Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eji
28. okt 2007

mam ho v albumiku

eros
28. okt 2007

kujeeeem pekny to kocik 😀 😎

eji
28. okt 2007

heheh, aj mne sa apci, uvidim, ci ho aspon trochen vyuzije, ked ne, tak si myslim, ze ho predam za tu nakupnu cenu, za co som to kupovala, vsak tu chodia pouzite okolo 3800sk

eros
28. okt 2007

stal viac?

verulka
28. okt 2007

cafte, eros, ja som vcelku v pohode, babo sa hybe ako dive 😀 len som dost unavena...teraz mi v str odide family, takze mam 3 dni studijne volno 😝 fotecku nejako nie som schopna udelat a hlavne uz mam pochybnost, ci mi niekto uveri, ze len zacinam 14tt 😅
a rozmyslam, ze pojdem na chvilku na PN, nech si oddychnem a porobim skolu...
teraz sme davali dokopy balkon a pomaly prestavujeme bytik na babo 😵 mam z toho strasnu radost. Ja totiz pred porodom musim drtit a nebude cas na nic 🙄 uff, uz nech je potom...
eji, myslis, ze kocik este vyuzijes 😕 to my nepozname, teda moje deti 🙄 objavili si nohy a konec s vozenim...

verulka
28. okt 2007

eros, fotocky 😀

eji
28. okt 2007

verulka, ja pevne dufam, ale ako som pisala, to bude len taky dovolenkovy kocik..na presuny vacsie 😉
ja som ho kupovala za 2litriky
verulik a ako teraz ulozis deti?s kym bude potom babo hajat ked bude vacsie?

eji
28. okt 2007

apropo, baby, nemate nahodou niektora dvd mickey maus???maly ho zerie, sice telka je u neho tabu, ale toto...no nechapem, a kazde rano si ho pyta, len to chodi v telke len v sobotu a nedelu ☹

eji
28. okt 2007

drnda, krasne fotecky 🙂

drnda1
28. okt 2007

Jéj Eji - ďakujeme 😉 .

eji
28. okt 2007

sarinka uz ma 8 mesiacikov a ja som ju videla iba na fotke, to sa robi?

drnda1
28. okt 2007

no ved vravím, že musíme zbehnut von...len svatka (eros) dnes akosi stagnuje...čo sa deje, že aktívne neprispieva? 😝

eji
28. okt 2007

baby, a nezbehneme niekedy bud do herne na gessayovu, alebo do toho mc dino???

drnda1
28. okt 2007

no ani netuším, o čom hovoríš...objasni 😉

eros
28. okt 2007

eji neplet se mi do zeli to je moja svatka tak pozor!!! 😀 😀

svatka to je centrum volneho casu taka skolka tusim 😀

verul tak je vsetko dobre no uz by si sa mohla aj ukazat 😠 😠 😠

verulka
28. okt 2007

eji, podla pohlavia, ak to bude holka, tak ide k ajke a ked chalos, tak potom budeme prestavovat ozby, aby dostali najvacsiu miestnost...asi...
erosku, vsak treba nahukat na mn, ze kedy a kde 😉 i ked u mna je to uz s hernami a MC trochu zlozitejise, kedze moje drobatka su uz velke 😀
drnda, velmi pekne fotos 🙂

drnda1
28. okt 2007

no dobre a čo tam? sa deti hrajú či čo???

eros
28. okt 2007

ano deti sa hraju ale nase sa nepohraju 😠 😠

vwrul kricíííííííííííííííííííííííííííííííím kde síííííííííííííííííííííííííííí a okamzite dojsi uz a TO JE ROZKAZ!!!!! 😀 😀 😀
pekne brusko aj ja chcem posli mi 😀 😀

verulka
28. okt 2007

no teoreticky, cast by som mohla 😀 mam ho trochu navyse 😉 ale zase ja som desny lakomec 😀

eros
28. okt 2007

no tak si nehaj brucho a nechod alebo nehaj brucho doma 😀 😀 😀

eji
28. okt 2007

erosik, si myslim, ze vase by sa najskor pohrali v gulickach v mc dino...ale nutit vas nemozem.... 😉

drnda1
28. okt 2007

a to je kde?

eros
28. okt 2007

no a to je kde?????

a neviem neviem ci by sa pohrali s takymi gulickami ked su s inych guliciek. 😀 😀 😀

eros
28. okt 2007

jaaaj poviem kde je veronika a nie je to daleko ejiiiiiiii 😀 😀 😀
ale nasa by tam asi nevydrzala no uvidime a dohodnut sa mozme 😉 🙂

eji
28. okt 2007

vsak ide o tu stretavku v tichosti 😉

eros
28. okt 2007

no ja viem ani prd otom nevie,ale mohla si povedat Veronika.tam som chcela ist,ale skor do toho obchodu co bol vedla 😉
ci je tam este bo minule tam mali napisane ze ho presuvaju

eji
28. okt 2007

je funcny ten obchod,ale v tej herni, je teraz malinky

eji
28. okt 2007

verulka sa ospravedlnujem, tvoje fotky som nejak nevidela, teeeeeeda, mas krasne brusinko...a je take mojkacie velke ale dobre...juuuj

eros
28. okt 2007

no mozno som to pochopila mozno nie 😀 😀 ,ale staci mi ten obchodik aj a to kaffe som videla tak tam je teraz to detske ihrisko ako by som to tak povedala