Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

frida
6. jún 2007

no ked su na teste dve ciarky, tak to asi znamena babo 🙂 🙂 🙂 som este z toho trochu mimo, alebo skor neverim 😕

verulka
6. jún 2007

fridaaaa, jej gratulujem 😵 😵 😵
eros, no ja som dufala a ako vidis marne...a ma nehnevaj- ty babo mas, ja chcem teraz 😀 ale teraz uz fakt ficim prec

eros
6. jún 2007

no a preco???

drnda1
6. jún 2007

To je supéééér 🙂 .
Eros - zasa?
Verulka - ešte by si si trúfla na štvrté?

frida
6. jún 2007

dakujemmmmmmmm
a zabudla podotknut - eros super ti to urobila 🙂 no ten uces a ty babo mas... a nadhernucke - mnam
a jasne, ze sa tesim na babo, ved som sa aj patricne nacakala

verulka
6. jún 2007

drnda kedykolvek a s kym kolvek 😀 (ale nie darca spermii je uz overeny) ja velmi tuzim po babu, len VRAJ musim este pockat 😎
baby inak aj ja som marcova 😎 😀

eros
6. jún 2007

bud rada ze necakal ine cakaju aj ked cakaju 😀
drnda eroska by kcela milion deti len neviem ci by som to stihla do tej 80tky 😀 neviem si predstavit zeby som mala 60a vsetko by sa mi trisalo 😀 😀
frida dakujeeeem.a kolko asi mozes byt?ci netusis?

frida
6. jún 2007

verulka si dobra - klobuk dolu, tak chvilku este pockaj a bude dakedy ...
aj ja som marec 😀

drnda1
6. jún 2007

Frida - ak, tak to bude januárové a to sú naj... ľudia... Aj ja som januárová 😀 . A na mamine narodeniny!!!
A načo musíš počkať? Žeby na baračik 🙂 ?

frida
6. jún 2007

asi 3.tyzden, tento tyzden som mala dostat mrchu, len mi zacalo byt zle od zaludka - ci jem alebo nie, tak skusila test v sobotu - bola slabucka ciarka. Pri adamovi to tak isto bolo a myslela som ze mam vredy - liecila sa pepsi a slanymi tyckami 😀

eros
6. jún 2007

no verul skymkolvek asi nie ked s babou asi tazko 😀 ale viem ako mylsis.moj stary mi uz vynadal ze budem chciet 4,5 a potom ze bude musiet kupit kastiel takze mam smolu,ale hadam za 3,4r ho ukecam bo som po cisaraku a co kamoska rodila po 3r zasa cisarakom povedala ze ju to tlacilo na jazvu ked sa neotvarala takze si pockam uvidime mozno stareho daco osvieti.u mna v rodine je marcova segra hned 1.3 a potom svokor 😀

marfusaklimca
6. jún 2007

frida, gratulujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ľubkám Ťa, aj jedno bábo, aj tu ďalšie na ceste

frida
6. jún 2007

no moj vypocet je 9. februar a doktora este neriesila
drnda to je krasne, ze na mamine narodky, to byva u vas veselo 🙂

marfusaklimca
6. jún 2007

oprava TU ( ďalšie na ceste) TO (ďalšie....)

eros
6. jún 2007

drnda aj ja som januar 😀

frida
6. jún 2007

a co este porabate? ja tu uz mam tmu, manzel aj dieta spia

eros
6. jún 2007

no a co manzel nato????ja som nocna sova vydruzim dlho byt hore 😀

eros
6. jún 2007

ozaj kde je astor a arabeska?

frida
6. jún 2007

no moja odpoved nejak zamrzla, tak manzel teska teska 🙂 🙂 ani predstavit nevie, ze dve deti budu pobehovat a najprv dlho dlho nic
no astor neviem a arabeska hadam este nerodi?

eros
6. jún 2007

no ved ani ja neviem o ziadnej nesli na dovolenku????
no tak 2deti vies ake je to super ked santia a ides po ulici a kazdy kuka-no najma na mna bo si kazdy mylsi ze mam asi 15r

frida
6. jún 2007

a vsak nech si kuknu - aspon maju o com kecnut 🙂

frida
6. jún 2007

eros pocuj, vsak vsetci odisli a ty dokedy nocny vtak???

eros
6. jún 2007

ja asi do 23h ak nie este neskor

frida
6. jún 2007

no ja uz aj so svagrinkou rozlucila, zda sa ze pojdem aj ja, ja nie moc nocny, aj ked vcera som ponocovala od 2-4 h, neviem co mi bolo, proste som nemohla spat

frida
6. jún 2007

ty sa mas, ze mas taku bambulku dobrucku, mne adam budil kazde 2 h, dufam, ze druhe bude lepsie, lebo ma vystre

eros
6. jún 2007

no niekdy nevies ake bude druhe bo moj maly ked sa dostal k didkom hend bol tvrdy po najedeni a mala to bol exot uz v brusku sme sa boxovali 😀

frida
6. jún 2007

dufam, ze nebude boxerista 😉
ja este kojim, ale mala by uz koncit - chcela uz aj tak, len synovi sa tu nebude pacit, je zvyknuty pred spanim, aj som bola na 4 dni mimo aj tak nepomohlo, nesmie ma vidiet, vtedy je v pohode

eros
6. jún 2007

ja som si ich natrela popolom 😀 teda sadzami a povedala som mu ze sa to neda umyt a saddze som si zobrala s chalupy do flasky domov,ale potom som poveddala ze nebudem si to natierat a furt chodil za mnou ukaz ci to tam mas a som mu povedala neukazem bo to tam je stale a tak sa mi odnaucil a konecne zacal jest bo on bol cito kojeni ziadne prikrmi nic ani banan proste nic ani flaska

frida
6. jún 2007

to fakt??? a kolko mal mesiacov maly???
si neviem predstavit nejake sadze, hehehehe
uz som citala vselico - ze sodu bikarbonu, prelepit ale sadze, no vedies 😀

eros
6. jún 2007

no az v 3rokoch sme sa oducili bo skolke mi povedali ze ho to mam oducit neviem preco zeby im tam nejedol???takze sme sa tak oducili