Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

smejko
28. mar 2011

Maminky, nechodite nahodou niektora s detickami k Dr. Hercegovi na Strecniansku ? Hladam dobreho pediatra na Strecnianskej alebo Antolskej, ale zatial som uplne bez napadu ... Dakujem moc. Pripadne koho by ste odporucili ?

majkas
28. mar 2011

@smejko ahoj, my chodime na strecniansku ku Gibalovej, je to podla mna dobra doki, ale co tak pocuvam od inych mamiciek tak v niektorych veciach ma vysoko nastaveny cennik (napr. konzultacia mimo ordinacnych hodin, platba za prihlasku do skolky a pod...)

capy
28. mar 2011

@pigletka my sa uz nekocikujeme ale snad sa ti podari niekoho najst

@smejko my chodime do zrkadloveho haja 😉

danka_ba
28. mar 2011

@smejko my chodime s detmi tiez ku Gibalovej, je super, ale trochu drahsia ako ostatne ...
ale som s nou spokojna. Len ma dost vela pacintov, takze ak neches cakat das 10 E pri kazdej navsteve ...

smejko
29. mar 2011

@danka_ba ma prosim niekde vypisany cennik ? tych 10e mi nevadi, radsej zaplatim akoby som mala cakat poldna s chorymi detmi alebo medzi chorymi detmi ... dakujem mooooc

danka_ba
29. mar 2011

@smejko toto je jej stranka 🙂

http://www.gibalova.zzz.sk/

strihalka
29. mar 2011

ahoj, doporucite dobreho gynekologa?jsem tu nova...

katka.ott
3. apr 2011

ahojte, neviete mi odporucit nejakeho dobreho, empatickeho stomatologa na sustekovej?

kajla123
8. apr 2011

ahojte kto poradi dobreho gynekologa na antolskej a ake mate skusenosti s porodom v tejto nemocnici dakujem

rony185
11. apr 2011

Ahojte prosim prosim uz surne dobry, mily empaticky ale stale odbornik gynekolog porodnik na antolskej?

sedem
11. apr 2011
beruska.zuzanka
6. máj 2011

@katka.ott ahojky, neviem, či si už našla, ja nepoznám na šustečke, ale chodím na fedinku k dr. pachotovi a je super 😵 😵 😵 😉

beruska.zuzanka
6. máj 2011

@dianka22 sevasky 🙂 my ešte sem tam s kočíkom vybehneme, hlavne sa dopraviť y bodu a do b a potom po svojich, ak budeš niekedy chcieť spoločnosť, napíš IP alebo cez @ budeme sa tešiť 😉 kamarátov nikdy nie je dosť 😵

beruska.zuzanka
6. máj 2011

apropó, kto by rád spoločnosť pri "venčení detičiek" hlásime sa 😵 naša Emi má 17 mesiacov takmer a bývame Na Tupolevovej 😉 chodievame kade-tade 😀

strihalka
6. máj 2011

holky
@kajla123 ahoja, dnes jsme dostala odbre info dr, bertoldova ymslim na antlasjke

kristip
11. máj 2011

@dianka22 ahoj, zda sa mi to alebo si moja mladsia spoluziacka z VSMU??? my byvame na Znievskej, oproti Drazdiaku, prestahovali sme sa cca pred rokom a stale kocikujem sama. Budem velmi rada, ak sa niekedy stretneme.

pigletka
13. máj 2011

niekto na kocikovanie Petrzalka-okolie Drazdiaku? mame dva mesiace 🙂

janka2307
23. máj 2011

Ahojte, o par dni sa stahujeme do Petrzalky na Cernysevskeho a tak hladame milu maminku s babatkom na spolukocikovanie 🙂

jammka
24. máj 2011

@janka2307 budeme byvat na rovnakej ulici, ak uz budes tu, tak sa kludne ozvi, budem rada🙂

janka2307
26. máj 2011

@jammka sťahujeme sa už v pondelok, kde presne bývaš a kam chodievaš kočíkovať? 🙂

rajulko
26. máj 2011

kristip@ Ahoj ja byvam na znievskej, ale kocikovat budem az od decembra 🙂

jammka
27. máj 2011

@janka2307 teraz ked uz je take teplo, tak väcsinou do Sadu Janka Krala, tam je prijemny chladok, alebo chodievam aj k Chorvatskemu ramenu

levanda
1. jún 2011

ahojte, je tu niekto z okolia Kauflandu?

xlucia
1. jún 2011

hladam maminu z okolia antolskej ktora ma aspon orientacne aspon jedno dieta vo veku mojich. cez prazdniny starsi nebude chodit do skolky, tak aby mu nebolo smutno. a ja si tiez pocas ich ihy rada s niekym pokecam...

beruska.zuzanka
1. jún 2011

@levanda ahojky, my bývame na Tupolevovej, to je hneď vedľa, ale ja mám už velkáčku 😅 😀 ale zasa, klíďo môžeme niekedy vybehnúť von 😉

levanda
3. jún 2011

@beruska.zuzanka ahoj berus, to hej, vy ste uz velke 😉 my sme este take do kocika. skor by sme otravovali, lebo vy uz urcite chodite na ihrisko a my sme na ihrisku zatial ako piate koleso u voza. a to este mame havkaca,ten na ihrisko nemoze. nasa najvacsia zabava teraz je chodit so sklopenou strieskou a obdivovat stromy. s nami by ste sa, predpokladam, zatial asi nudili 😖 🙂

beruska.zuzanka
3. jún 2011

@levanda aj my máme havošku 😀 a Emi zbožňuje detičky, aj v kočíkoch, ale ako budeš chcieť, až sa budete veľmi nudiť, tak klíďo napíš IP, my tú nudu s vami riskneme 😉 😀

levanda
3. jún 2011

@beruska.zuzanka 🙂 ok, tak to by sa spolu s nami mohli vyvencit aj havkacky 😉 a my. ok, Tvoju IP teda ako beruska 😉 si zapamatam.

beruska.zuzanka
3. jún 2011

@levanda IP je Interná Pošta a máš ju na stránke v hornej lište 😉

levanda
3. jún 2011

@beruska.zuzanka jojo, je mi to jasne, poznam to z mojasvadba.sk. som ti to len tak volajako dokomolila 😀