Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

mimoza
4. mar 2007

Ahooj Drnda, blahozelam Ti k malickej,tesim sa ze si mala taky super porod a mala je fakt zlatucka 🙂 Ja uz len fucim a cakam kedy to bude..nech aj hned ale asi este taky tyzden dva.. 😠

drnda1
5. mar 2007

Mimoza - ďakujem. Prajem ti, aby si to už mala za sebou a nech máš hladký pôrod a nech ste zdravučkí 🙂 .

eji
5. mar 2007

drnda, predovsetkym aj my posielame gratulaciu...a sarinke velikansku pusinku
inac, ako malinku prijali tvoje deti???
frida a kvietocekx, odkial z petrzalky ste??

frida
5. mar 2007

Jej, babenky vidim ze vy tu mate take krasne radosti.
Drnda, prajem babenku vsetko len to naj... a hlavne nech ste zdrave.
Mimoza, prajem dobry porod a nech ste cim skor doma.
No mali by sme aj my popracovat na dalsom baby, ale nie vsetko je tak jednoduche. 🙂 Teda ako pre koho.

Ena, vdaka za pozvanie do MC, rada pridam, ked pojdete (nech aspon viem ako to tam funguje). Daj vediet kedy, prosim.

Eji, my byvame na Ovsisti, blizko Jednoty. Aj my sme mali mat Jakubka, zmenila som to na porodnom stole. 😉 Kubko, krasne meno.

riusik
6. mar 2007

drnda, az teraz som si pozerala fotky - sara je krasna 🙂
a aj krasny datum si vybrala - dve sedmicky, roka prasata - to bude velmi stastne dietatko 😀 😀
ako prve dni domka???

drnda1
6. mar 2007

Riusik - ďakujem. Vypočula moje prianie, čo sa týka toho dátumu 🙂 . Je naozaj pekná. Včera sme boli u doktorky a povedala, že je to pekné hladké bábätko a že má krásnu hlavičku 🙂 . Akurát sme nejak nepribrali. Ideme tam na zváženie opäť vo štvrtok. Dnes v noci bola úžasná. Bola hore iba 2x a aj to sa len napapala a zasa spinkala. Je to veľmi dobré bábenko, väčšinou iba spinká, papá a kaká 🙂 .
A ako Tomáško? Ty to máš asi veselšie s 10 mesačným, nie?

kvietocekx
6. mar 2007

ahojte babenky...
drnda - mas stastie ze to slo lahko... gratulujeme...🙂a trochu zavidim, lebo ty kam polozis tak ostane... teda len docasne, ale emka chodi ako drak a obcas je to teda dost narocne ju niekde udrzat a niecim zaujat.
mimoza - neboj... aj tebe vsetko dobre dopadne...🙂
eji - my byvame pri dostihovej drahe... na osuskeho ulici🙂

riusik
6. mar 2007

Drnda - no, máš pravdu, síce ešte nechodí, ale kam chce, tam sa dostane. A on veľmi chce 😀 Aj Tomáš bol hlaďunký, bez jedinej škvrnky a fliačka, si pamätám ako som bola na to pyšná 🙂 . No a asi pred dvoma mesiacmi sa mu začalo objavovať čosi ako ekzémik ☹ Tak s tým troška bojujeme. Ale inak všetko OK, ešte nebol chorý, pohodkaaaa. Aj spinkáva dobre, od začiatku 😀
Tak pravidelne informuj ako napredujete. A to nepribratie - od začiatku Sara vie, čo chce - že chce byť pekná, štíhla ako maminka 😉

drnda1
6. mar 2007

No to asi áno 😉 , ale ako to vysvetlíme doktorke? 🙂

frida
6. mar 2007

Kvietocek, vidim ze mas aj ty problem emku niecim zaujat. Lebo moj drobec niekedy horor, obliekame za pochodu, vetrovku, capicu vo vytahu (tam nema kam utiect). A chcem sa spytat, ci nemate niektora osvedcene triky, aby bol chvilu klud? Hracky sice striedam, ale niekedy nic moc. Vcera som uz v kuchyni vybrala caj v krabicke a on nateseny vyberal vrecka zo sackov, nooo cvicil si jemnu motoriku. 🙂 Jednoducho, clovek niekedy potrebuje aj nieco urobit.

sue
6. mar 2007

Frida, ja ďakujem, že bývame na 6.poschodí...väčšinou sa obliekame vo výťahu... bože, ja už tak chcem leto 😔

frida
6. mar 2007

My az na 10.poschodi, a neboj leto urcite pride. HURA. Ale nemusia byt tropicke horucavy, to nie je pre mna. 😉

eji
7. mar 2007

hehe..baby, sa to tu rozbehlo
by sme mohli dat niekedy petrzalske stretko 😀

kvietocekx
8. mar 2007

frida... u mojej vacsinou zaberie ked dam z kuchynskej skrinky dolu bezecnostnu poistku a necham ju vyberat misky... nakupila som ich strasne vela aby sa mohla s nimi hrat ked ju tak bavia a ona ich rada vybera a rozhadzuje. vtedy je trochu klud.ale potom robit ten poriadok...hm... no nic moc...
eji...ja by som sa rada s vami stretla...minule som to nestihla ale teraz sa uz budem moc snazit...

