na dovce, tak ma vysetroval Korbel. a este na vizite obdivoval mojho maleho, ze mi ho nemaju sancu vymenit, ze cela ja🙂Ale su tam zo dvaja doktorkovia, ktorich som az tak nemusela. Ale Korbel je super, pocula som, ze on ma nejaky smutny pribeh ohladom svojich/svojho dietata...

@ypsinkova Urcite sa podari, my sme si hovorili, ze po antine to chvilku trva, kym sa telo zregeneruje a tak...ale kukni, hned sa to podarilo a ani sme to necakali, ja som si skor myslela, ze to nebude take jednoduche...a hlavne aj preto, ze ja som furt mala nejake problemy-kvasinky, zapaly moc. mechura a podobne...No hej, je tu straaasne vela pristahovalcov, ale zase ja poznam takmer vsetkych, co su tu od narodenia...🙂Tych unikatov je viacej..hehe
Ale som tu spokojna a mam pocit, jak keby som tu byvala furt, ale tak to preto, ze sak ak ked som z Pezinka, tak som bola v BA pomaly castejsie...priatel,robota a tak...🙂

@monicka7299 Jasneee, chaticka by sa aj nam zisla, ale je fakt, ze aj v Petrzke sa daju najst pekne miesta🙂kam mozem ist kocikovat alebo tak...sak pomaly ajchodit bude, takze ihriska to budu istit🙂

monicka7299
2. nov 2010

@januska26 u nás robia teraz nové .... oplotili to tam ako v jame na Víglašskej... tak je to v pohodke... bola som tam so sestrinou malou keď som ju mala na prázdninách (1 rok - Ester - princeznička moja 🙂

januska26
2. nov 2010

@monicka7299 Aha, no super, len neviem, kde to je🙂Tu v okoli som nekukala zatial, ale tak snad nieco najdem...Jeeej, jeden rocik🙂to je super vek, malicky ma 9mesiacov prec, cochvila rok, ani neviem, ako to ubehlo a pomaly chodit bude🙂

wiwi22
2. nov 2010

@januska26 joj tak to som rada, ze je dobry... mam ho zazmluvneneho tak uvidime.....
takze ty mas fesaka, ktory ma 9 mesiacikov? a je take zihadlo alebo taky pokojnejsi?

januska26
2. nov 2010

@wiwi22 No, uz ma Jarko 9mesiacov, ubehlo to ani neviem ako...🙂No vymysla uz hovadinky, ale povedala by som, ze je skor pokojnejsie babo🙂v podstate ani neviem, ze ho mam🙂Celu noc prespinka/od 19,00 - 7,00/, cez den spi poobede hodinku a pol-dve hodinky. Aj sa sam pohra, len treba davat furt pozor, lebo vymysla a vsade vylieza a vsetko stahuje a vsetko papa🙂A v kocari je maximalne spokojny🙂takze tak🙂

ypsinkova
2. nov 2010

@monicka7299 že pracovitého chlapa z dediny 😀 😀 som rada,že si sa presvedčila,že aj bratislavskí chlapci pracujú ako včeličky 😀 😀
@januska26 veď hej,musíme myslieť pozitívne,takže pdoarí sa 😉 mojej sesterke sa tiež podarilo hneď po vysadení otehotnieť,takže to by bolo fajn ak by sa aj nám takto zadarilo 🙂
vieš čo,čo ja poznám ľudí,tak sú väčšinou z východu,ale samozrejme,že pozná aj pravých bratislavčanov,len vždy keď máme najeký večierok z roboty a zoznámym sa s niekým,tak nie je priamo z BA,ale veď mne to nevadí 😅
tak ty sa tu musíš cítiť ako ryba vo vode,keď si tu bola tak často 😉
@wiwi22 ahoj,pozerám,že máš onedlho termín,ako sa cítiš ? 🙂

wiwi22
2. nov 2010

@januska26 tak krasne spinka.. dufam, ze aj moja bude taka poslusna 😀

wiwi22
2. nov 2010

@ypsinkova hej onedlho 🙂 no celkom fajn len od vcera mi zacali nohy opuchat a vyzeraju ako plutvy 🙂

januska26
2. nov 2010

@ypsinkova NO sak hej, ja sa v podstate ani az tak necitim, ze by som bola prestahovana🙂....len som si musela najst kamosky z okolia,ale uz nejake su, tak fajn🙂)Ja co mam kamosky z Bratislavy, tak nemaju deticky a nejak sa nemame cas stretavat:(ono sa to totiz brutal zmeni...:(
@wiwi22 No ja som vsetkym hovorila,ze je budem mat super dieta, co mi celu noc bude spat...a kukni...aj taky je🙂)hehe.....fakt ti opuchaju nohy?tak to nezavidim, mne nenapuchali, ale zato som posledny tyzden ten tlak mala brutal, ty mas tlak ok?

wiwi22
2. nov 2010

@wiwi22 no to si hovorim aj ja.... tlak mam niekedy 130/87 niekedy okolo 115/80