Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eros
17. máj 2007

aha bo ja mam muza na nocnej ☹

eros
17. máj 2007

bru vsetkym sa sa rada sama so sebou porozpravam 😀
bru zajtra babule a vlhke sny 😀

eji
17. máj 2007

ajeje....take manzelske povinnosti su niekedy viac nez dobre...davaj pozor na brusinko

arabeska
17. máj 2007

eji,hehe my sa mozeme iba tak troska santit,sex mame zakazany ☹
ale idem dobru 😀

astora
17. máj 2007

no už som tu aj ja

eros
17. máj 2007

aj ja

eros
18. máj 2007

no vidim ze zasa nik.no tak inokedy dojdem ked sa preberem z toho mojho hororoveho sna.som sa vnoci zobudila cela mokra z toho co sa mi snivalo normalne s toho nechapem doteraz sa mi to zdalo ako keby to bolo aj v skutocnosti 😝

tinakul
18. máj 2007

ahoj eros, a čo také sa strašné sa ti snívalo, hm? 😕
Astora, aj mne sa váš kočík strašne páči 😉 Aj my máme na leto ružovú buginu značky Peg-perego 🙂 a som velmi spokojná 😉

astora
18. máj 2007

tinakul dakujem mne sa zas strááášne pačia tie ružové nové peregá ale bohužial mam chalanov ale som spokojná už som kočik aj otestovala vonku bolo to super a malým sa v nom strašne páčilo.

eros
18. máj 2007

no tinakul ani sa nepytaj.dagdo mi vosieô to tela a potom vysiel jak keby to bolo naozaj brrrrrrr

eros
18. máj 2007

ozaj ahoj astorku jedu ven.robili mi cytologiu bleeee 😝

astora
18. máj 2007

fuha aj ja by som mala isť 😲

tinakul
18. máj 2007

Astora, hlavne že si spokojná a aj detičky 😉
No eros to je teda sen, nepozerala si nejaký horor náhodou? 😎
Inak baby ja už čakám, kedy ten strašný vetrisko prestane fúkat 😠 každý den len fučí a fučí , ani tie prechádzky si neuzijeme 😖

astora
18. máj 2007

mne dnes išiel kočik s dvojičkami sam taky vietor fukal

tinakul
18. máj 2007

No však práve to Astora 😒 už mi to lezie na nervy to počasie...
Ani Sophi sa dost nevedela vyšantit kvoli tomu vetrisku a preto dnes aj tažšie zaspávala, lebo nebola dostatočne unavená... ☹

astora
18. máj 2007

no mne tiež spal iba jeden druhy cely čas vymyšlal a teraz bude už od siedmej večera mrzutý lebo nespal 😖

tinakul
18. máj 2007

No naša potom naštastie zahajala a teraz vstáva - ale spala 3h. takže v norme 😉
musím íst - papá 🙂

eros
18. máj 2007

tinakul praveze som nic nekukala len tu som cumela do konika zeby s tohto ci z ejinho porodu a marekovej? 😀
no neviem ale bolo to daco strasne aj moje deti tam boli.
no ja som bola vonku s malou a po pol hodke sa mi prebudila takze s revom domov sme sli ale dalo sa byt vonku

arabeska
18. máj 2007

ahojte 😀

eros
18. máj 2007

no nazdarek arabes 😀

arabeska
18. máj 2007

co je tu nove?

eros
18. máj 2007

a nic akurat moj sen ktory si neviem vysvetlit 😀

eros
18. máj 2007

ako si prezila tento den?

arabeska
18. máj 2007

doobeda som si porobila ze co bolo treba,potom som tu xvilku smirovala a nakoniec som behala po obxodox a nakupovala darcek pre svokrusku a dokonca som aj kupila juxuuu 😀
aj som bola na xvilku s davidkom vonku,ale dost tam fucalo a mne bola zima tak sme isli domov 😅
a ty co?

eros
18. máj 2007

ja som rano vstala a robila poriadok potom sla za zenskou a ked som dosla som isla s malou von ale co cert nechcel vzdy sa zobudi po 30min.tak sme utekalii z revooooooooooom domov.a co si jej kupila?

arabeska
18. máj 2007

taku sadu sypanyx cajov zo salkou,je to strasne pekne a je to aj velmi pekne zabalene.ona caje velmi lubi tak snad sa potesi 😅

astora
18. máj 2007

ahojte 🙂

arabeska
18. máj 2007

ajoj 😉

astora
18. máj 2007

no ako mamina ako sa citiš?

arabeska
18. máj 2007

matuli,dnes mi je fajn.dokonca mam aj velmo dobru naladu 😉 a sa tesimy e celz vikend nebudem musiet nic robit lebo budeme u svokrusky 😎