Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eji
18. okt 2008

no uuurcite...ja teda nie, to si potom potiahnem druhe kolo s mojim synacikom..
no, do skolky teoreticky chodime, bol tam 4dni za tento skolsky rok, nejak na spremohli chorobky..bo niektore harpie davaju take chore decka do skolky 😠
takze este nerobim, ale ked budete vediet o nieco, tak dejte vediet, hh , bo panonska je odomna daleko

astora
18. okt 2008

eji a co by si chcela robit ? mozno by sa nieco naslo napis mi IP to skor precitam

eji
18. okt 2008

ianc som isla okolo vasho ihriska vcera a ty kokos, mate ho super spravene 😲

astora
18. okt 2008

no uz je zdemolovane ak myslis to za mojim domom ak myslis to pri kanaly to je super ale nechodime tam

eji
19. okt 2008

jj, myslim to pri kanali, to policajske.. 😉 a prco tam nechodite??
astor, ako to teraz zvladas s 2kami?bo mne uz len kubo da zabrat

verulka
19. okt 2008

cafte, ar, erosku diky, vobec nestiham, ucim sa s krpcami ,behame po vonku, mala som doma oslavu- 87chalanov a mojmu mlademu moje mlieko absolutne nestaci, vstavame uz 2.den o 4,15 a potom 1x zaspi okolo 8- pol9 na pol hodku 😝 proste parada 😀 ja som fakt masochista, ze toto absolvujem uz stvrty krat 😀
eros, torta bola karamel, tvar lebka, mam aj fotky, ale este nemam stiahnute 😀

capy
19. okt 2008

verulka a kde ste sa pomestili 😅 to ste museli byt jak sardinky 😀 😀 😀

ronkovi nedavas ziadne prikrmy?

eji
19. okt 2008

verul, hezke fotecky, dodatocne vse naj...risko nejak vyrastol, jak vsimam, aky je rozdiel medzi riskom a radkom

verulka
19. okt 2008

capy, teraz sa chystam zacat.nejako sa to dalo ustat pri kojeni, ale teraz je to hell...jaaj, no to je slaby odvar, mala som tu raz aj 15 deti 😀 ji ,diky, noo, ono je to aj tym, ze radulko je strasny krpan 😀

arabeska
19. okt 2008

verul si asi spravila preklep si npisala ze 87 xalanov 😀
a co mam potom vraviet ja ked moje decko doteraz nepapa nic ine iba cecek 😠 😠 😠 😠
a ved ty uz mozes pomaly zacat,ved uz len par dni a mate pol rocik 😉

arabeska
19. okt 2008

ozaj verul kolko meria radko?hehe sa smejem lebo dasvidkov najlepsi kamos v skole sa vola radko 🙂
a torta vyzera uplne namakane a xutneee

verulka
19. okt 2008

jaaaj 😅 som si nevsimla..len 8 ich bolo 😀 ar okolo 110cm a ma necelych 20kg..Risko ma skoro 130cm a 25kg a Ajka ma 134cm a 26kg 😉
vsak sa chystam ,eln teraz bola fakt bleeee hektika, v stredu je poradna a hend ideme na vec 😉
jo bola chutna, vsak kaloricka bomba nemoze byt zlaaa 😀

arabeska
19. okt 2008

verul,davidko ma 114cm a 19 kg,kilecko pribral 😀 aj radko je najmensi v triede? 😀

verulka
19. okt 2008

jasneeee, ajka uz 5ty rok 😀

arabeska
19. okt 2008

ja som v minule stretla kamosku a jej maly je o pol roka mladsi od davidka a o hlavu vysi 😀 tak na mna kukala ze ci je davidko v poriakdu 😅

eji
19. okt 2008

a kubo ma 100cm a 17kg

eji
19. okt 2008

vlastn e17 a pol, ale to je jedno, sme boli v poradni...

verulka
19. okt 2008

noo, radko mal ako 6mes 9300g a potom sa to zasatvilo a ide to len pomalicky 😉 ale aspon znosi veci 😀

eros
19. okt 2008

Cafte

no teda verul pekna torta.no aj ja som sa lakla ze 87d vsak to by si musela aj susedom prerezat.

a chcete vediet kolko ma moj maly???? 😀 😀 107cm a 15,9kg 😀 😀 😀 😀 😀 takze mam dilemu preco nepribera ten co na nich furt vysel

ar neodpovedala si kde si bola flamaovat????(smirujem 😀 )

arabeska
19. okt 2008

erosku nebola som nakoniec nidke,branko ma nepustil 😠

eros
19. okt 2008

to potesi flamovala s doma aj to je pekne nie??? 😀 😀

dobre idem do hajan bo ja som flamovala vcera a sla som spat dnes o 3 tak sa lucim papapa 😀

arabeska
19. okt 2008

cista provokacia,co? 😀 😀 😠

capy
19. okt 2008

vikino mal naposledy 108 cm a 16kil.

verul uz som sa zlakla ze 87deti 😀 😀 😀 😀 😀

capy
19. okt 2008

eros bruuuuu 😔 😔 😔

eros
20. okt 2008

ar ja neprovokujem 😀 😀 😀 ale dari sa mi ze??

capy no len keby si na mna kukla a na moju polovicku by si hned vedela,ze moj nema byt pokom vysoky iba po mojom tatovi ten je z nas najvyssi borec 185 my take maxima do tych 170 mozno ani to nie 😀 😀 ´

a konecne ideme dnes von iab som chcipla ja troska,ale hadam to vydrzim

capy
20. okt 2008

eros ved aj ja som taky krpec. mam neakych 164 a to som v nasej rodine skoro najvyssia len tatik ma asi 170.mozno bude po mangelovi ten ma neakych 185. tak uvidime 😀

eros
20. okt 2008

prinajhorsiom dam maleho na skripec 😀 😀

capy
20. okt 2008

neviete mi poradit darcek pre mangela?

eros
20. okt 2008

capy je vela napadov zalezi co by zobral ja som kupila hrosikovi tangace a v predu certik 😀 😀 a ma narodky ci k comu to ma byt?

capy
20. okt 2008

ma narodky. kupila som mu trenky, holiaci strojcek, bundu a domace kino. ale chcela by som este nieco...... originalne 😉