Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

januska26
22. nov 2010

@capy To faaakt?TO mi je luto:(Aletak myslela som nejake pekne novinky🙂

januska26
22. nov 2010

Ozaj..baby, chodite niektora momentalne do Hopsasa????

capy
24. nov 2010

@januska26 dobra sprava je ze sa mi nic nestalo 🙂

januska26
24. nov 2010

@capy tak to je veru najdolezitejsie, aj ked to rozbite auto serie,ze?

capy
25. nov 2010

@januska26 auto serie, ale zajtra uz ide do servisu, tak sa uz aj tesim

headfor
26. nov 2010

Ahojte, uz pol roka byvame v Petrzalke a zatial tu nemam ziadnu stalu kamosku na kocikovanie. Najde sa tu taka co byva blizko Iljusinovej ulice? Mame 16 mesacneho syna Mirka a v kociku mi este vydrzi v pohode a tiez by bolo fajn ak by mal nejakych kamaratov/kamaratky aby si navykol na deti 🙂 Vdaka za odpovede. Pekny dnik prajeme 🙂)

katkabg
27. nov 2010

ja som byvala v petrzke 20r.pozna ma niekto???niaka kamoska ci spoluziacka co uz maminou?

capy
28. nov 2010

@headfor my sme uz starsi ale snad niekoho najdete
@katkabg ja ta nepoznam 😒

januska26
29. nov 2010

@headfor No ja nebyvam tam v okoli, ja byvam az pri Dolnozemskej pri ekonom.univerzite. Ale tak nemam nic prosti stretku, moj malicky ma 10mesiacov, ked tak mozeme ist na Sustekovej do tej detskej kaviarnicky, obcas tam zajdem, ale samej sa mi nechce, tak sa mozes pridat🙂Kocikovat chodime tuto v okoli...🙂

headfor
29. nov 2010

januska26 o tej kaviarni som počula, len som tam ešte nebola. jasnéé budem rada ak sa stretneme. tak by sme sa mohli dohodnúť na nejaký deň. Len my sme dosť spachtoši malý vstáva o deviatej, ja navarím. Doma sa pohráme a až niekedy po obede by sme mohli ísť. Ale tieto dni ešte nie, ja sa ešte doliečujem z choroby tak nech náhodou ešte nie som bacilonosič. 🙂

capy
31. dec 2010

vsetko naj v novom roku

januska26
2. jan 2011

@capy Aj tebe vseeetko naj!!!!

capy
2. jan 2011

januska dakujem 😵 😵 😵

januska26
11. jan 2011

Ahoj baby,
dnes som isla do tej kaviarne Hopsasa, som bola sama, tak ze tam nejaku mamicku stretnem a pokecame, ved tam chodi vela ludi...a akurat dnes tam nebol nikto poobede, iba jedna mamicka, takze aspon to...a asi po pol hodine prisla dalsia a po pol hodine otecko...Tak skoda, lebo minule tam bolo tolko ludi.... Nechodievate tam nahodou niektora?Chcela by som aby mal moj maly aj nejake kamosky a kamosov, sak uz zacina byt velky🙂)

capy
12. jan 2011

my chodime do hopla 🙂 http://hop-la.sk/

januska26
12. jan 2011

@capy Ano, uz som aj o tom pocula...🙂este som tam nebola...ake to tam je?Len to Hopsasa ma uplny kusok od domu a do OC Danubia by som musela autom...:(

capy
12. jan 2011

je to tam super.aj pre malych aj pre tych vacsich. a tiez je tam kaviaren. aj my tam chodime autom. a najviac sa mi paci ze za cele doobedie zaplatis to, co poobede za hodinu. len skoda ze uz sa tam doobeda tak casto nedostaneme 😅

talinka
12. jan 2011

aj my chodime do Hopla a velmi sa nam tam paci 😉

januska26
13. jan 2011

@capy A ty si esta na materskej alebo ako?

rainee
13. jan 2011

my sme boli v hopsasa ale malu to nejak nezaujalo....tak skusime este niekedy hopla, predsa len to mame o dost blizsie 😉 ale mozno len musi trosku vyrast aby ju to bavilo.
len sa uz neviem dockat kedy sa bude dat normalne chodit kocikovat von ked tato hnusna zima skonci 😝

capy
14. jan 2011

@januska26 ja chodim do prace a deticky do skolky. ale cas si semtam najdeme 😵 😵 😵

junovka
14. jan 2011

Ahojte babenky!Rozprestieram aj tu svoje siete a prosim o radu:::....kedze som z KE , rozmyslam, ze by som sa odstahovala nikede do BA s mojimi detmi...ide mi tu hlavne o nejaku pracu a podnajom 2-izbovy byt.Je podla vas sanca, ze by som sa niekde zamestanala v BA za slusny plat z ktoreho by som dokazala uzivat seba a moje deti a platit podnajom?Pracu by som potrebovala aspon na zaciatok , ako napr. nejaka predavacka, pokladnicka....proste taku, kde by som pracovala do 16 h......................je vobec sanca, aby som dokazala tam zit s 2 detmi? ☹ Dakujem vam pekne za kazdy postreh.

babulina
14. jan 2011

@junovka - ak to ma byt praca predavacky ci pokladnicky tak podla mna to neuzivis ten podnajom sama, resp uzivis ale budes na nule kazdy mesiac a ostatne vydavky budes musiet hodne okresat 😔

rainee
20. jan 2011

@junovka pozri si co stoji prenajom bytu v BA, potom porovnaj kolko by ti v praci ponukli a realne si tiez myslim ze budes minimalne na nule, pokial si sama s detmi 😒 zije sa tu dost draho, hlavne na stravu a prenajom das moc penazi a tie platy (cest vynimkam) tiez nie su ktovie ake v porovnani k nakladom. viem ze si zvysok slovenska mysli ako sa tu mame my super, ale take ruzove to zase nie je 😖 a pracu do 16 hod. ani nepoznam, v zivote som take nezazila. mozno tak na nejakom urade, urcite nie v "lepsich" firmach kde mozes slusnejsie zarobit (tam sa taha od nevidim do nevidim) a pokladnicky sa tiez piatky sviatky nezastavia.....

labutka
24. jan 2011

Ahojte,
ak mate chut pridite sa pozriet na workshop o modernych latkovych plienkach vo stvrtok 3.2. o 10.00
alebo o noseni deti v ergonomickych nosicoch a baby-satkach v stredu 9.2. o 10.00 v MC Rybka v BA - Vrakuni.

Viac na www.webareal.sk/mcrybka alebo www.latkovky.sk/prezentacie alebo http://www.sdetmi.com/2011/01/workshopy-o-latko...

januska26
25. jan 2011

Babyyyy....to tu neni ziadna mamicka z Petrzalky???:(((a niktora teda nechodite do Hopsasa?

januska26
25. jan 2011

@capy A ako casto chodite do Hopla?niekedy napr. vo februari by sme satam mohli stretnut...🙂)ja to tam vobec nepoznam...

capy
26. jan 2011

@januska26 jasne ze sa mozme stretnut. budem rada 😵 😵 😵

januska26
26. jan 2011

@capy jasne,supis🙂)aj ja budem rada🙂urcite sa nejak dohodneme...🙂a ty mozes aj cez tyzden?dokedy si v robote?

capy
27. jan 2011

@januska26 vacsinou do druhej. ale napr teraz som prisla z nocnej a mam cely den volno 😉