Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

capy
11. dec 2008

no vidis eros aku debatu som zmeskala 😉
tomino vymyslal tak som si sla k nemu lahnut. som u nasich tak som si nemohla zobrat laptop do postele 😒

eros
11. dec 2008

teda capy nevadi nabuduce si to vynahradis
ja som zaspala pri malej a uz som aj vstala,ale pojdem aj hajat bo zajtra mam navstevu tak aby som nebola ako matoha bo musim aj daco nachystat

capy
11. dec 2008

eros tak dobru 😔 😔 😔

eros
11. dec 2008

ale este poviem pridala som nove foto 😀 😀
capy budes tu zasa sama?????ci este chvilku pobudnem? 😅

capy
11. dec 2008

mala je zlatunka. ado ma super skorpiona a v tej ladnicke nemaju chybu 😀 😀 😀

capy
12. dec 2008

eros uz asi spis tak dodatocne dobruuu 😔 😔 😔

eros
12. dec 2008

capy spat som sla o 3rano len soms a uz vypla z kona 😀
dik za pochvalu foto

verulka
12. dec 2008

babulky, sice vas total zanedbavam, ale ked bude lepsie, tak sa polepsim...
kuk
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

capy
12. dec 2008

verul pekna pohladnica 🙂

arabeska
12. dec 2008

verulka,krasna pohladnica 🙂

tak bru nocku 🙂

capy
12. dec 2008

ar dobru 😔 😔 😔

capy
12. dec 2008

idem aj ja do hajan. dobruuu 😔

capy
15. dec 2008

ahojte. petrzalka je neaka pusta 😅 vsetky peciete? my sme dnes boli v skolke a na vianocnych trhoch. bolo super 🙂 🙂 🙂

capy
16. dec 2008

stale nikto?

capy
16. dec 2008

no pojdem pomaly do hajan 😔 😔 😔

eros
17. dec 2008

capy,ale aj hej.len dako sa mi chce furt spat asi tym pockom bo jahody skoncili takze tehu nemozem byt 😀 😀 a s malou sa len bijeme bo chce behat po byte hola tak bojujem a potom som unavena kym zaspi.....

eros
18. dec 2008

capy teraz ignorujes prezmenu ty???

halo kde je ostatok???asi pecu v takomto peknom pocku 😀

eros
18. dec 2008

Takze capy idem ta nasledovat budem si pisat sama pre seba 😀 😀 😀

capy
18. dec 2008

skus to ale je to nuda 😅

eros
18. dec 2008

A obcas ma to pobavi mali sme besiedku v skolke tak som nemohla pisat a mala mi zaspala len pred hodku ak nie neskor.slak aby to trafil cim dalej tym dlhsie spi a neskor chodi spavat asi jej to ochvilku zmenim.mangelik mi bude robit rannu 24.12 tak musim si vsetko nachystat skor 😠 😀 to bude zabava

capy
18. dec 2008

tak to mas blbe. moj ma nastastie volno ale robi 29, 30, na silvestra a aj prveho 😒 asi pojdem k nasim nech sa vikinko pobavi s raketkami. dedo uz vo velkom nakupuje 😅

eros
18. dec 2008

capy mam to blbe a robi 1.1 zasa rannu takze co narobim som rada ze pracu ma tak netlacim ho na volno a cez sviatky dostane troska viac i ked to neni milion navysse
ale toho 24.12 dojde po 18 takze je to v pohodicke ak by siel na nconu tak musime obedovat aspon o 15h
ja som rada chodila bachat rachejtle proste zboznujem to hadam sa vybujacim tento rok 😀

eros
18. dec 2008

capy tak asi ta zasa opustim bo uz klipkam.mala je zla ako cert bo 10x sa vyzlece za den dojde hola za mnou a povie mama vies co a ked kuknem tak je cela hola.to ma unavuje bo len co sa otocim je uz vyzlecena ja neviem ci uz jej nemam veci lepit sekundakom

eros
18. dec 2008

bru nocku 😀

capy
18. dec 2008

eros dobru. mne povedal mangel ze si ma vybrat bud vianoce alebo novy rok. tak som mu povedala ze nech robi na novy rok. to s tym vyzliekanim mas super ☹ ☹ ☹

capy
19. dec 2008

no idem pomaly do hajan. dobruuu 😔 😔 😔

eros
19. dec 2008

Ahoj

capy moj nema na vyber robi aj tak taj tak.takze tak,ale nestazujem sa 😀 😀 mne to aj vyhovuje obcas nemusime sa vidiet kazdy den 😀 😀 😀
a to vyzliekanie ju hadam prejde bo potom by ma slehlo to uz asi z nudy vymyslala daco 😅

capy
19. dec 2008

ved ani ja sa nevidim s mangelom kazdy den a vyhovuje mi to 😉

eros
19. dec 2008

no keby to tak capy citali 😀 😀

eros
19. dec 2008

capyyyyyy necitaj potajme prispej 😉