Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

arabeska
23. nov 2007

no ja do mesta xodim zasadne trolejbusom,autom nehrozi,by ma d.blo nez by som tam zaparkovala.
a ja som myslela ze cez tyzden tak doobeda tam podla mna nebude vela ludi,nie?

verulka
23. nov 2007

eros, vsak chod pesi 😉 My sme od svokry veeela chodili pesi. Mas to aj s prechadzkou 😀 Ja tiez do mesta malo chodim autom, to parkovanie je peklo.
ar, no za chvilku sa snad babo ukaze 😉
My sa chystame na Vian. trhy az neskor, ked tam nebude uplne milion ludi ako dnes..staci pol miliona 😀

arabeska
23. nov 2007

verul no som zvedava ze co nakoniec cakate 😵 tusaka stale nemas?
no ja ked uz pojdem na tie trhy tak jedine doobeda lebo potom tie navaly, 😲

eros
23. nov 2007

verul uz utekam pesi aj s mojim malym co ho furt bolia nohy 😀 😀

arabeska
23. nov 2007

eros 😀 adko je taky lenivy?david uz ma kondicku lebo so mnou xodi kazdy den na prexadzky 😅 no nema na vyber 😎

eji
23. nov 2007

arabeska, dnes trhy zacinaju, tak rande mozme dat kedykolvek, ked nebudem prave hosteskovat 😉

eji
23. nov 2007

ar, uz preslo Davidka to obdobie???

eji
23. nov 2007

od zajtra do konca novembra robim masazne pristoje hostessing

eros
23. nov 2007

nasla som baby tak kde chodi laurinka na tan ecnu sa da aj stretko urobit 😀 😀 vstup volny utorok,streda,stvrtok od 10-12 😉

eros
23. nov 2007

ar beha somnou maly lenze potom sa mi vesia po kociku a to uz neznasam 😀 😀 len nervacim potom a ludia kukaju 😀 😀

arabeska
23. nov 2007

baby,akurat mi na maleho vonku vybehlo take obrovske psisko!skoro ho pokusal som sa tak rozhulakala ze az,ten kreten ktoreho bol ten pes sa ani neospravedlnil ani nic!!!ako to je vrxol,mat psa bez voditka a nahubka ked je agresivny!by ma zaujimalo co by robil keby ho pokusal.jaaaj take mam nervyyy 😠 😠 😠

eros
23. nov 2007

ar na tvojom mieste by som ho asi nakopala a kusla ja do jeho............. a tehlu nos so sebou 😀 😀

eros
23. nov 2007

ar mala si aj tych polisov zavolat i ked si sa bala,ze ho postve voci vam by som to tak nenechala alebo aspon oplut 😀 😀 😀 banan hodit pod nohu 😉

arabeska
23. nov 2007

eros ,keby som sa nebala ze nam ten pes ublizi tak by som mu veru aj trafila

eros
23. nov 2007

tak nabuduce maj klobasku a tehlu 😀 a to streto u nas v tom slniecku si nerozmyslala tam kde chodi mala laurika

arabeska
23. nov 2007

eros no ja v pohode pridem ale kedy?🙂

chruminka
23. nov 2007

Ahoj Arabeska si este tu?

arabeska
23. nov 2007

ahoj som🙂

eji
23. nov 2007

my sme dnes mali mini novembrovu stretavku v auparku v herni 😉

eji
23. nov 2007

ar, ja by som toho pana prefackala, to je vrchol,a ko stalo sa mi, ze aj mojej sende povedali, ze nech ju dam na voditku, pritom neublizi ani muche, ale take psisko 😠

eros
23. nov 2007

fiiiiha a ako bolo eji???? a co povies tu u nas ako byva astorka tam je slniecko tam sa da tiez stretnut s detmi

eji
23. nov 2007

mne je to jedno, kde sa stretneme, len teraz budem vela robit, tak to musim vykompenzovat nejak 😒
a tam v herni bolo uplne super, akurat maly bol nejaky placlivy 😒

eros
23. nov 2007

no toho sa bojim ze aj moja bue,ale ona je este mala tam by sa moc v auparku nezahrala 😔

arabeska
23. nov 2007

eji,ja by som mu aj trafila len som sa toho psa bala...

eros
23. nov 2007

petrzalka sa prepadla pod zem???ci ako??? 🙄

eji
23. nov 2007

a som tuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵
maly isiel na taku smyklavku do guliciek(samozrejme som ho pustila), ale bola taka rychla, ze sa udrel a odvtedy bol uplackany, ale zahral s apekne...akurat on sa nevie bit, tak sa schova za mna(to ma asi urcite o tatovi)
ale isli sme cibrit imunitu, lebo nam vysla na bode mrazu este minuly rok, ale separovat ho nemienit(si myslim, ze to je to najhorsie co sa da spravit), zatial mi klop klop nebyva chory

astora
23. nov 2007

caute este ste tu?

eji
23. nov 2007

jasneeeeeeeee
ako sa mate?

astora
23. nov 2007

no ujde to konecne spia drobci kamoska mi zafarbila hlavu tak cakam a potom do hajan bo zajtra idem pracovat

eji
23. nov 2007

co ides robit??, 😲
a kam ides pracovat?