Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

arabeska
1. mar 2008

ale vieees😀😀 a o sebe vies?😀😀

eros
1. mar 2008

no uvazujem ci viem teraz este hej 😀 😀

arabeska
1. mar 2008

no branus je uz hore ideme papat cauko

eros
1. mar 2008

jasne maj sa cmuk detom

eros
1. mar 2008

kde steeeeeeeeeeee 😀

arabeska
2. mar 2008

erosku na pive kde inde 😀 😀
moj muz vcera branuska ostrihal strojcekom,skoro som ho zabila,branus teraz vyzera ako vypalnik,tucny bez krku s holou hlavou 😲 😖 😅 😅

eros
2. mar 2008

ar to by chcelo fotku

arabeska
3. mar 2008

eroksu si tu?inak my mame normalne sukromnu temu😀😀

eji,co nove na babetku? 😀 😀

eros
3. mar 2008

jasne ze som tu len som troska obskakovala maleho uz papa a ledva to do seba dava tak kricim 😀 😀 ,ale potichucky bo mala spi

verulka
5. mar 2008

ar, my sme vsetkych krpcov strihali strojcekom do roka a uplne na koleno 😉 oni mali vela vlasov, nic im nevypadavalo akurat potnicky sme z toho mali 🙄
my ideme dnes na utz, taaaak sa tesim

simonko
5. mar 2008

baby z ba,viete kde je ulica Vilova?v ktorej casti?

simonko
5. mar 2008

baby je tu niekto z tej ulice?

eros
5. mar 2008

verul tak potom potvrd teda ci to je chlapec bo stale dufam,ze to bude baba 😀 😀 😀
inac tusim v majovkach prevladaju chalosi 😉

simonko tusim je ako sa ide k matadorke po tej lavej strane ked ides budeom teda opacna ako je ta stanica aspon si tak myslim.
alebo si daj zoznam a daj si mapu a vytukaj vilova,ale asi co ja myslim je vavilovova ci ako sa to pise alebonie 😅 😅

eros
5. mar 2008

simonko ak sa ti to zobrazi tak tu

http://mapy.zoznam.sk/index.pl?zoom=9&pos_x=-57...

simonko
5. mar 2008

dakujem,na mape som to uz nasla...ja hladam konktertnu osobu,ktora tam torku pozna aj obyvatelov..to by mi pomohlo

tinakul
5. mar 2008

ahojte 😉
Simonko kuk IP 😉

eros
5. mar 2008

tinakul vitaj sa aj ukazes 😀

tinakul
5. mar 2008

čau erosko 😉
kvôli tebe sem občas nakuknem 😉 Len teraz už mám takmer vybité batérie v notbooku- a nabíjačka je v izbe kde Sophi hajinká - nechcem ju budit - takže neskôr sa ti ešte ukážem 😉 😀 Inak ako sa daríííííííí??? Ja si ta dočítam, neboj 🙂 😉

eros
5. mar 2008

nevadiiiii docitaj

ale zatial vsetko ok len sme mali obojstrany zapal priedusiek takze sme boli chvilku doma a tusim som to aj ja chytila aj maly,ale najhorise to mala mala.tak zatial tolko bo mala je hore a ideme papat a konecne po 100rokoch von.tak neskor

tinakul
6. mar 2008

No dočítala som teraz 😀 fúha, zápal priedušiek??? 😕 A kto to chytil ako prvý??? 😕 Hádam nie malý v škôlke??? No a už ste oki??? 😕 Dúfam, že áno 🙂 U nás nové len tolko, že sme oslávili druhé narodeniny Sophinky 😵 😵 a až teraz som si uvedomila, ako ten čas letííííííííííííííííí 🙄

verulka
6. mar 2008

caf,
erosku, no je to chalan stale 😀 ale krasne sa predviedol, uplne bol uzasny...je riadne velky, aj nam jazyk vyplazil. Moja zlata doktorka asi este nikdy pocas 1 utz neodpovedala na take kvantum otazok 😎 ajprietoky mi robial...vsetko ok
no a to je pravda, v maji totalne valcuju chalani 😉 ale doteraz som mala pocit, ze len same baby sa okolo mna rodia...
erosku a uz ste zdravi? chudatka moje...

eros
6. mar 2008

tinakul no uz sme ok len maly este kasle somnou,ale hadam to rychlo prejde.

tak vsetko naj k narodkam malej sophinke 😀 mala by si pridat dake fotecky

verul sikovny to chlapec uz sa chysta na drahu ronaldina urcite aj look musi mat 😀 😀

a neviem kde sme to chytili 😅 😅

astora
6. mar 2008

ahoj kočky sem už asi fakt nikto nechodi 😕 arabes kde mas foto???? Ozaj my mame kiahne teda iba jeden druhý to hadam dostane tiež nech je klud

eji
7. mar 2008

od koho ste chytili kiahne??ja rozmyslam, ze dam maleho nakazit, nech to nechyti v lete....alebo zeby pockam do skolky?

eji
7. mar 2008

branuskovi zelame vsetucko najlepsie k prvemu polrocku...
psoielame cmukinky

eji
7. mar 2008

eros, teda, taks a vyskiabte z choroby 😒
inac, kraaaasne torta 😵

eji
7. mar 2008

verulka, v Dietati ti to fakt sekne 😉

eros
7. mar 2008

eji vitaj 😀 😀
neviem kde sme chytili vsetcia priedusky,ale asi vzduchom neviem bo mala brala ATB a okolo nej sme nebrali

eji dik za pochvalu torticky

ar uz mas velkeho chlapiska 😀

eji
7. mar 2008

astor, hod nejake fotos 2iek a fesandy

eji
7. mar 2008

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
ty kokos, arabes, super foto pribeh

branko je smiknuty???