Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

strihalka
8. feb 2013

@genialna nebolo to vubec spatne, ja mela aj slzy na krajicku 🙂

genialna
8. feb 2013

@strihalka fakt?? ..ako to prebiehalo?? ..my sme s malou na tom neboli.. vtedy mi to prislo take ze na co.. a teraz som si povedala, ze preco nie.. 😉

strihalka
8. feb 2013

@genialna No prijdes tam, bude take uvitaci rec, pote malinke deticky taky tanecek a pirtom ta dojemna pisnicka o narozeni drobceka....a pote jendotlive vitai obcanka kyticka darcek gratulace od nekoho z uradu, fakt nevim kdo ta zea bola😀 foceni a supky dom.-) cca 40minut...

boise
8. feb 2013

fiha...no porozmyslam ci ten pribor stoji za to, muza na nieco take lamat 😀 a teda ci by nas tam s takym velkym dietatom vobec chceli 😅 akoze ja by som rada sla medzi ludi na chvilu a pokecala live aj inak ako tututu, nununu... 😀

genialna
8. feb 2013

@strihalka noo, tak to sa na to este aj tesit zacnem.. 😉 Dam potom vediet ako sa nam pacilo.. 😉 ..mali ste tam aj nejaku rodinu ci ste boli len vy?
@boise do roka mozes poslat ziadost.. 😉 takze este stale mas cas na lamanie 😀 btw, tie pribory od tescoma nie su az take zle.. 😀

strihalka
8. feb 2013

@genialna kukni ke me do albumu .) mam tam zopar fotek....z akce

boise
8. feb 2013

@genialna no dobre, tak kedze je taky pokrocily cas, idem spracovavat muza 😀 mozno dostanem pozehnanie este dnes 😀 😀 😀

strihalka
8. feb 2013

@genialna
takze stredu mam schvalenou🙂 aj hodinu....jen teda doufam, ze budem ok,ale bo dnes zacinam prvni den diety a pry prvni tyden je clovek jak matoha😀, tak mozno si odcvicim jen kousek...no odcvicim, odhopsam...🙂
@boise a jeste potrebujem info, ze kam to vlastne jdem🙂 myslim ze tu bol link ale jsita nejsem

genialna
8. feb 2013

@strihalka Pekne fotocky.. 😉 Krasna rodinka.. 😉
@boise tak aby si tu ziadost dlho nehladala.. 😉 http://www.petrzalka.sk/tlaciva/ (Matricny urad - Prihláška na slávnostný zápis dieťaťa)
...dobru taktiku volis.. 😀 😀 😀

genialna
8. feb 2013

@strihalka na aku dietu si sa to dala?? ...ze by som sa aj k tomuto pridala?? 😀 ..kojis??

strihalka
8. feb 2013

@genialna nie, uz nekojim ☹ ale je dukanova dieta..🙂 pridej se 🙂 mm tak schudl 14kg za 3mesice a 4kg se mu vratili behem pul roka..

genialna
8. feb 2013

@strihalka dnes uz idem do postele.. ale nastudujem to 😉 😉 Ja moc dietova nie som (nemam vydrz), ale keby sme sa hecovali, mozno by to nebolo zle.. 😀

strihalka
8. feb 2013

@genialna pocuj, ja prave potrebujem pevne pravidla... takze tato ideata je ideal...navic je to moje prvni dieta🙂

boise
9. feb 2013

@strihalka http://www.studiorelax.sk/ tu ideme, zastavka mhd je Luky II, teda neviem ako pojdes 😉

boise
9. feb 2013

@genialna aj ja som chcela dietovat, ale kedze kojim, nemozem. Tak som upravila stravu vyrazne a citim sa lepsie, a aj sli nejake 3kg dole, ale obcas to zas vyskoci a zas zbehne 😝

strihalka
9. feb 2013

@boise to este nai ja netusim😀 jak pujdu

boise
9. feb 2013

@strihalka 😀 nuz...este ak mas bus taky co stoji na smolenickej, tak aj na ten by si mohla skocit a tam vyliezt von, mohla by som ta aj tam pockat ;) tam niekde sa mozme potom stretnut inak, to je kusok ten relax 😉 @genialna

boise
9. feb 2013

inak nic som vcera nevybavila ohladom vitania dietata, som zachrapala 😀 😀 😀 skusim dnes 😅

strihalka
9. feb 2013

@boise akoze na me se musi pomalu s hormadnou odpravou...ale co bych rpo pohyb tela neudelaal...vsude normlane jedine autem:-d ale takto vecer je pote u nas problem zaparkovat takze asi risknu bus😀..jen si tu trasu musim nastudovat😀

boise
9. feb 2013

@strihalka vsak mozes zaparkovat pred tescom, tam je vzdy kopa volnych miest a to je hned cez cestu to studio relax 😉

strihalka
9. feb 2013

@boise ja myslel aparkovani u nas u baraku🙂...

