Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

capy
30. dec 2008

idem to aj ja vypnut a cakat na mangela. dobruuu 😔 😔 😔

eros
30. dec 2008

kuk??? 😀

verulka
31. dec 2008

krasny novy rok 2009 petrzalka a neopite sa moc 😅 jaaaj ja by som sa 🤐

capy
31. dec 2008

petrzalka vsetko dobre do noveho roku 2009.... 🙂 🙂 🙂

eros
31. dec 2008

verul co by si sa? 😀 😀 😀 😀

chruminka
31. dec 2008

prajem vsetkym petrzalcankam krasny vesely silvester a stastny zdravy uspesny rok 2009!! 🙂
ja som byvala a vlastne este donedavna cista perzalcanka 😀

ssissi
31. dec 2008

Ahojte Petrzalka, PF 2009

capy
1. jan 2009

sice som to nestihla ale marekovi vsetko naj k prvemu rocku 😉 😉 😉 ena prepac 😅

eros
1. jan 2009

ahojcek

ena vsetko naj k 1 rocku ten teda sa ma 😀 😀

ako ste silvestrovali????

jej sisi aj zijes??? 😀

arabeska
1. jan 2009

caute
tak dufam ze ste do noveho roku vykrocili spravnou nozkou 😉
my sme mali detsky zur 😀 no bola sranda,mala som kuceravu ruzovu paroxnu,musela som byt v zupane a mat prasiatkovu masku 😀 😅 sme sa aj natacali,hehe to bude material 😀

verulka,ja uz uspesne nekojim tak uz len na teba cakam a pojdeme sa... 😀 😀

marekovi vsetko naj 😵

verulka
1. jan 2009

ar, no mozno na mna uz dlho cakat nemusis 😔 Ronusik sa pred 5timi dnami rozhodol, ze mlieko on uz nepotrebuje 😝 tak ho inak ako v kasi nezje..este v noci do neho 120ml dostanem 😅 uz je to take- sem tam ( rozumej, dnes po vyse 2dnoch ) sa prisaje na par minut..stale ponukam a on ak vobec chyti, tak ma len kusne a otoci sa prec..pripadne ma kope alebo odtlaca rukami...ale ani odstriekane, ani UM z flase..takze veselo mame 😀 Ronko je soplavy, teploty, kasle...takze len sme hrali spolocenske hry- nastastie je nas dost nato, aby to bola zabava 😀
Erosku a ty si sa ? 😀 😀 😀

arabeska
1. jan 2009

verul,ziadna tragedia to neni 😉 ved ste sa dost dlho kojili 🙂 a jogurtik spapa?u nas co mali baby problem s odmietanim mlieka tak im lekrai radili davat im vela mliecnyx vyrobkov.
a ronusikovi ryxle uzdravenie.
a uz sa neviem dockat zuru 😎 😀

eros
1. jan 2009

ahoooj

verul no ja si dam skoro kazdy den ked deti zaspia 😀 😀 ,ale do rozbitia asinie neznasam potom to bolenie hlavy rano

ar ze zurka to som mala naposledy asi v auguste a odvtedy si davam pozor 😀 😀 ,ale mozno by som sa sla vyventilovat

capy
1. jan 2009

ahojte tak mi sme mali veseleho silvestra. tomino za cely den spal asi hodinu a pol v desatminutovych intervaloch ☹ a bol hore do pol stvrtej potom odkvecol a zobudil sa o siedmej. dnes tiez nic moc a teraz odkvecol o desiatej tak uvidim. ide mu siesty zub a ma plny nostek. chudacik ☹ ☹ ☹

eros
1. jan 2009

capy aaky mu ide.asi to bude z toho.neboj ked vylezu vsetky tak bude klud 😀 😀

capy
1. jan 2009

horna dvojka. to si ma fakt potesila 😅

natana
autor
1. jan 2009

zuzi, ty opica, ani si sa neozvala, no čo už som na odchode,
😵

eros
1. jan 2009

miri ozvala som sa v nasom fore 😀 😀 len asi nekukas lepsie

capy rada potesim 😀 😀 vsak aj ja som to mala s malou a este jej ide dolna 3ka proste kym nevyjdu nebude klud.a poviem ti ze este mojmu malemu idu zubky 😀 😀 tusim stolicky a uz 1 ma vytrhnuty co mu uz rastie a ten po svojom pade mu este nenarastol a to sa stalo v aprili 2008 a este mu nerastie ☹ ☹ je mi ho luto bo neda sa uz nato pozerat ze nic mu nerastie horna 1tka 🙄 ☹

capy
1. jan 2009

vikino ma nastastie uz vsetky. a tomino to musi prezit 😅

co preletel bicykel?

capy
2. jan 2009

idem do hajan. dobruuu 😔 😔 😔

verulka
2. jan 2009

no kocky, tak sme dokojili, dnes som fasla lieky ( mam poondiaty laket 😒 )
ar, ja nemozem min. 2mes nic mliecne. mozno az do roka, kvoli alergii na kr.mlieko, co mali chalani.aj um ma take hnusne...musime zabopjovat...potom bude zurka 😉

arabeska
4. jan 2009

verul,to mi je luto ☹ a co sa ti stalo?
som zabudla ze xalani su alergici ,sorac 😔 no tak uz nic ine nezostava iba bojovat .drzim palce a tesim na zur 😀 ryxlo sa zotav

capy
4. jan 2009

verul rychlo sa dajte dokopy.

ena
4. jan 2009

Jaj baby, az teraz vas citam, v Marekovom mene dakujem za gratulacie 🙂 Marekovi boli ohnostroje sumafuk, ale Filip bol cca 2 hodiny vycapeny v okne.

capy
4. jan 2009

vikino bol aj vonku pri garazi z dedkom robit ohnostroj. tomino sa pozeral z okna 😉

eros
5. jan 2009

capy komu sa viac pacilo????vikinovi ci tomimu????

verul teda neprijemne,ale truma to daka nebude pre maleho ronusika.ale zvladnete to a potom uz len hor sa na zurku co???

ar ako maly???

pridala som dake foto sme dnes boli na kolibe

capy
6. jan 2009

mam pocit ze tominovi. vikinovi isiel najprv do oci dym a potom sa bal ze ho budu stipat oci 😅

aj my sme sa dnes boli sankovat. neskor hodim foto lebo fotak je v detskej a tomino tam spi. 😉

eros pekne foto 🙂 🙂 🙂

eros
6. jan 2009

capy pekne foto

ocuj ta jedna polka kanala je uz zamrznuta ako je gessayka resp.kde je plac na cirkus a tak????bo nasa je len troska

capy
6. jan 2009

boli sme pri sevcenkovej ako je kaufland

dik za foto 😉