Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

capy
3. feb 2009

ja ze na vas dolahla kriza a odpojili ste internety 😀 😀 😀 😀 😀

eros
3. feb 2009

nikdy nevies capy.ale skor ze ide dako pomalicky 😠 😠 ale uz aj padim papapa mozno zajtra 😀

capy
4. feb 2009

eros to si tu dlho nepobudla 😀 😀 😀

no idem aj ja do hajan. tak dobruuu 😔 😔 😔

ena nebud dlho 😅 😅 😅

capy
4. feb 2009

ahojte to je zasa pocko 😝 😝 😝

eros
4. feb 2009

capy ani nehovor chvilku som si pospala pri malej a potom som sa zobudila a cely den otapena 😀

capy
4. feb 2009

tomu ver aj ja pojdem dnes mozno skor 😅

eros
5. feb 2009

ahoj

capy aj si isla skor spat??aj dnes je take divne pocko na spanie

ako sa mate inac??co nove?

capy
5. feb 2009

ako sa to vezme. vikino sa zobudil asi o pol dvanastej ze on nechce spat sam,ze si mam k nemu lahnut. tak som si lahla a o pol hodinu sa zobudil tomino na papanie. to by bolo este ok. ale do toho prisiel mangel a tomina rozblaznil a tak som sla spat o pol tretej 😅 takze isla som skor 😀 😀 😀

mame sa uz celkom dobre. boli sme uz aj vonku. a vikino isiel k dedkovi a babke. a tomino sa mi dnes prvy krat sam postavil uprostred hali 🙂

a u vas co nove?

eros
5. feb 2009

capy u nas nic nove tehotna nie som 😀 😀

mala bola chorucka a uz konecne je ako certik tak uz som rada.este ma cervene hrdielko,ale hadam uz coskoro prejde.

tak tominko je sikula a tata by mal klacat 😀 😀

capy
5. feb 2009

eros tak to je super ze je zuzke lepsie 🙂 🙂 🙂

ved som mu povedala ze este raz tak s nim bude hore on. to bolo uz asi treti krat co to urobil 😠

capy
6. feb 2009

petrzalka dobruuu noc 😔 😔 😔

verulka
6. feb 2009

cafte,
no ako erosku, kde ste sa zapisali???? iank konecne poznam niekoho, kto ani zdaleka nevyzera na svoj vek 😎

eros
7. feb 2009

Ahojte

verul zapisali sme sa na gessayke tak mam aspon s kym cakat na deti.sice neviem ako prvaci,ale tusim koncia o pol 1 potom bude chodit aj na obed tak musim malej posunut dako spanok.takze tam budeme chodit aj my.
mam to stastie ze mamina tam zopar starych ucitelok pozna bo tam kedysik robila tajomnicku na tej skole

capy jasne uz som aj ja rada,ze je malej super.konecne neni nalepena na mne.a od vcera su u nasich 😀 😀 rychlo som sa ich zbavila co???ale nie chcem aby si zvykli,ze nebudu moct byt furt na mne.bo maly je taky citlivkos este.hadam to v skole preskace.a chcem ho dat na aikido alebo dake bojve umenie ci tam trosku nezmuznie 😀 😀 sice chce chodit na tenis a na fucik,ale musim mu to vybit z hlavy bo tam chce chodit aj jeho najhorsi spoluziak so skolky uz su taka dobra dvojka co robia v skolke zle 😀

eros
7. feb 2009

este somzabudla verul napist,ze nasi kukali ako puci ked som im povedala,ze mas tolko rokov co ja a mas 4 deti 😀 😀 mama bulila len ocami a moj oco vysera tak,ze ho to ani nezaujmalo bo on je taky flegmos 😀 😀

no urcite aj mne by povedali,ze nevyseram na tolko kolko mam 😀 😀 .no co uz aspon budeme vzdy vyserat mlado aj v starom veku hadam 😀 😀

capy
8. feb 2009

ale preco nech si aj babka uzije. aj vikino bol chory a dedo si ho uz vo stvrtok zobral 😀 😀 😀 a drzim palce v skole a nec sa vyhne dvojke 😀 😀 😀