boise
9. feb 2013

@strihalka 😀 😀 😀 aha... 😀

genialna
10. feb 2013

@strihalka @boise ..tak nie.. dukanova dieta nebude to prave pre mna.. 😒 Pozerala som zasady tejto diety a kedze tiez kojim, tak to nebude moc vhodne.. Budem musiet len nieco mierne redukcne a obmedzit ten kopec sladkosti.. 😉
btw, tiez rozmyslam ako na tu zumbu pojdem.. Peso to mam daleko a zaparkovat je to aj u nas vecer tiez zufale.. Kde sa to teda stretneme? ..a o kolkej? 😉

strihalka
10. feb 2013

@genialna no ano, popri kojeni tato dietka nejde☹(
a teda jeste stale nevim, ze jak pojedu, porpavde receno se mi moc "sockou" nechce.....takze asi vemu auto a zaparku u tesca...

boise
10. feb 2013

@genialna dukanka ked kojis nehrozi, to mas pravdu. Ja vseobecne nie som na diety, a tak som len zmenila jedalnicek - na rano chlieb taky ten spatny, tazky, husty,cierny...kopec zeleniny...za dve hodiny jabko, za dalsie dve polievka, za dalsie dve druhe jedlo, pak nejake susene ovoce a vecer zeleninovy salat. Samozrejme niekedy si upecem kolacisko zo spaldovej muky a zereeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 a teraz som si zalozila kvasok a idem piect kvaskovy chlieb, celozrnny, tak som zvedava ako to dopadne 😅

No mozme sa stretnut bud pri tescu, alebo pred mojou branou 😀 😀 😀 ale nie, ja sa prisposobim, kedze to mam najblizsie, tak vy si urcite ze o kolkej a kde 😉

genialna
10. feb 2013

@boise @strihalka baby, ked sme uz u vlastne u toho.. Ok, beriem pohyb - zumbu.. ale vysvetlite mi na co vy dve idete drzat dietu?????? haaa??? ..sliedila som vo vasich albumoch a sak vy ste chuducke obidve.. To akoze vasa povodna velkost bola 34 a teraz nosite 36 tak redukujete?? To ja ked sa vratim na vel. 38, tak som happyyyyy... Toto je moj ciel babule.. 😀 A to do leta!!
@boise presne taketo nieco som mala na mysli.. A kedze bude tento tyzden taky vynimocny - zaciname so zumbou, zacnem aj s tou planovanou redukciou.. 😉
No a to miesto stretka.. Kedze ja tiez nie s velkym nadsenim chodim "sockou" (toto slovo sa mi zapacilo, xixixixi) tak co tak sa stretnut na tom parokovisku - hned cez cestu oproti relaxu.. A cas.. hm.. o 19:15??
Ak nebudem vediet vecer zaparkovat, hodim 4 vystrane a idem domov... Vraj manzel to niekde "pichne".... 😀 😀

boise
10. feb 2013

@genialna 😀 no mozme aj 19:10, aby sme sa "ocuchali" este predtym 😀 😀 😉 no a ja som pisala ze mam pupek jak v piatom mesiaci...ked ho teda vedome nestahujem 😝 😔 a celkovo pred prvym tehu som mala 47kg...vcul mam 60 😝 😖

genialna
10. feb 2013

@boise ..to ja som mala 60 v casoch mojej najvacsej slavy.. 😀 😀
Ok.. takze 19:10... a mozme si niekde (aj ked do spravy) aspon mena napisat?? ...nech tam po sebe nekricime "hej ty z konika" 😀

strihalka
10. feb 2013

@genialna s tim parkovanim to mas presne jak ja😀 tez to hodim na blikacky a a ve dverich se vymenime a pujde to zaparkovat😀 A kg? No poprodni bricho me nepusti do sezony plavek.-( a ta zacina uz za 4mesice 😲 😲
Co se tyce stretka...jeste ze mam v mobilu navigaci aj pre pesi, ze aj z toho parkviste od tesc bych do druheho parkoviste mela trefit😀
@boise Tedy souhlasim s 19:10 nejpozdeji, pocitejme jeste s prevlecenim a celkove okoukanim mista cinu 😀 ja muzu aj skor....

boise
10. feb 2013

@strihalka ja tiez mozem asi skor, zda sa ze muz sa z prace poponahla, aby si vychutnal moj prvy odchod na pokus o pohyb v rytme divokej hudby 😀