Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

frida
7. jún 2007

no dieta place, zatial pa

eros
7. jún 2007

no eji som ta predbehla aj ja sa pytam co je snou a nik nehovori.tak asi su tam.

eros
7. jún 2007

no skor muz palce

eji
7. jún 2007

malalady...dieta ti patri....a kedze nie si vydata a nemas prijatie otcovstva, tak nema ti ho kto zobrat...aspon myslim, ze to nemas

astora
7. jún 2007

ahojte baby

eros
7. jún 2007

eji je pravnik.co sa steba nevykluje
kde je zasa atora,drnda,verul?

eros
7. jún 2007

no cert ju spomenie a ona tu skoda ze som neoklepavala

astora
7. jún 2007

ja som tuuu

eros
7. jún 2007

no uz vidim 🙄

astora
7. jún 2007

no len by si skusila 😠

eji
7. jún 2007

nie pravnik, len mam pa veci zistenych, kedze nie sme zobraty s maleho tatom...
boli sme si plno veci potvrdit, ohladom otcovstva a tak....a clovek sa tam dozvie zaujimave infosky...

eros
7. jún 2007

nooo vsak co za malda naucis ako keby si na straobu nasla.
no skusila by osm ci sa neozves potom keby si si daco tu precitala

malalady
7. jún 2007

eji ale ano je v rodnom liste priznal sa a aj jeho priezvisko ma

astora
7. jún 2007

malalady v každom pripade to budeš mať zaujimave priprav sa na to psychicky chlapi vedia byť aj hnusný ale vela vyhražok použivaju len zo zufalstva

eji
7. jún 2007

takze to znamena, ze potvrdil otcovstvo...aha...
takze teraz by som si dala zistit bud na matrike, co sa ad robit, popripade, ked chces zmenit priezvisko, budes musiet mat jeho podpis, ze s tym suhlasi a tusim 1000sk
a inac sa to riesi na sude...
ae pozor..moja krstna zvykne s tymto robit niektory robia problem dat dieta matke, ked nesie otcove meno..su to zdlhave sudy..
sa popytaj u vas,v okrese

eji
7. jún 2007

inac, malalady, nevravela si nahodou niekde, ze chces zit s inym muzom??vie o tom otec tvojho dietata???to vse moze pouzit proti tebe..
ale niektory chlapi su lahostajni a nechaju len tak dieta matke

astora
7. jún 2007

eji ty si fakt preštudovala o tom vela ...

malalady
7. jún 2007

astora fuuuuuuu no ja som uz pripravena na vsetko z jeho strany ale aj ja viem byt zla ak bude on

zmenit priezvisko nechcem na co.. vsak to nema vyznam je to jeho syn tak nech ma aj jeho priezvisko.. mne to problem nerobi

eros
7. jún 2007

eji no k tebe pojdem s radami.no mam kamosku co ma 7r dieta a jej ex jej furt robi zle na sude bol milucky a potom jej alimenti neplatil nacas a vyhrazal sa ze ju zbije ze znici jej mamu priatela jej teraz napadol je to kura

astora
7. jún 2007

no kde ste vsetky?? 😲

eros
7. jún 2007

no ja tu len cakam kdo sa ozve

astora
7. jún 2007

sak aj ja cakam bo dlho tu asi nebudem

eros
7. jún 2007

preco nebudes?

astora
7. jún 2007

mame navstevu takže sa lucim

eros
7. jún 2007

no zasa som tu sama ostala 🙄 😨

drnda1
7. jún 2007

Tie vyhrážky časom prejdú, aj ja som si to zažila. Malalady nevedela som, že nie ste zobratí... Ale dieťa ti nemá právo zobrať, toho by som sa až tak nebála. Skôr okolo tých platieb sa ti bude snažiť mstiť, oni nechápu, že to nedávajú žene ale svojmu dieťaťu... ☹

eji
7. jún 2007

ja umrem drnda z tej tvojej malej..snad ju uvidim aj nazivo..ale je veeeeelmi moc pekna
mas byt naco pysna 😉

eros
7. jún 2007

eji nehas ju ona je moja!!!!!!

eji
7. jún 2007

ty mas doma....
pekne nabuduce naklusat na namesticko a bude vymena deti, manzela si nechaj 😅

eji
7. jún 2007

drnda...praveze, ma velke pravomoci, ked ma podpisane otcovstvo a hlavne to meno...moja krstna ma prehovarala nech nedavam mojmu malemu po tatovi tieto veci, lebo jeden nikdy nevie..
ona presne s tymto robi 😔
ale zase, si zoberte, keby sme boli my otcovia, tak tiez bojujeme vsetkymi 4mi