Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

verulka
21. sep 2007

dnes sa citim velku fajn, iba trochen dead, ale kedze sme boli na jednej mega akcii a vratili sa pred hodinou ani sa mi niet co divit 😉
drnda, mam uz 26 😎 doma sa pomestime zatial v pohode, len auto musime doriesit. A netusim ako to budem stihat, ale popravde ani sa toho nejako nebojim...neplanovali sme a jeto...Ale recpet nepoznam, jednoducho ked ide, tak ide 😀

arabeska
21. sep 2007

drnda no posluxa len teraz nexce ani za svet zaspat ale to bude asi aj tym ze tu ako nasxval vsetci musia trieskat a podobne....

eros
21. sep 2007

verul bus sa hodi k Vam 😀 😀 😀 ci take mensie lietadielko
26???taka stara ako ja.ale asi starsia odomna ☹
arabeska fotkyyyyyyyyyyyyyyyyy

arabeska
21. sep 2007

eros branko je na mojej druhej ruke a reve takze koncim

eros
21. sep 2007

zasa dones ho ku mne 😀 😀

drnda1
21. sep 2007

Verulka - že ,,už 2,,...no ja mám o ,,trochu viac,, 😀 😀 ... no aj moj by chcel ešte syna (prvé dve deti mám z predoš.manželstva), čiže iba Sára je jeho... ale ja by som aj chcela, ale len do domu (mali by sme stavat) a normálny prísun financií...čo by teraz tak aj šlo 🙂 ...
som niekde čítala, že robíš papire na škole? a na akej, nech vybavíš potom protekciu 😝 ...
arabeska - a je oproti Dávidkovi čo sa týka spania lepší, lebo vraj druhé deti bývajú o niečo ,,horšie,,...

arabeska
21. sep 2007

drnda to sa neda ani porovnat,david spal cely den budilsa kazde 3 hodky iba na jedenie a v noci sa budil az po 6 hodinax co sa o brankovi zatial neda povedat.ale uz musim ozaj koncit lebo nam sa zase neda vykakat tak plackame 😢

eros
21. sep 2007

drnda nebyva ani nesranduj moja je uplne ina ako moj maly 😀 😀

verulka
21. sep 2007

arabeska, tak drzim aple...ja som mala vsetky deti veeelmi podobne a ze by boli nejako spave a kludne sa neda povedat- vsak nemaju pokom 😉
drnda a preto pisem ze UZ 26, lebo ako tehotna som mala posledne 21 😉 taze uz uplynulo relativne dost casu 😉

eros
21. sep 2007

verul a ktory si mesiac ci si 80tka?rocnik mylsim

verulka
21. sep 2007

marec ako sara a zuzka len o par rocokv skor, 81 😉

drnda1
21. sep 2007

jáj to ty si ako ja, čo si otehotnela v 17? alew ja som porodila v 18 😀 😀 ...

verulka
21. sep 2007

drnda, otehotnela v 16tich a rodila v 17tich, potom v 19tich a nakoniec v 21...teraz som konecne v tom "normalnom veku" na rodenie 😀

eros
21. sep 2007

som starsia ako to ze si ma predbehla 😀 😀 a ktory marec?si u polisov

verulka
21. sep 2007

nooo, ja sa stale musim predbiehat 😀 18.teho 😉

eji
21. sep 2007

drnda, no jo kojim, vsak nevidis, ze este aj na nam.hraniciarov ma odlozene prsia?? 😅

eros
21. sep 2007

jooooj to si pozadu 😀 😀 takze v marci sme s kyticou u teba 😀 😀

verulka
21. sep 2007

no jasneeeee a ty si kedy?

eji
21. sep 2007

arabes a nazapeka ho cokoladovy gravomilk??mne sa maly hned uz v porodnici z cokiny vyhodila to bolo jedno v akej forme a aj ja som brala veeeeeeeeeeela zeleza asi 4 mesiace

eros
21. sep 2007

ja som januar 81 😀 😀 😀 😀

eji
21. sep 2007

ja august 86

verulka
21. sep 2007

ok, baby, uz nevidim, bruuu

drnda1
21. sep 2007

eji šla som okolo - to boli tvoje 😀 😀 ???
no tak to dlho... akurát kukám, moj erik je zasa 14.11. 🙂 ale o pár rockov skor 😝

eji
21. sep 2007

verulka, zase si pila??ze nevidis 😅

arabeska
21. sep 2007

krpec je zase na xvilku tisko
takze eji:nie nam cokina nerobi nic...a gravimilk som este len teraz zacala skusat....
a zelezo posobi na kazdeho inak 😉

hehe takze ja som november 84 😀 😀 😀 pridavam sa do klubu co rodili v 17 😀 😎

drnda1
21. sep 2007

no radšej skoro než nikdy, nie? 😉

eji
21. sep 2007

ja si to neviem predtavit, ze by osm rodila v 17(ted ziadne odsudzovanie, vsak aj ja som mlada mamina)
na mna sa hlupo pozerali, ked som mala brucho aj ked som rodila....no neviem co by robili, keby to bolo este skor

eros
21. sep 2007

eji teraz je to normalne v 17tych rodit a netreba si ich vsimat urcite to boli dake jehovistky 😀 😀 mali by sa starat doma ci im to klape a nie do mladych ludi

verulka
21. sep 2007

aji, jasne mam v sebe asi liter vinei...a vies ako na mna pozerali, nakolko som vyzerala ete mladise 😎 no naucilo ma to jedno- S prepacenim sr.t na okolie 😉 pri porode som mala okolo seba samyh zlath ludi a aj v skoel mi pomohli. Jednoducho som nepripustila, ze by moje babo mohlo byt pre niekoho problem- totiz ak by bolo, ten dotycny mal vazny problem so mnou a to si vzdy sakramentsky rozmysleli...Mna nasrdit sa nevyplaca 😉

verulka
21. sep 2007

baby, sorry za tie preklepy, ale uz fakt mizim a okrem toho mi nefunguje par pismeniek na klavesnici (konkretne C) 😉