Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

arabeska
16. dec 2007

baby,ja az teraz kukam ze ja som tak strasn3e bleda,no asi do solarka zacnem xodit 😀 😀

eros
16. dec 2007

no ar nieze trocha 😀 😀 😀

arabeska
16. dec 2007

muz sa mi smeje ze tam vypadam ako manson 😀
a to som aj makeup mala 😀

eji
16. dec 2007

ar je to pekne meno, ale keby som dala ja, tak skor brunka

arabeska
16. dec 2007

no brunka ma moja vyborna kamoska tak preto nie ale mojmu mangelovi sa nepaci meno brunko

eji
16. dec 2007

dajte pokoj s tehulkou, ja uz necem byt tehulka, mozno v 30 a to mam dobrych 9 rokov cas 😵

eji
16. dec 2007

mne sa paci aj meno velmi dobrej kamaratky-Evelin

eros
16. dec 2007

eji ani sa nenazdas a budes skor mat 9 deti

arabeska
16. dec 2007

evelin je pekne mooc...no ja viem ze keby som nemala branka teraz tak by davidko ostal jedinacik,potom by ma uz na druhe nenahovoril nikto

arabeska
16. dec 2007

eros 😀
eji aj ty pojdes na stretko?haaa?

eji
16. dec 2007

na ktore stretko, na to co som navrhla???
man niekto nahovori potom, ale teraz situacia je taka, ze dieta by urcite nemohlo byt 😉

eros
16. dec 2007

no sak furt basni ze az za 9r tak aby nemala 9 potomkov 🙂 😀

eji
16. dec 2007

jasneeeee.úpckaj, uz sa k tomu bliiiiizim..ale ty ma predbehnes 😉

verulka
17. dec 2007

kocky, moje dite zase oklamalo cele okolie- vyzera to, ze to je zase chalan ...a sme v pruseru s menom 😝

arabeska
17. dec 2007

verul tak ti gratulujem aj sem,no ja som takeho tusaka na babu mala,no teda betar jeden 😀 😵 😵

eros
17. dec 2007

pfuuu ti poviem verul moze sa to zmenit ci to uz vies isto???esteze som tu nevsadila svoj byt,ze to bude baba sakra,ale vsak je jedno neh je zdravucke.tak ako s tym stretkom????
a uz nechces rolanda verul???ci to bol ronald 😅 😅

eji
17. dec 2007

ja som vravela, ze to busde chlapec....takze Brunko?

arabeska
17. dec 2007

tak ako stretko?v piatok to plati?

eji
17. dec 2007

v piatok a kde?a o kolkej??snad aj ano 🙂

arabeska
17. dec 2007

ved v tom slniecku a okedy si povedzte vy ja neviem ako su tam tie otvaracie hodiny.
takze eros or astorka kedy?

eji
17. dec 2007

a to stiham akurat okolo 4 😖
ale neviem ci by som tam trafila, tak by ste ma mohli niekde cakenzi 😀

arabeska
17. dec 2007

no mne sa zda ze baby spominali ze tam sa da ist doobeda....ale tak to ja neviem na isto

eji
17. dec 2007

uff, doobeda to je troska zlizitejsie...chodime o 12spavat, ale pre vas vse

arabeska
17. dec 2007

kde su kocky nex nam teda ony povedia

eros
18. dec 2007

no slniecko pre mamicky je od 10-12 vsak eji prinajhorsiom by ste sli okolo 11:30 domov spinkat.a potom neviem kde ani kedy bo ja busom urcite premavat nebudem.bo ja len nervacim a potom si to odseru ludia 😀 😀

eji
18. dec 2007

a tu gessayovu mate daleko kocikmi?

arabeska
18. dec 2007

no ja zu mam auto(jupiiii) tak vy sa dohodnite a mne dajte potom vediet miesto a cas..ja sa dostavim vsade 😀

verulka
18. dec 2007

cafte, eros iste to neni, motal sa tam pupocnik, ale s veelkou pravdepodobnostou. Rolanda nechcem, lebo to by mal naraz narodky aj meniny. Eji, mozno prave brunko...no vsak este mame cas. Uzite si stretko, ja mam doma cely lazaret vsetky deti v horuckach...zajtra este jedna skuska a uz nech je stedra vecera, nech mame klidek 😉

eji
18. dec 2007

ty koki, verulik, vsak tam je jedna velka chorobka, len si davaj pozor, aby to neslo aj na vas...s brusinkom...hehe, a Brunik je hezkeeeeee

eji
18. dec 2007

a drzime vsetky prsteky, nech skuska dopadne na 1 😉
vsak teraz mate 2 hlavicky