Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

gabinka1012
12. jan 2010

Ahojky babulky
zabga,moc mě mrzí že je malá takto nemocná.Držím palce at do té nemocnice nemusíte.
wandeirra tak to je super že už máte všechny zoubky. 🙂
stlu,až mi mráz po zádech běhá,když píšeš o těch špatných krevních testech a odběru plodové vody. 😒 Já se dozvím zítra jak dopadli výsledky s krve.Taky mi bude dělat utz tak doufám že nám to prcek ukáže a já budu vědět co to bude. 🙂
Gábinka tedy naštěstí málo kdy marodí,ale když už tak to stojí za to.

stlu
12. jan 2010

gabinka1012 drzim palce aby boli vysledky dobre 😉 .daj potom vediet

wandeirra
12. jan 2010

joj icerna,tak ja sa za super zensku nepovazujem rozhodne,niekedy mam pocit ze sa nestiham ani o jedno dieta postarat poriadne a o domacnost, tak volam na pomoc maminku 🙂 a uz som rozmyslala aj nad opatrovatelkou prilezitostne,ked potrebujem ist k lekarovi alebo nieco vybavit,ale najst niekoho normalneho v žiline je dost velky problem...Vanesska ti uz chodi do skolky?
neviem si predstavit ako by som isla s jednym malym do skolky a druhe malinke by mi este spalo rano alebo ist s dvomi naraz k doktorovi 😉

ale sa nam to tu rozrastlo,super zienky 🙂 😅

wandeirra
12. jan 2010

gabinka co by si chcela radsej chlapceka alebo dievcatko? hlavne nech je to zdravucke ze 🙂 drzim palceky

stlu
12. jan 2010

tak ja som sa toho tiez obavala,ked sa druhe narodi,ale v pohode chodime k doktorke a najlepsie ked starsia chce ist cikat a neskor kakat,tak u lekara cakame dalsiu pol hodku 😕 ,no nanervy.a ked sa ideme pousadzat do auta,to sa clovek spoti a este k tomu aj zima,ale zvikla som si-musela som 😅

gabinka1012
12. jan 2010

Vzhledem k tomu že už mám jednu princeznu tak bych raději chlapečka.Ale co,vždyt je to jedno hlavně at je zdravo.

zabga88
13. jan 2010

baby všetky uz mate skoro 2 deturence ja mam zatial len Vikinku stale sa bojim nejak ešte niesom pripravena na druhe babo i ked niekedy by som brala hned 🙂

stlu
13. jan 2010

zabga a coho sa bojis,ja by som aj tri brala keby manzel chcel.ale mozno za par rokov este uvidime.ja pri druhej som sa obavala len bolesti pri porode,lebo prvu som rodila celi den, no druha bola raz dva,takze super.a nechcela som mat velky vekovy rozdiel.ale kazdy ma iny nazor na vekovy rozdiel 🙂

zabga88
14. jan 2010

no moja ma uz 3 roky tak uz by bol asi najvyssi cas

gabinka1012
14. jan 2010

Ahojky
zabga,není čeho se bát.A 3 roky to je už na čase.já jsem chtěla taky druhé mít dříve,jen že nám to nějako nešlo.
jinak výsledky z krve dopadli dobře.Ale prcek nám to nechtěl ukázat tak pořád nevíme co to bude.Jen se doktorovi nelíbilo že jsem od posledka nepřibrala ani kilo. 😒

stlu
14. jan 2010

gabinka gratulujem k dobrym vysledkam.to nevadi ze si nepribrala,ja som jeden mesiac schudla a nic na tom nebolo.neviem co sa mu nelubilo.

zabga88
14. jan 2010

gabinka nevadi neboj krpcek todobehne a o chvilu bude s teba buchticka 🙂 ja som bola tiez tak dlho, dlho nic a potom som funela ako prasiatko 😀

zabga88
15. jan 2010

baby poculi ste o tom Nurofene? vraj ho treba vratit do lekarne ale ešte neviem preco 😲 nieco na nom asi pokaslali

petikd
15. jan 2010

Ahojte,jooj baby som vás zanedbávala a tu sa to tak prekne rozrástlo 🙂 vítam nové baby
Na pálenie záhy mne pomáhalo mlieko 🙂
Icerna,Zabga ešte máte choré detičky?Skoré uzdravenie prajem.
Icerna moja neter nástúpila do škôlky a bola po mesiaci chorá,s kašlo bola 2 mesiace doma,potom chodila týžden do škôlky a zase,tak bola do jari doma a pomohlo,už nebýva často chorá.Ona väčšinou tiež kašlala ako tuberák.
Zabga,no bol v nurofene zlý pomer,ta bud nezabralom,alebo sa predávkovalo dieťa ☹ ale som pozerala na nás a nemáme ten zlý
Dnes ideme na kontrolu na hematologiu,tak som zvedavá aké sú výsledky.Malý čoraz horšie dýcha,hlavne v noci ☹
No ja by som tiež prijala druhé,ale to by som nemohla byť už so starkou a bola by som doma nasucho 9 mesiacou,ale ktovie,teraz tá kríza,či si nájdem robotu,otec vraj ide do dôchodku,tak som povedala že idem na materskú,tak uvidíme 🙂 Ja by som tiež 3 detičky chcela

wandeirra
15. jan 2010

ahoj zabga,co je s nurofenom???