riusik
8. mar 2007

eji - my prerabame a prerabame, snad nam to vyjde a prveho aprila sa nastahujeme do petrzalky. a rada vas spoznam, takze na stretko pocitaj aj s nami 🙂

drnda1
8. mar 2007

Aj ja sa rada pridám 😉. Som za.

riusik
8. mar 2007

Drnda, som netrpezlivá, ako dopadnete u doktorky. Napíš, koľko Sarka pribrala. Troška určite áno, držím palce.

eji
8. mar 2007

takze treba vymysliet kde a kedy...navrhujem za pekneho pocasia v jame 😀

kvietocekx
8. mar 2007

kde je jama?

drnda1
8. mar 2007

Riusik - dik, pribrali sme z 2960g za tri dni na 3030g 😉 .

drnda1
8. mar 2007

Kočky som zúfalá, nemám si čo obliecť, nič nenavlečiem. Asi kedy sa mi to vráti? Nechcem naspäť 47 kg, to bolo máličko, teraz mám 52,5 kg a to by mi vyhovovalo, len trošku tie boky keby zliezli. Zlezie to? Alebo po treťom dieťati už môžem zabudnúť a ísť si pozerať novú konfekciu 🙂 ?

frida
8. mar 2007

Drnda, dobre citam, ze 52,5 kg po porode? 😲 A ja chcem, no dobre staci mi aj 53 kg. Tak klobuk dole. No viem ti poradit na tie tvoje boky - cvicit, ze vraj to pomaha. Ale viem si prestavit ako sa ti teraz chce cvicit. ALebo sa mylim?
🙂

frida
8. mar 2007

A kvietocek dobry napad s tymi miskami, ja mu sice obcas dovolim hrnce a sitka, ale vies si predstavit ten ramus??? Tak to fakt poriesim miskami dole a hrnce hore. 😉

kvietocekx
8. mar 2007

viem o com hovoris frida. zvuk hrncov na dlazbe nieje teda nic moc🙂 ale umele misky su na nezaplatenie🙂
teraz dostala od babky platenu babiku tak ju chyti za vlasy a vsade ju taha za sebou🙂
najlepsie by bolo keby sa mohla vrtat v pocitaci a s kablami🙂 to je zase trochu nebezpecne...asi bude po tatkovi🙂

frida
8. mar 2007

Haha, ze kable - pocitac. A mate doma naozaj dceru?? Tych nebezpecnych veci je vela, to ja aby vsetko odstranovala. A to ked Adama hresim, tak sa mi niekedy do ksichtu rehoce, akoze velka zabava. No pride tato a povie nonono a taky plac... U nas vedie mobil, ale len ozajstny, detske sa mu nerataju. Jeden mi uz pokazil, oslintal ho a opravar, ze neznama tekutina v utrobach, chcela som ist na WC a on bol v postielke, vtedy este nechodil, v tu chvilu lepsiu hracku som nevymyslela. Zial. 😀

riusik
8. mar 2007

kvietocek - aj ja mam takeho maleho maniaka na kable, nedame ich dokopy? 😉

riusik
8. mar 2007

drnda - vidis, ze priberate, to je dobre 🙂
a citam, ze potrebujes zhodit. neboj, o tyzden-dva budes mat v bokoch tolko, kolko potrebujes, len sa netrap a hlavne nekupuj vela veci, ja som kupovala a teraz su mi nanic 😵

frida
9. mar 2007

Ahojte, co planujete robit cez vikend? My cestujeme za otcom, moc sa mi nechce, a k tomu zas to balenie, neznasam to. Ale aspon sa zbavim velkeho kocika, nechavala som si ho tu pre pripad snehu, ale sneh sa tento rok nekonal tak sup s nim uz prec. No a vymysliet co budeme 2 dni varit, tiez oriesok, aby otec nefrflal, aj ked tvrdi ze sa prisposobi. No figu drevenu.
Drnda, krasna je Sarinka. A v tej postielke je drobulililinkaaa. Ja som uz aj zabudla ake to bolo. Strasne rychlo to uteka.
Tak vam prajem pekny vikend a uzite si to! 🙂

kvietocekx
9. mar 2007

frida... ale ano... je to baba... ani ja som sa moc nehrala s babikami, radsej som mala brachove lego a auta.. super vec... ja som ako chalan doteraz🙂 este aj moj otec vravi ze ja som mala byt chalan🙂
moja emka..ked poviem na nieco co robi nonono tak zodvihne prstik a do ksichtu mi povie a pohrozi prstikom nonono mama.. a vtedy sa rozosmejem lebo to sa neda nesmiat a vychovny efekt 0 bodov🙂
riusik ... jasnacka... odkial si? 🙂

verulka
10. mar 2007

Cafte, ja tu chvilku nie som a uz to tu fici. Drnda, oneskorene gratulujem k malej Sare- je krasna. A to si na tom s vahou skvele. Ja som po prvych 2detoch dala dole vsetko v porodnici, po tretom ostalo 5 a k tomu sa pripojilo este 2-3 a s tym uz dlllho bojujem ☹ hold, vseci ma varovali, ze po 3.,4., to ide tazsie dole. Ale zase ja som poslednych aj 15rokov nemala 52,5kg 😀