eros
8. feb 2009

capy moja mama ich ma castejsie ako svokra a uz nema taky vek ked ma este na vychovu 14rocnu 😀 😀 (myslim moju mamu nie svokru)

capy
8. feb 2009

ale vsak to zvlada. aj moji rodicia maju decka castejsie ako svokrovci 😉

eros
8. feb 2009

capy lenze moja mam stravi viac v kuchyni ☹ u nasich vela jedia povedla by som ze je tam od rana do vecera nehcem ju zatazovat ani koli jej zdrv,stavu ☹

capy
8. feb 2009

no tak potom musis davat deti svokre 😅

eros
9. feb 2009

capy ako ked moc nejavi zaujem.mozno aj hej,ale nezavola dones............
😀 😀

capy
9. feb 2009

pocuj a neni tvoja svokra nahodou aj moja? ja ked jej nezavolam tak sa ani neozve 😠 a ked tam prideme tak vikinko sem tominko tam. ja to nechapem 😒

dnes sme boli konecne po tyzdni a pol v skolke a hned nam povedali ze zajtra maju karneval 😀

eros
10. feb 2009

capy to bol tak dlho tomi chory????a co bude????

mozno je to tvoja alebo moja ja ani sama neviem.lenze tam ked som ja s detmi tak si ich strazim aj sama ☹ 😠 tam len chvilku pobaru a potom davaj si pozor.no co uz aspon tak casto tam chodit nemusim.ale zato u nas ked dojde strazit sa pekne hra s detmi az deti potom vykrikuju ked odchadza babi nechod.

capy
10. feb 2009

eros chory bol viki. najprv mal od stredy do soboty teplotu a potom kasel a sopliky 😅

a bol tiger.

eros
11. feb 2009

Ale zacala osm pisat viki,ale potom neviem co ma napadlo ze tomasko no nevadi hl.vec,ze je zdravy.

mas uz aj fotky tigra????

capy
12. feb 2009

fotila som ho doma. musim hodit do compu 😉

verulka
12. feb 2009

erosku, nebude chodit do druziny? lebo je to tam super- myslim tym kruzky..men radko chodi v pondelok na tenis, v utrok chodia do CVC na nejaky kruzok za 50centov, stredu ma opat tenis, vo stvrtok ma pohybovky a piatok je jediny den len v druzine..vcera mali karneval..inak tenis ma stoji 500sk mesacnea nemusim ho nikam vodit alebo tak..podla mna e druzina skvela vec 😉

eros
12. feb 2009

verul neviem este uvazujem ci ho dat do druziny alebo skor ucit doma bo neviem ako to bude pri malej bo ta sa nam zenie hned do papierov nevie vydrzat sama sa hrat.uvidime ako mu topojde este v skole ci nebude lepsie skor doma a az potom druzina.bo teraz sa mu moc nechce nic 😀 😀

verulka
12. feb 2009

erosku ,v druzine sa ale paradne vybije..proste o starost menej..viac casu bude na nunu a tym padom sa musim potom, pocas ucenia spacifokovat..neboj pojde to..okrem toho, u nas prvaci nemali nikdy nejako vela ucenia...4 riadky a par prikladov, to je max 😉

eros
12. feb 2009

len verul neviem este bo jemu ked poviem pod ideme daco robit sa mu este nechce.a to skole uz pozaduju aby sa veel podpisat.som rozmyslala ci uz nema vediet aj nasobilku 😀 😀 .mozno sa za par mesiacov zmeni a uvidime ako sa mu bude pacit v skolke.nunes a uz venujem dost vela ked adkoje v skolke

verulka
12. feb 2009

erosu, mne ajka vedela pri nastupe do skoly napsiat ajka, naucilas a to v juni lebo ostatne deti chceli..tak sa naucila...nebooj on sa este pomeni- vsak bude velky skolak a to su hold povinnosti a tie sa musia plnit 😉
nooo, takze nuna bude nabazena a aj vacsia, cize aj ona to zvladne 😉