wandeirra
15. jan 2010

😖 uz som si to vygooglila,tak to je sila,mame dve flasky nurofenu.,ale nastastie dobre

petikd
15. jan 2010

Bože som písala v tom príspevku so samými chybami,ospravednujem sa,ale máme teraz notebook,tak kým si zvyknem 😀
Wandeira ja som tiež hned pozerala,lebo narokom som kúpila jahodový,ale mám inú šaržu,našťastie 😉

wandeirra
15. jan 2010

my mame tiez jahodovy,lebo ten obycajny mi maly nechcel..len dufam ze nezistia aj ine zle sarze ze iba jedna sa nepodarila 😒

zabga88
17. jan 2010

to je fakt hrozne ešte aj detske lieky pokazia 🤐

no baby takze lekarka povedala ze sa to malej zlepsuje len na nu treba ist ešte pomaly netreba ist na dlho von ale postupne ist na normalny rezim... do skolky pojde az o tyzden

wandeirra
17. jan 2010

ahoj zabga,
tak to je super,ze sa to malej zlepsuje..
budes s nou este tyzden doma? ako to je v praci,ked vymeskavas kvoli chorobe? pomaly sa chystam do prace,tak som zvedava,lebo moj maly je chory kazdy druhy mesiac ☹

petikd
17. jan 2010

Ahojte
Zabga to je super,že už je malá pomaly v poriadku 😉

mirkaa11
17. jan 2010

Ahojte baby som tu nová ja mám 23 rokov a čakáme tretie bábo. Trošku to bol šok ale už sme s tým zmierení a tešíme sa naň. teraz sa viac bojím o jeho zdravie,lebo mi vyšli zlé výsledy AFP a teraz čakáme na dalšie výsledky tak dúfam, že už budú v poriadku. Bola som v Martine na odber krvi a na UTZ mi povedali že asi to bude dievčatko, tak sa veľmi teším aj keď to nepovedal so 100%tnou istotou. Bola som len v 19tom týždni. Určili vám niekedy takto skoro pohlavie a potom sa to zmenilo?Veľmi túžim po dievčatko doma už mám dvoch čertíkov.

gabinka1012
17. jan 2010

Ahojky
zabga tak to je skvělé že Vikince už je lépe.
Mirka vítej u nás a držím palečky at jsou výsledky v pořádku.já jsem 19 týdnu a pohlaví zatím nevíme.Ale za 3 týdny jdu na velký utz tak snad tam nám to poví.
wandeirra kde budeš pracovat?

wandeirra
17. jan 2010

ahoj Mirka,
nam tiez zhodou okolnosti v martine povedali ze bude dievcatko a bol nakoniec Tobiasko,asi zle videl ujo doktor,bolo to tiez okolo 19tt.strasne sme chceli dievcatko aj teraz v obchodoch stale obzeram krasne ruzove vecicky 🙂
mozno druhe bude,ale zatial neplanujem,je priskoro.

gabinka este neviem kde konkretne...je to teraz bieda s pracou,este len zacinam pozerat ponuky na nete,ale chcela by som nieco co som studovala, v oblasti prava a legislativy 🙂

gabinka1012
18. jan 2010

Přeji hezký večer,tak copak je nového?
zabga jak je Vikince?
petikd jak vám dopadli výsledky z té hematologie?
Gábinka má zánět spojivek,dnes jsme byli na očním,napsali nám kapky.

petikd
19. jan 2010

Ahoj
Gabi no dopasli tak,že musíme do Bratislavy na krv,lebo sa musí spracovať do 2 hodín a to z Popradu nestihneme.A do Bratislavy preto,lebo tam majú laboratorium na tieto veci.Musia mu zistiť či to má v sebe,alebo je to iba následok niečoho
No nadávam ho asi do škôlky,lebo má nádchu.
Gabi prajeme Gabinke skoré uzdravenie 😉

gabinka1012
21. jan 2010

Ahojky,kdepak jste všichni?
petikd tak pak dej vědět jak jste dopadli
Tak já už jsi myslela že mě ty raní nevolnosti přešli ale ne.Dnes ráno jsem zase objímala záchodovou mísu 😖

zabga88
23. jan 2010

hali halooo kde ste všetky? mate akoze volko z kona? 😀

marhulka20
23. jan 2010

Ahojte môžem sa k Vám pridať? 🙂 Mám pod 25 😵

icerna
23. jan 2010

ahoj marhulka 🙂
vitaj 😀 teeeda ty mas ale detičiek,ako to zvladate?to je kraaasne 😀